Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 17 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

11.06.2010
ПЕНСIЇ ЗРОСТАЮТЬ. КIЛЬКIСТЬ ПЕНСIОНЕРIВ - ТЕЖ
Як зазначив в.о. начальника управління Пенсійного фонду в районі Ярослав БИЧОК, за станом на початок червня, на обліку у фонді перебувають та отримують пенсію 24026 осіб. Поточного року призначено 463 нові пенсії, з них 49 - на пільгових умовах.
повний текст>>>
Автор: 

11.06.2010
ЧИ БУДЕ ГАЗ ДО 24 СЕРПНЯ?
8 червня за ініціативи голови РДА Михайла ЖЕЛIЗНИКА проведено нараду щодо перспективи газифікації району. В ній взяли участь голова спостережної ради ВАТ «Будівельно-монтажне управління з газифікації» Анатолій ОВЧАРУК, перший заступник голови РДА Олександр ФЕДИК, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Борис БЕЦ, Сокільський, Устянський і Жванецький сільські голови Iнна БЕШЛЕЙ, Валерій ТКАЧУК і Ганна СПIВАК.
повний текст>>>
Автор: 

11.06.2010
КРИНИЧНА ВОДА. ОБЕРЕЖНО!

Нещодавно центральні ЗМI поширили інформацію про два випадки захворювання дітей віком до 3-х років на водно-нітратну метгемоглобінемію. На жаль, обидва випадки закінчилися летально. Причиною захворювання, ймовірно, стала вода з індивідуальних криниць, яку батьки використовували для приготування дитячого харчування.

повний текст>>>

04.06.2010
ЩОБ ЧОРНОЗЕМ ЗАЛИШАВСЯ ЧОРНОЗЕМОМ
20-21 травня в Iнституті агротехнологій ПДАТУ кафедрою агрохімії та грунтознавства ім.Сербіна (завідувач кафедри доцент Василь ВАХНЯК) організовано та проведено Всеукраїнську науково-теоретичну студентську конференцію «Проблеми збереження родючості грунтів і їх раціональне використання», присвячену 100-річчю від дня народження професора Семена СЕРБIНА.

повний текст>>>

04.06.2010
ТРАДИЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
За ініціативою депутата міської ради, заступника голови МО партії «Наша Україна» Василя ГАВРИЛЮКА започатковано співпрацю між міським осередком партії та ліцеєм із посиленою військовою підготовкою (начальник - полковник Олександр РОЩУК). Вона позначається постійними зустрічами активістів партії з викладачами та учнями навчального закладу, наданням їм різноманітної допомоги.
Тому 1 червня до ліцею завітали голова МО партії «Наша Україна» Володимир ДУБІНСЬКИЙ і його заступник Василь ГАВРИЛЮК. Вони зустрілися з ліцеїстами та керівництвом навчального закладу. Учням-сиротам було вручено навчальну літературу та матеріальну допомогу, а також передано до бібліотеки близько 30 примірників наукової, науково-публіцистичної, навчальної та художньої літератури. Під час зустрічі з директором ліцею Олександром РОЩУКОМ і командиром роти майором Валерієм НЕМИРЖИЦЬКИМ було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю в різних напрямках.
Прес-служба МО партії «Наша Україна».
повний текст>>>

04.06.2010
ЗАРАДИ ДИТИНСТВА
•1 червня в місті відзначали Міжнародний день захисту дітей. До речі, їх у Кам’янці понад 17 тисяч. Сотні з них взяли участь в урочистостях на Водоймі. Там підростаюче покоління кам’янчан привітав міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, а мистецькі колективи влаштували розважальну програму.
•З нагоди Дня захисту дітей міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (директор Юлія ПОБЕРЕЖНА) спільно з об’єднанням підліткових клубів (педагог-організатор Леся БІЛІНСЬКА) влаштували свято для дітей Підзамча.
•Службою у справах дітей спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді проведено свято до Дня захисту дітей.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН / 

04.06.2010
ПРОЇЗД ПОДОРОЖЧАВ. І КРАПКА
Те, що підвищення цін на транспортні послуги потрібно було очікувати, майже ні в кого не виникало сумнівів.

повний текст>>>
Автор: 

04.06.2010
ЗМІНИ В МЕДИЦИНІ: ДОБУДОВА ТА СКОРОЧЕННЯ
На черговому засіданні облради депутати підтримали пропозицію губернатора Василя ЯДУХИ та голови РДА Михайла ЖЕЛІЗНИКА щодо виділення 560 тис.грн., необхідних для завершення будівництва та введення в експлуатацію амбулаторії сімейного типу в с.Кам’янка.

повний текст>>>
Автор: 

04.06.2010
У ШКОЛЯРІВ - КАНІКУЛИ
Під час літніх канікул на території району працюватиме 3 стаціонарні оздоровчі заклади: «Лісова пісня» (с.Привороття Друге), «Чайка» (с.Врублівці) та санаторій «Дністер» (смт Стара Ушиця).

повний текст>>>
Автор: 

04.06.2010
НАПРУЖЕНИЙ БЮДЖЕТНИЙ ПРОЦЕС
Як повідомив перший заступник голови РДА Олександр ФЕДИК, виконання районного бюджету, за підсумками травня, склало 108,7%. повний текст>>>
Автор: 


Новини 881 — 890 з 952
Початок | Поперед. | 87 88 89 90 91 | Наст. | Кінець Всі