Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 19 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

02.07.2010
ОРИНИН: НЕПОГАНI ПЕРСПЕКТИВИ ПРИ ВИРIШЕННI ПРОБЛЕМ

Вчора відбулася чергова колегія РДА, на якій було заслухано звіт Орининського сільського голови та затверджено план роботи райдержадміністрації на III квартал.

повний текст>>>
Автор: 

02.07.2010
ОБЛАСТЬ НАМ ДОПОМОГЛА

Як повідомив голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК, завдяки сприянню голови ОДА Василя ЯДУХИ цього тижня з Резервного фонду обласного бюджету на ліквідацію наслідків стихії (паводка та затоплення) нашому району було виділено 400 тис.грн.

повний текст>>>
Автор: 

02.07.2010
СЕЛА РАЙОНУ ПОТЕРПАЮТЬ ВIД ПОВЕНІ

25 червня на місці стихійного лиха, яке сталося між селами Грушка та Лисківці, побував голова ОДА Василь ЯДУХА. На той час  фахівці факультету військової підготовки К-ПНУ та філії «Облавтодору» за півдоби відновили транспортне сполучення в напрямку Чабанівки, встановивши тимчасовий міст, і приступили до зведення нового.

повний текст>>>
Автор: 

25.06.2010
ЛИХО ВIД СТИХІЇ

Лихо сталося вночі 22 червня. Близько півтори тисячі мешканців сс.Лисківці, Чабанівка, Гута-Чугорська та Липи були відрізані від транспортного сполучення. I не лише...
Між Грушкою та Лисківцями потужною течією змило та віднесло на 300 м залізобетонний міст. Змило також підстанцію (черговий ледве встиг вискочити з приміщення та вилізти на пагорб) і 8 ліній електропередач, знеструмивши 14 сіл. Водозабірний пункт, який забезпечує водою Стару Ушицю та навколишні села, теж затопило. Черговому, котрий перебував у пункті, вдалося випірнути через вікно та протриматися до ранку на даху будівлі. Затопило також 10 свердловин з 11-ти. Під загрозою закриття опинилися Староушицька лікарня та дитячий санаторій «Дністер», де реабілітацію проходять 97 дітей із соціально незахищених категорій населення.
Маршрутка, яка о 7.00 здійснює доставку пасажирів у місто, теж опинилася в пастці. Але найгіршим виявилося те, що учень не зміг взяти участь у ЗНО. Але голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК пообіцяв допомогти йому пройти тестування.
Також водою змило пасіку з 20-х вуликів. За щасливою випадковістю, одну пасіку напередодні стихії зі злощасної долини було вивезено.

повний текст>>>
Автор: 
Кількість коментарів:  1

25.06.2010
У ПРИВОРОТТІ ОБИРАЛИ ГОЛОВУ

Минулої неділі Приворотська сільська громада обирала собі сільського голову. 
повний текст>>>
Автор: 

25.06.2010
МIСТО ПОПРОСИЛО РАЙОН

Міська влада офіційно звернулася до районної влади з проханням посприяти у вирішенні питання виділення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу. Про це на черговій прес-конференції журналістам повідомив голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК.

повний текст>>>
Автор: 

25.06.2010
ЖИВА ПАМ’ЯТЬ

22 червня в районі відбулися заходи, приурочені Дню скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

повний текст>>>
Автор: 

25.06.2010
ПІДВИЩАТЬ...

23 червня у приміщенні Чернівецького національного університету міський голова Анатолій НЕСТЕРУК і за-ступник голови РДА Павло ДОВГОПОЛ підписали договір із керівником проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» Ховардом ОКМАНОМ. 

повний текст>>>

25.06.2010
ЯК І 40 РОКІВ ТОМУ

У Довжоцькому ДНЗ «Веселка» 17 червня було гамірно. Сюди зійшлися як малеча, що перебуває на літньому оздоровленні, так і колишні вихованці, які 40 років тому переступили поріг за-кладу. Троє нерозлучних друзів - Володимир ДУБIНСЬКИЙ, Василь СИНЯВСЬКИЙ і Сергій БУРКОВСЬКИЙ, а також їхня подружка Тетяна ЩЕРБАНЬ завітали до своєї другої домівки. Їх, як і 40 років тому, посадила за столик вихователька Надія КОВАЛЬ.

повний текст>>>
Автор: 

18.06.2010
ОБЕРЕЖНО! НIТРАТИ!

Продукти харчування містять велику кількість біологічно активних речовин, які характеризують їх поживну цінність (вміст білків, жирів, вуглеводів), а також різних хімічних забруднювачів, 
з яких найнебезпечнішими є нітрати. Вони надходять в організм людини з харчовими продуктами в основному рослинного походження, а також питною водою, найчастіше криничною. Ранні овочі містять більше нітратів, ніж пізні. Фрукти та ягоди накопичують малу кількість нітратів.

повний текст>>>


Новини 881 — 890 з 968
Початок | Поперед. | 87 88 89 90 91 | Наст. | Кінець Всі