Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 26 КВІТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

09.04.2010
ВИНА - ВІДСУТНІСТЬ ДЕРЖБЮДЖЕТУ
Останнім часом у районі склалася критична ситуація щодо виплати допомоги малозабезпеченим сім’ям.
повний текст>>>
Автор: 

09.04.2010
ПЕРШІ ТА З РЕЗЕРВОМ
Згідно з рейтинговою оцінкою регіонів нашої області щодо соціально-економічного розвитку, за два перші місяці року наш район посідає І місце.
повний текст>>>
Автор: 

09.04.2010
НЕ МЕНШЕ 2 грн. ЗА ЛІТР
Вчора з ініціативи голови РДА Ростислава ЯРЕМИ відбувся круглий стіл за участю представників молокопереробних заводів і філій, які працюють на території району.
повний текст>>>
Автор: 

19.03.2010
ГОТУЮТЬСЯ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ
У районі тривають заходи з підготовки до святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Нині на порядку денному - проведення сесій сільських і селищної рад, під час яких депутати мають передбачити, яким чином відзначити ветеранів, впорядкувати пам’ятні знаки та передбачити заходи безпосереднього святкування.
повний текст>>>
Автор: 

05.03.2010
САНЕПІДЕМІОЛОГИ СПОДІВАЮТЬСЯ НА КРАЩЕ

За повідомленням головного лі­каря санепідеміологічної служби району Олега КЕРНИЧНОГО, нині працівники цього відомства працюють у цілодобовому режимі. Така ситуація, за словами Олега Володимировича, викликана можливістю підтоплення криниць і септиків, що загрожуватиме здоров’ю людей.

повний текст>>>
Автор: 

26.02.2010
БУТИ ПРОДОВЖЕННЮ БЕЗКОШТОВНОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗЕМЛІ?
25 лютого відбувся Єдиний день інформування населення Довжоцької територіальної громади. Інфор¬му¬вання проводили голова РДА Рости-слав ЯРЕМА, керівники управлінь і відділів РДА.

повний текст>>>
Автор: 

26.02.2010
НАМ ЗАГРОЖУЄ ПІДТОПЛЕННЯ
Під особливим контролем у РДА перебуває ситуація щодо під¬няття рівня води у річках, ставках та інших водоймах. За інфор¬мацією, яку надав начальник відділу архітектури, містобуду¬вання та ЖКГ РДА Борис БЕЦ, значні проблеми можуть виникнути в смт Стара Ушиця. Там існує загроза значного підтоплення. повний текст>>>
Автор: 

26.02.2010
АГРОБІЗНЕС ПОСТРАЖДАВ ВІД ВЕЛИКОГО СНІГУ
Як зазначила заступник начальника управління агропромислового розвитку РДА Леоніда ПРЕДИТКЕВИЧ, на сьогодні найбільше від стихії (снігу, підтоплень тощо) постраждали сільгосппід¬приєм¬ства сс.Шутнівці, Калиня, Рихта і Вітківці. повний текст>>>
Автор: 

26.02.2010
ГОТУЮТЬСЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ
Голова РДА Ростислав ЯРЕМА дав доручення відповідним службам, аби з початком потепління вони активізували роботу із благоустрою населених пунктів району та прибирання кладовищ до Пасхальних свят. повний текст>>>
Автор: 

24.02.2010
СЕЛЯН ХВИЛЮЮТЬ ДОРОГИ

24 лютого голова РДА Ростислав ЯРЕМА спільно з начальниками відділів і структурних підрозділів РДА провели Єдиний день інформування у с.Чорнокозинці. Під час дискусії було порушено питання стану пенсійного забезпечення, надання всіх видів державних соціальних допомог, видачі державних актів права власності на землю тощо.

А найбільше селян хвилювала можливість відбудови місцевого клубу та ремонту доріг.

повний текст>>>
Автор: 
Кількість коментарів:  1


Новини 881 — 890 з 910
Початок | Поперед. | 87 88 89 90 91 | Наст. | Кінець Всі