Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 19 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВЗЯЛИСЯ ЗА АГРАРІЇВ, НА ЧЕРЗІ - ПІДПРИЄМЦІ 11.05.2018
ВЗЯЛИСЯ ЗА АГРАРІЇВ, НА ЧЕРЗІ - ПІДПРИЄМЦІ
Дозвіл на розробку містобудівної документації, створення громадської інспекції з контролю за благоустроєм і понад 80 земельних питань, - чергова сесія Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ 5 травня виявилася напрочуд плідною.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДО КОЛИБАЇВКИ ПО ДОСВІД 04.05.2018
ДО КОЛИБАЇВКИ ПО ДОСВІД
На теренах нашої області продовжується реалізація проекту «Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення», який проводиться за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. У рамках ІІ етапу проекту 26-27 квітня відбулося навчання групи слухачів, до якої ввійшли представники ОТГ Одеської області.

повний текст>>>

ІЗ ПРАПОРОМ І БЕЗ СКАНДАЛІВ 04.05.2018
ІЗ ПРАПОРОМ І БЕЗ СКАНДАЛІВ
Червоно-чорний прапор у визначені дні, новий завідувач районного трудового архіву, реорганізація ПМСД - такі наслідки чергової сесії Кам’янець-Подільської районної ради, яка відбулася 27 квітня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

У ПАСПОРТІ - 90, А В ДУШІ - 40! 27.04.2018
У ПАСПОРТІ - 90, А В ДУШІ - 40!
Ще з самого ранку в гарному вбранні й новій хустині ювілярка з Рихти Ганна НАСТІК чекала на подвір’ї гостей. 25 квітня вона відзначала 90-літній ювілей. Ця весела, активна, добра, життєрадісна жінка зовсім не виглядає на свій вік, хоча пережила чимало. Але про погане того дня говорити не хотілося. 

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ГУМЕНЦІ «ЗА» ЦИКОВУ І «ПРОТИ» КАМ’ЯНКИ 27.04.2018
ГУМЕНЦІ «ЗА» ЦИКОВУ І «ПРОТИ» КАМ’ЯНКИ
20 квітня відбулося засідання позачергової сесії Гуменецької сільської ради, на якій обранці розглянули понад три десятки питань.

повний текст>>>

МІСТУ РОЗВ’ЯЗАЛИ РУКИ 20.04.2018
МІСТУ РОЗВ’ЯЗАЛИ РУКИ
Нещодавно Верховна Рада ухвалила законопроект, який дозволяє громадам за спрощеною процедурою приєднуватися до міст обласного значення.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД СТАВ НА БІК КАМ’ЯНЧАН У «ГАЗОВІЙ СПРАВІ» 20.04.2018
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД СТАВ НА БІК КАМ’ЯНЧАН У «ГАЗОВІЙ СПРАВІ»
«Сьогодні нарешті успішно завершилася наша боротьба проти неправомірних дій ПАТ «Хмельницькгаз» щодо самовільного встановлення загальнобудинкового газового лічильника в багатоквартирному будинку. 

повний текст>>>

СІЯТИ З ДОЗВОЛУ СУДУ? 20.04.2018
СІЯТИ З ДОЗВОЛУ СУДУ?
Крики, обвинувачення, недопущення техніки на поля і виклики поліції, - такими скандальними видалися вихідні у с.Колодіївка. Місцеві жителі виступили проти обробітку за межами населеного пункту спірних земельних ділянок, якими раніше користувався ДП радгосп «Колодіївський». Чиї наразі ці землі, достеменно невідомо.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ГРОМАДАМ ОБІЦЯЮТЬ МІЛЬЙОНИ 20.04.2018
ГРОМАДАМ ОБІЦЯЮТЬ МІЛЬЙОНИ
На початку квітня стало відомо, що шість ОТГ Кам’янець-Подільського району отримають майже 16 млн.грн. субвенції на інфраструктурний розвиток. Уряд виділив близько 2 млрд.грн. із Державного бюджету місцевим на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад 2018 р.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СТАРИЙ НОВИЙ ЦНАП 13.04.2018
СТАРИЙ НОВИЙ ЦНАП
10 квітня в Гуменецькій ОТГ відбулося відкриття нового приміщення Центру надання адміністративних послуг. Тепер ЦНАП працюватиме не в сільській раді, а в Будинку культури. В працівників центру будуть зручні робочі місця, а у відвідувачів - необхідні зручності.

повний текст>>>


Новини 31 — 40 з 945
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі