Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 23 ЖОВТНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
15.10.2010

БИТВА ЗА «РАЙОННИЙ КРЕМЛЬ»

На сьогоднішній день уже завершено реєстрацію кандидатів у депутати Кам’янець-Подільської районної ради за багатомандатним та одномандатним виборчими округами. За словами голови районної територіальної виборчої комісії Любові ІВАНІЦЬКОЇ, нині, попри закінчення терміну реєстрації кандидатів, відбуваються зміни. Насамперед, вони пов’язані бажанням кандидата знятися з виборчих перегонів. 
Нагадаємо, що депутатський корпус районної ради складатиметься із 86 осіб. Із них 43 місця будуть розподілені між політичними партіями, котрі змагатимуться в багатомандатному виборчому окрузі та подолають 3-відсотковий бар’єр. Бажання позмагатися за симпатії виборців зголосилися 18 районних осередків політичних партій (їх перелік надруковано в минулому числі газети). 
Інші 43 мандати виборюватимуть мажоритарники. Наводимо список кандидатів, округів, за якими вони балотуються, та політичну силу, якою вони висунуті. 

Округ №1. Староушицька селищна рада, смт Стара Ушиця, с.Гораївка 

Бец Алла Вікторівна, Партія регіонів 
Кривіцький Анатолій Нестерович, ВО «Батьківщина» 
Худняк Олександр Анатолійович, ПП «Фронт змін»
Касапчук Михайло Іванович, ПП «Сильна Україна»
Маковецький Валерій Дмитрович, Народна партія
Горбняк Василь Миколайович, УРП «Собор»

Округ №2. Абрикосівська сільська рада, с.Абрикосівка, с.Корчівка

Дибко Людмила Іванівна, Партія регіонів
Гаврилюк Михайло Григорович, ПП «Фронт змін»
Місюк Микола Васильович, ВО «Батьківщина»
Гільовський Володимир Іванович, ПП «Сильна Україна»
Антонюк Віктор Антонович, ПППУ
Баценко Наталія Іванівна, Народна партія

Округ №3. Великозаліснянська сільська рада, с.Великозалісся, с.Киселівка, с.Малозалісся

Драчова Галина Анатоліївна, Партія регіонів
Гончар Валентин Іванович, ВО «Батьківщина» 
Дюженко Максим Сергійович, ПП «Фронт змін».
Коханко Тимофій Олександрович, ПП «Єдиний Центр»
Бондар Сергій Петрович, ПП «Сильна Україна»
Соловський Микола Сергійович, ПППУ
Процюк Василь Васильович, Народна партія
Міщишин Віктор Володимирович, УРП «Собор»
Мисловський Станіслав Йосипович, ПП «Народна влада»
Свіргоцький Павло Антонович, ПП «Наша Україна» 
Кориткін Ігор Анатолійович, ПП «Нова політика»

Округ №4. Врубловецька сільська рада, с.Врублівці, с.Станіславівка, с.Яруга

Петрик Казимір Петрович, Партія регіонів
Арнаут Володимир Михайлович, ПП «Фронт змін»
Завадський Віталій Станіславович, ВО «Батьківщина»
Романишин Ярослав Дмитрович, ПП «Єдиний Центр»
Локай Галина Адамівна, ПП «Сильна Україна»
Стрільчук Ігор Іванович, Народна партія
Мосейчук Олександр Леонідович, ПП УДАР Віталія Кличка
Маканік Михайло Миколайович, ПП «Наша Україна»
Мельник Іван Миколайович, КПУ

Округ №5. Голосківська сільська рада, с.Голосків, с.Пудлівці, с.Улянівка

Ковальчук Валерій Васильович, Партія регіонів 
Орищук Тетяна Антонівна, ВО «Батьківщина»
Фабіянов Сергій Васильович, ПП «Фронт змін»
Венгер Микола Анатолійович, ПП «Справедливість»
Воронюк ТарасВолодимирович, ПППУ
Тіньков Денис Леонідович, ПП «Християнсько-Демократичний Союз»
Маньковська Людмила Анатоліївна, Народна партія
Мельник Валентина Миколаївна, ПП «Наша Україна»
Зелена Оксана В`ячеславівна, КПУ

Округ №6. Гринчуцька сільська рада, с.Гринчук, с.Бабшин, с.Малинівці

Дубицький Віталій В’ячеславович, Партія регіонів
Грубі Георгій Борисович, ВО «Батьківщина»
Поліщук Володимир Миколайович, ПП «Сильна Україна»
Євсіна Людмила Василівна, КПУ

Округ №7. Грушківська сільська рада, с.Грушка, с.Каштанівка, с.Рункошів

Джурляк Інна Василівна, Партія регіонів
Гончарук Микола Іванович, ВО «Батьківщина»
Солярик Валерій Степанович, ПП «Фронт змін»
Тимчук Сергій Артемович, Народна партія
Котульський  Андрій Петрович, ПП «Народна влада»

Округ №8. Гуменецька сільська рада, с.Гуменці, с.Вербка, с.Колубаївці, с.Лисогірка, с.Привороття Друге, с.Слобідка-Гуменецька

Тимофієв Юрій Миколайович, Партія регіонів
Хабовський Едуард Борисович, ВО «Батьківщина»
Яворський Юрій Сигізмундович, ПП «Фронт змін»
Маковський Олександр Григорович, ПППУ
Малик Ігор Михайлович, КПУ
Березовський Леонід Антонович, ПП «Народна влада»

Округ №9. Дерев’янська сільська рада, с.Дерев’яне, с.Броварі, с.Гелетина, с.Привітне

Бец Борис Борисович, Партія регіонів
Гораш Анатолій Михайлович, ВО «Батьківщина»
Пенцак Андрій Миколайович, ПП «Фронт змін»
Белінська Ірина Олександрівна, ПП «Народна влада»

Округ №10. Довжоцька сільська рада, с.Довжок, с.Нагоряни

Желізник Михайло Дмитрович, Партія регіонів
Баранецька Надія Миколаївна, ПП «Єдиний Центр» 
Островський Роман Анатолійович, ВО «Батьківщина»
Польовий Юрій Михайлович, ПП «Фронт змін»
Липка Микола Костянтинович, ПП «Народний Рух України»
Кравчук Ірина Володимирівна, КПУ
Безручко Ніна Кирилівна, ПП «Нова політика»

Округ №11. Думанівська сільська рада, с.Думанів

Свідер Віталій Євгенович, Партія регіонів
Григорчук Микола Іванович, ПП «Фронт змін»
Жоган Микола В’ячеславович, ВО «Батьківщина»
Кориткін Роман Олексійович, ПП «Нова політика»
Цюрик Тетяна Василівна, ПППУ

Округ №12. Жванецька сільська рада, с.Жванець, с.Брага

Залізняк Тетяна Вікторівна, Партія регіонів
Пастух Віктор Антонович, ПП «Єдиний Центр» 
Шкуренков Валерій Сергійович, ПП «Фронт змін»
Урсакі Валерій Леонович, ВО «Батьківщина»
Годнюк Олег Миколайович, ВО «Свобода»

Округ №13. Завальска сільська рада, с.Завалля, с.Вітківці, с.Кудринці, с.Червона Діброва

Філіпишен Олег Олександрович, Партія регіонів
Васильчук Галина Миколаївна, ВО «Батьківщина» 
Мельник Геннадій Миколайович, ПП «Фронт змін».
Черній Михайло Петрович, ПП «Єдиний Центр»
Турчановська Анастасія Антонівна, ПП «Сильна Україна»
Боршуляк Олександр Михайлович, Народна партія
Галанзовський Олег Миколайович ПП «Нова політика»

Округ №14. Заліська сільська рада, с.Залісся Перше, с.Параївка

Нечай Іван Миколайович, Партія регіонів
Гурська Ніна Володимирівна,  ПП «Єдиний Центр»
Столяр Віктор Станіславович, ВО «Батьківщина»
Черватюк Василь Миколайович, ПП «Фронт змін»
Стефанюк Микола Антонович, ПППУ
Заболотна Ірина Леонідівна, ПП «Християнсько-Демократичний Союз»
Козка Володимир Іванович,  Народна партія
Романчук Іван Михайлович, ПП «Наша Україна»

Окрг №15. Заліськодруга сільська рада, с.Залісся Друге, с.Дубинка

Семенович Володимир Вікторович, Партія регіонів
Лубинецька Валентина Дмитрівна, ПП «Фронт змін»
Лубинецький  Михайло Станіславович, ВО «Батьківщина»
Овчаренко Олексій Іванович, ПП «Єдиний Центр»
Костецький Валентин Іванович, ПП «Сильна Україна»
Кучер Микола Миколайович, ПППУ
Білий Віталій Миколайович, ПП «Християнсько-Демократичний Союз»
Мартиросян Онік Андронікович, Народна партія
Цимбалюк Василь Петрович, УРП «Собор»
Мартиросян Хачик Юрійович, ПП «Народна влада»

Округ №16. Зіньковецька сільська рада, с.Зіньківці

Стремінський Олексій Борисович, Партія регіонів
Мишак Петро Іванович, ВО «Батьківщина» 
Надкернична Наталія Валеріївна, ПП «Фронт змін»
Москалюк Віктор Васильович, Народна партія
Міщенко Олег Михайлович, ПП «Народна влада»
Вінярська Надія Іванівна, ПППУ

Округ №17. Кадиєвецька сільська рада, с.Кадиївці, с.Суржа

Середа Петро Петрович, Партія регіонів
Задорожний Сергій Миколайович, ПП «Фронт змін»
Савчук Микола Іванович,  ВО «Батьківщина»
Черненко Ігор Костянтинович, ПП «Сильна Україна»
Чорний Станіслав Віталійович, Народна партія 
Балковий Микола Петрович, ПП «Нова політика»

Округ №18. Калачковецька сільська рада, с.Калачківці, с.Демшин, с.Патринці, с.Рогізна,с.Субіч

Павлюк Микола Іванович, Партія регіонів
Котрубенко Олеся Іванівна, ПП «Єдиний Центр» 
Кострицький  Микола Пилипович, ПП «Фронт змін»
Нагорян  Василь Іванович, ВО «Батьківщина»
Маринюк Світлана Василівна, ПП «Сильна Україна»
Гой  Галина Петрівна, Народна партія
Гораш Сергій Анатолійович, ПП «Нова політика» 

Округ №19. Кам’янська сільська рада, с.Кам’янка

Гижицький Олег Владиславович, Партія регіонів
Кшемінський Віктор Володимирович, ВО «Батьківщина»
Кузнєцов Микола Олександрович, ПП «Єдиний Центр»
Слиз Анатолій Іванович, ПП «Фронт змін»
Барановський Володимир Євгенович, ВО «Свобода»
Криворучко Йосип Несторович, ПП «Сильна Україна»
Беркута Олег Олександрович, Народна партія
Сандурський Олексій Михайлович, ПП УДАР Віталія Кличка
Ількович Василь Васильович, КПУ
Орлова Тетяна Маратівна, ПП «Народна влада»

Округ №20. Китайгородська сільська рада, с.Китайгород, с.Вихватнівці, с.Ленівка

Базюк Наталя Леонідівна, Партія регіонів
Гладка Катерина Іванівна, ПП «Єдиний Центр»
Королівський Володимир Іванович, ПП «Фронт змін»
Паламарчук Валентина Миколаївна, ВО «Батьківщина» 
Сич Олександр Миколайович, УРП «Собор»
Чепелюк Людмила Миколаївна, Народна партія

Округ №21. Княжпільська сільська рада, с.Княжпіль

Яковенко Василь Іванович, Партія регіонів
Федоров Володимир Миколайович, ВО «Батьківщина»
Шмігель Олександр Олегович, ПП «Фронт змін».
Правник Іван Григорович, ПП «Сильна Україна»

Округ №22. Колибаївська сільська рада, с.Колибаївка, с.Вільховець, с.Смотрич, с.Червона Чагарівка

Ковальчук Анатолій Сергійович, Партія регіонів
Архіпова Наталя Михайлівна, ПП «Єдиний Центр»
Велігін Олександр Степанович, ПП «Фронт змін»
Чайковський Микола Станіславович, ВО «Батьківщина»
Гасюк Леонтій Семенович, ПП «Сильна Україна»
Пастух Анатолій Андрійович, Народна партія
Сухий Володимир Степанович, ПППУ
Урсаєв Руслан Павлович,  ПП «Народна влада»

Округ №23. Колодіївська сільська рада, с.Колодіївка

Занюк Анатолій Олександрович, Партія регіонів
Куницька Галина Михайлівна, ВО «Батьківщина»
Данильчук Олександр Маркович, ПП «Єдиний Центр»
Голованьов В’ячеслав Анатолійович, Народна партія

Округ №24. Крушанівська сільська рада, с.Крушанівка

Літинська Тетяна Миколаївна, Партія регіонів
Кріль Анатолій Тихонович, ВО «Батьківщина»
Лавський Анатолій Йосипович, ПП «Фронт змін»
Боханевич Анатолій Андрійович, КПУ

Округ №25. Кульчієвецька сільська рада, с.Кульчіївці, с.Калиня, с.Суржинці, с.Фурманівка

Гай Ігор Віталійович, Партія регіонів
Гончарик Леся Василівна, ПП «Фронт змін»
Дарманський Сергій Васильович, ВО «Батьківщина»
Ковальчук Олег Станіславович, ПП «Сильна Україна»
Колендзян Михайло Федорович, ПП «Народна влада»

Округ №26. Ластовецька сільська рада, с.Ластівці, с.Збруч, с.Ісаківці

Ковальчук Ігор Васильович, Партія регіонів
Білоус Віктор Борисович, ПП «Фронт змін»
Скавренюк Ніна Дмитрівна, ВО «Батьківщина»
Гордійчук Іван Йосипович, ПП «Справедливість»
Михайлов Володимир Іванович, ПП «Сильна Україна»

Округ №27. Нефедовецька сільська рада, с.Нефедівці, с.Лучки

Лук’янчук Оксана Євгенівна, Партія регіонів
Гарук Олег Петрович, ВО «Батьківщина»
Капляр Юрій Миколайович, ПП «Єдиний Центр»
Трикуліч Володимир Васильович, ПП «Фронт змін»
Тимчук Сергій Сергійович, Народна партія

Округ №28. Нігинська сільська рада, с.Нігин, с.Сахкамінь

Дорож Віктор Олександрович, Партія регіонів
Олинець Анатолій Іванович, ВО «Батьківщина»
Трохимчук Світлана Петрівна, ПП «Фронт змін»
Неручок Олексій Олександрович, ПП «Християнсько-Демократичний Союз» 
Мельник Володимир Іванович, Народна партія
Бандура Борис Михайлович, ПППУ

Округ №29. Орининська сільська рада, с.Оринин, с.Ріпинці, с.Теклівка

Строяновський Василь Станіславович, Партія регіонів
Вишневський Віктор Вікторович, ВО «Батьківщина»
Каневський Іван Пахомович, ПП «Єдиний Центр»
Мокрицький Валер’ян Вікторович, ПП «Фронт змін»
Молдован Степан Васильович, ВО «Свобода»
Загородній Сергій Володимирович, ПП «Християнсько-Демократичний Союз» 
Муравка Тарас Петрович, КПУ
Українець Василь Васильович, ПППУ
Яблонська Світлана Станіславівна, ПП «Народна влада»

Округ №30. Пановецька сільська рада, с.Панівці, с.Зубрівка, с.Цибулівка

Федорчук Надія Вікторівна, Партія регіонів
Кучер Світлана Анатоліївна, ПП «Фронт змін»
Штогрін Олександр Миколайович, ВО «Батьківщина»
Чорний Василь Володимирович, Народна партія
Кірковська Алла Василівна, ПППУ
Кориткін Олексій Олексійович, ПП «Нова політика»

Округ №31. Підпилип’янська сільська рада, с.Підпилип’я, с.Подоляни

Виниченко Микола Володимирович, Партія регіонів
Богачик Сергій Вікторович, ВО «Батьківщина»
Єрменчук Світлана Іванівна, ПП «Єдиний Центр»
Ляшук Віктор Іванович, ПП «Фронт змін»
Грицик Петро Федорович, ПП «Наша Україна»
Бичок Ярослав Леонідович, Народна партія

Округ №32. Подільська сільська рада, с.Подільське

Кривак Віктор Миколайович, Партія регіонів
Гінзеровський Олександр Антонович, ПП «Фронт змін»

Округ №33. Приворотська сільська рада, с.Привороття, с.Адамівка, с.Добровілля, с.Кізя

Гайдай Олександр Юрійович, Партія регіонів
Пташинська Валентина Борисівна, ВО «Батьківщина»
Смицький Іван Миколайович, ПП «Фронт змін»
Галущинська Валентина Миколаївна, ВО «Свобода»
Маліновський Франц Броніславович, ПП «Християнсько-Демократичний Союз» 
Білюк Олександр Федорович, КПУ
Добросельська Ілона Казимирівна, Народна партія
Колодніцький Віктор Анатолійович, ПП УДАР Віталія Кличка

Округ №34. Рудська сільська рада, с.Руда, с.Гаврилівці, с.Цвіклівці

Химера Юрій Володимирович, Партія регіонів
Бараковецький Олексій Миколайович, ПП «Єдиний Центр»
Хилюк Віктор Адамович, ВО «Батьківщина»
Худняк Сергій Анатолійович, ПП «Фронт змін».
Черній Руслан Олександрович, ПП «Сильна Україна»
Крицький Микола Вікторович, ПП «Християнсько-Демократичний Союз» 
Кащук Сергій Володимирович, Народна партія
Ставнича Тетяна Олександрівна, ПП «Народна влада»
Соловодов Дмитро Володимирович, ПППУ

Округ №35. Рихтівська сільська рада, с.Рихта, с.Лісківці

Гузак Володимир Дмитрович, Партія регіонів
Печенога Валентина Павлівна, ВО «Батьківщина»
Фелонюк Олена Михайлівна, ПП «Єдиний Центр»
Боршуляк Валерій Іванович, ВО «Свобода»
Г--оменюк Олександр Васильович, ПП «Справедливість»
Зарицький Олександр Денисович, ПП «Сильна Україна»
Атаман Валентина Іванівна, ПП «Наша Україна»
Ряба Раїса Павлівна, ПППУ

Округ №36. Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада, с.Слобідка-Кульчієвецька, с.Жовтневе, с.Боришківці, с.Оленівка

Пшетаковський Олексій Людвігович, Партія регіонів
Корчинський Володимир Валентинович, ПП«Фронт змін».
Сушко Олександр Іванович, ПП «Єдиний Центр»
Фурман Ігор Володимирович, ВО «Батьківщина»
Бондар Ольга Валентинівна, ПП «Сильна Україна»
Ярмолінський Віктор Іванович, УРП «Собор»
Ткач Анатолій Прокопович, Народна партія
Зелениця Анатолій Володимирович, ПППУ
Ободовський Анатолій Володимирович, ПП УДАР Віталія Кличка
Кузняк Володимир Павлович, ПП «Народна влада»

Округ №37. Слобідсько-Рихтівська сільська рада, с.Слобідка-Рихтівська, с.Мілівці, с.Вільне, с.Кізя-Кудринецька

Прокопов Іван Григорович, Партія регіонів
Боршуляк Григорій Анатолійович, ПП «Фронт змін»
Ковбель Сергій Васильович, ВО «Батьківщина»
Бабка Олександр Олександрович, ПП «Справедливість»
Новіцька Тамара Михайлівна, ПП «Народна влада»
Боршуляк Андрій Олександрович, Народна партія
Мухній Михайло Юхимович, КПУ

Округ №38. Сокільська сільська рада, с.Сокіл, с.Каветчина, с.Межигір, с.Слобідка-Малиновецька

Кротік Сергій Микитович, Партія регіонів
Чорний Ігор Олександрович, ВО «Батьківщина»
Фроімчук Наталія Олександрівна, ПП «Єдиний Центр» 
Пупен Віктор Федорович, ПП «Народна влада»
Юрчик Ігор Миколайович, Народна партія 
Гаращук В’ячеслав Васильович, ПП «Нова політика»

Округ №39. Супрунковецька сільська рада, с.Су-прунківці, с.Тернавка

Тхоревська Лілія Вікторівна, Партія регіонів
Прудивус Микола Петрович, ВО «Батьківщина»
Сосновський Валентин Леонідович, ПП «Фронт змін»
Федик Олександр Григорович, ПП «Сильна Україна» 
Кулінська Ірина Володимирівна, ПП «Народна влада» 
Чернишов Петро Миколайович ПП «Нова політика»

Округ №40. Устянська сільська рада, с.Устя, 

с.Баговиця, с.Велика Слобідка, с.Мала Слобідка, с.Тарасівка, с.Шутнівці, с.Цвіклівці
Цуглевич Яків Миколайович, Партія регіонів
Кучер Наталія Анатоліївна, ПП «Фронт змін»
Потапський Павло Васильович, ПП «Справедливість»
Малик Антон Іванович, КПУ
Ткачук Валентин Григорович, ПППУ

Округ №41. Ходоровецька сільська рада, с.Ходорівці, с.Княгинин, с.Острівчани

Кузема Микола Анатолійович, Партія регіонів
Ванат Андрій Петрович, ПП «Фронт змін»
Лучко Олександр Володимирович, ВО «Батьківщина» 
Ковальчук Сергій Анатолійович, ПП «Народна влада»
Осадчук Сергій Вікторович, Народна партія
Гаврилюк Іоланта В’ячеславівна, ПП «Нова політика» 

Округ №42. Чабанівська сільська рада, с.Чабанівка, с.Лисківці, с.Гута-Чугорська, с.Липи

Сендзюк Олена Сергіївна, Партія регіонів
Тарнавська Тетяна Володимирівна, ВО «Батьківщина»
Худняк Віктор Анатолійович, ПП «Фронт змін» 
Данілов Валерій Васильович, ПП «Сильна Україна» 
Самсонюк Сергій Іванович, ПП «Нова політика»

Округ №43. Шустовецька сільська рада, с.Шустівці, с.Ніверка, с.Нововолодимирівка, с.Чорнокозинці

Федчик Оксана Казимирівна, Партія регіонів
Чорний Олександр Михайлович, ВО «Батьківщина»
Андрєєв Анатолій Анатолійович, ПП «Єдиний Центр»
Григор’єв Василь Михайлович, ПП «Фронт змін»
Єрменчук Віктор Петрович, ПП «Наша Україна».

Автор: 

Повернення до списку