• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 22 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВІДСТОЯЛИ ПРАВО НА НАВЧАННЯ 07.09.2018
ВІДСТОЯЛИ ПРАВО НА НАВЧАННЯ
«Сьогодні закриєте школи - завтра відкриєте тюрми», «Поверніться обличчям до людей», - із такими транспорантами 6 вересня зустрічали високопосадовців з області батьки, опікуни учнів і вчителі Орининського інтернату, який віднедавна носить нову назву - «гімназія». Навчальний рік для цього закладу розпочався із перекриття траси в Оринині третього вересня. За три дні до них таки приїхали чиновники із Хмельницького, бо інтернат знаходиться на балансі області.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДОЧЕКАЛИСЯ ДОРОГИ 31.08.2018
ДОЧЕКАЛИСЯ ДОРОГИ
Гладенька дорога, по якій хоч яйце коти, - саме так відгукуються про капітальний ремонт ще донедавна вбитого шляху мешканці с.Руда. Щасливі рудківчани, а разом із ними й жителі сусідніх сіл не можуть натішитися якісним ремонтом.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КАМ’ЯНЕЧЧИНОЮ ГУЛЯЮТЬ ШАХРАЇ? 31.08.2018
КАМ’ЯНЕЧЧИНОЮ ГУЛЯЮТЬ ШАХРАЇ?
Бандити, які називають себе контролерами, шахраї під виглядом волонтерів і незрозумілі «листи щастя» за підписом директора одного із підприємств-надавачів послуг, - такі неприємності недавно чатували на мешканців міста і району.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА / Галина МИХАЛЬСЬКА

ВІДЖНИВУВАЛИ - СІЄМО! 31.08.2018
ВІДЖНИВУВАЛИ - СІЄМО!
Цьогоріч жнивна кампанія плавно перейшла в посівну для урожаю 2019 року. На щастя, гарна серпнева погода дала можливість аграріям в оптимальні строки зібрати те, що насіяли.

повний текст>>>

КОПАЛИНИ ВИДОБУВАЛИ НЕЗАКОННО? 31.08.2018
КОПАЛИНИ ВИДОБУВАЛИ НЕЗАКОННО?
Арештовані 8 млн. т вапнякового відсіву зі складів ДП «Нігинський кар’єр» і 48 тис. т гірничої маси на ділянці «Сахкамінь» у районі Нігина - Вербки, - усе це наслідки ухвали Печерського районного суду Києва від 17 серпня.

повний текст>>>

ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА КОНЕЙ? 31.08.2018
ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА КОНЕЙ?
Кінний голодомор на Кам’янеччині знову став топ-темою всеукраїнських новин. П’ять років тому «Подолянин» уже писав про чоловіка з с.Кам’янка, який утримує тварин у жахливих умовах (Див. «Подолянин» від 14 червня 2013 р.). Тоді проблему на загал винесли місцеві школярки, котрі відвідували гурток верхової їзди і допомагали доглядати за кіньми, яких утримував Микола РАЧКОВСЬКИЙ.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА / Галина МИХАЛЬСЬКА

РОЗМІНЯЛА ДРУГУ СОТНЮ 31.08.2018
РОЗМІНЯЛА ДРУГУ СОТНЮ
28 серпня 100-літній ювілей відсвяткувала жителька с.Довжок Наталія КРИВЕНЬКА. 

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ГАРМИДЕР У СІЛЬРАДІ 17.08.2018
ГАРМИДЕР У СІЛЬРАДІ
Минулий робочий тиждень у Жванецькій об’єднаній територіальній громаді закінчився не надто спокійно. Доки голова цієї ОТГ Тетяна КРИВОРУЧКО перебуває у відпустці, в ніч на 10 серпня невідомі проникли в приміщення Жванецької сільської ради.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДОВИБОРИ В ГУМЕНЕЦЬКІЙ ОТГ ПІД ЗАГРОЗОЮ 17.08.2018
ДОВИБОРИ В ГУМЕНЕЦЬКІЙ ОТГ ПІД ЗАГРОЗОЮ
Минулого тижня Центральна виборча комісія опублікувала шокуючу постанову №122, за якою, фактично, відмовилася призначати місцеві вибори. Ця постанова містить звернення до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо надання роз’яснень стосовно законів про місцевий референдум та інших, а поки такого роз’яснення немає (може бути не раніше як у вересні в зв’язку з «канікулами» у ВР), ЦВК не буде ухвалювати рішення щодо проведення в жовтні, а можливо, й надалі, місцевих виборів.

повний текст>>>

СУЧАСНУ МЕДИЦИНУ НАБЛИЖАЮТЬ ДО СЕЛЯН 10.08.2018
СУЧАСНУ МЕДИЦИНУ НАБЛИЖАЮТЬ ДО СЕЛЯН
Недавно стало відомо, що у трьох ОТГ Кам’янець-Подільського району будуть побудовані нові сучасні амбулаторії сімейної медицини: Вихватновецька (Китайгородська ОТГ), Шутнівецька (Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ), Голосківська (Гуменецька ОТГ). За інформацією Міністерства регіонального розвитку, з Держбюджету на кожну виділено близько 6 млн.грн. А загалом по всій країні мають з’явитися 505 сучасних амбулаторій. Реалізовуватиметься такий проект за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 31 — 40 з 974
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі