Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПОДОЛЯНИН 21.12.2012
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПОДОЛЯНИН
"ПОДОЛЯНИНУ"- 20 РОКІВ!   

МИ ПИШЕМО ІСТОРІЮ ВЖЕ 20 РОКІВ 21.12.2012
МИ ПИШЕМО ІСТОРІЮ ВЖЕ 20 РОКІВ
Сьогодні тільки дивуєшся, як можна було 20 років тому, без опори на «грошового мішка», в часи, коли Україну лихоманило, а ціни в стрибках угору гідно конкурували із Сергієм Бубкою, відважитися заснувати приватну газету. Багатьом це видавалося чистісінькою авантюрою. Але «чуйка» не підвела Віталія БАБЛЯКА і цього разу. «ПОДОЛЯНИН», перше число якого побачило світ 26 грудня 1992 р

Олександр Мазурчак: «ПОДОЛЯНИН» ЗІГРАВ ВЕЛИКУ РОЛЬ  У СТАНОВЛЕННІ ДЕМОКРАТІЇ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ  21.12.2012
Олександр Мазурчак: «ПОДОЛЯНИН» ЗІГРАВ ВЕЛИКУ РОЛЬ У СТАНОВЛЕННІ ДЕМОКРАТІЇ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ
Понад десять з двадцяти прожитих років «Подолянин» працював при міському голові Олександрові
МАЗУРЧАКУ. Ставала на ноги молода газета, ставав на ноги новий політик. Стосунки між ними не завжди були безхмарними, проте так воно і має бути: якою б хорошою влада не була - народ її не любить, а газета повинна працювати для людей. Олександр Володимирович завжди чітко уявляв призначення засобів масової інформації, тому започаткував традицію, яка дісталась у спадок і наступним кам’янецьким мерам: завжди йти на діалог із журналістами, регулярно інформувати громаду про плани влади, адекватно реагувати на публікації та не боятися виправляти помилки.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ТАК ПОЧИНАВСЯ «ПОДОЛЯНИН» 21.12.2012
ТАК ПОЧИНАВСЯ «ПОДОЛЯНИН»
Найлегше писати спогади журналістам. І навіть не тому, що вони майстерно володіють пером. Просто журналісти завжди залишають по собі датовані сліди - опубліковані в газеті матеріали. Тож досить узяти до рук підшивку рідного часопису за рік, погортати її - і за кожною статтею, твоєю чи твоїх колег, воскресне в пам’яті стільки яскравих деталей, що тільки бери папір і записуй. Або, адже прогрес не стоїть на місці, сідай за комп’ютер і вистукуй пальцями по клавіатурі.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

«СЕЛО ЗАВЖДИ МЕНІ БОЛІЛО» 21.12.2012
«СЕЛО ЗАВЖДИ МЕНІ БОЛІЛО»

Сергій ТИМЧУК - добре відомий на Поділлі організатор сільськогосподарського виробництва, депутат районної ради, Верховної Ради України І (ХІІ) скликання, облради ХХ скликання, колишній голова РДА. А двоє із трьох його синів - Сергій та Анатолій - перейняли досвід батька й поринули з головою в сільське господарство. Сергій Сергійович - нині директор СТОВ «Нефедiвське» з десятирічним стажем, а його молодший брат Анатолій Сергійович - заступник директора з тваринництва. Батькове господарство не просто збереглось, а й нині успішно розвивається.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

ГОСТРА ТЕМА КРІЗЬ ДЕСЯТИЛІТТЯ 21.12.2012
ГОСТРА ТЕМА КРІЗЬ ДЕСЯТИЛІТТЯ
Останнім часом питання небезпечності «Тещиного язика» є настільки актуальним, що обходити його стороною просто не маємо права. 6 трупів і понад 20 серйозно травмованих людей буквально за останні 3 місяці та жодного суттєвого кроку до «вгамування» горезвісної дороги - це вже питання життя і смерті.

Автор:  Тетяна ДИКА

ЧЕМПІОНИ ГАЗЕТНИХ ШПАЛЬТ 21.12.2012
ЧЕМПІОНИ ГАЗЕТНИХ ШПАЛЬТ
Кам’янець багатий і на талановитих спортсменів, і на фахових тренерів. Зрозуміло, що про всіх на одній шпальті згадати неможливо, тому відзначимо лише тих, хто найчастіше «гостював» на наших сторінках.

І СКАЗАЛА ДУМА: ХАЙ БУДЕ СВІТЛО! 21.12.2012
І СКАЗАЛА ДУМА: ХАЙ БУДЕ СВІТЛО!
Є такий жарт. Вікіпедія хвастається, що знає все, пошукова система Google гордо заявляє, що знайде все, соціальна мережа Facebook не менш велично стверджує, що знає всіх. Інтернет у відповідь круто зауважує всім трьом хвалькам, що без нього вони ніщо.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ЧИ ВДАСТЬСЯ РЕАНІМУВАТИ  СІЛЬСЬКУ МЕДИЦИНУ  21.12.2012
ЧИ ВДАСТЬСЯ РЕАНІМУВАТИ СІЛЬСЬКУ МЕДИЦИНУ
Сенека стверджував, що реформи починаються там, де закінчуються гроші... 2001 р., коли медицина міста потерпала від фінансової скрути, а виділених зі скарбниці грошей вистачало лише на виплату заробітної плати та комунальних платежів, виходом із кризового становища стало реформування галузі охорони здоров’я.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

«ЛЯПУ - КЛЯП!» 21.12.2012
«ЛЯПУ - КЛЯП!»
Під такою назвою вийшла замітка в четвертому за рахунком числі новонародженої газети «Подолянин» від 13 січня 1993 р. З її назви стає зрозуміло, що в газеті вийшов ляп. Відтоді протягом 20 років, як би не старалися журналісти, коректори і редактори, час від часу в газеті проскакують недоречності чи одруковки. Ну, таке воно - газетярське життя. Наш перший головний редактор Віталій Бабляк, котрий буквально душу виймав журналістам, аби перевіряли інформації, слідкували за прізвищами, посадами, датами, а коректорам, так би мовити, коми перераховував, проте казав: «Що це за газета без помилки? Головне - не робити політичних помилок».

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ЗІРОК БАГАТО НЕ БУВАЄ 21.12.2012
ЗІРОК БАГАТО НЕ БУВАЄ
Гадаємо, час з’ясувати, чи стали юні таланти, про котрих ми писали на шпальтах газети, за ці 20 років «зірками».

Автор:  Наталія ЯРОВА

ОПЕРА -  НА СЦЕНІ Й НА «КУХНІ»  21.12.2012
ОПЕРА - НА СЦЕНІ Й НА «КУХНІ»
Прекрасну нагоду насолодитися голосом видатного українського співака Валерія БУЙМІСТРА - соліста Київського камерного хору ім.Б.Лятошинського, соліста Національної філармонії України, народного артиста України, лауреата Державної премії України ім.Т.Г.Шевченка (і це лише частина регалій), а також взяти у нього уроки вокальної майстерності отримали кам’янецькі вокалісти, викладачі мистецьких закладів і шанувальники академічного мистецтва.

Автор:  Наталія ЯРОВА

ТОЙ САМИЙ МІСТ,  ТІ САМІ ГРАБЛІ  21.12.2012
ТОЙ САМИЙ МІСТ, ТІ САМІ ГРАБЛІ
6 грудня ц.р.під час круглого столу з приводу Замкового мосту мене навідало відчуття легкого дежа вю. Знову двобій Замковий міст - Підзамче. Знову депутати проти охоронців пам’яток, а влада намагається «почути думку громади». Впродовж 20 років у «Подолянині» регулярно виходять статті: то «Міст для авто за¬крили», то «Міст відкрили». Змінюються лише дійові особи.

Автор:  Наталія ЯРОВА


Новини 1 — 13 з 13
Початок | Поперед. | 1 | Наст. | Кінець