Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

СУБОТА, 21 ЖОВТНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
15.10.2010

МАНДАТИ УДАЧІ

Як повідомила голова міської територіальної виборчої комісії Тетяна ОСТАФІЙЧУК, завершилася реєстрація кандидатів у депутати Кам’янець-Подільської міської ради за багатомандатним та одномандатним виборчими округами, а також кандидатів на посаду міського голови. За словами Тетяни Володимирівни, є кандидати, яким з різних причин було відмовлено у реєстрації, і нині вони виборюють своє право брати участь у виборах у судовому порядку.
Останні зміни у виборчі списки можуть бути внесені за 2 дні до виборів і лише на підставі рішення суду.
А поки на крісло мера претендують (у бюлетенях прізвища кандидатів будуть розташовані в алфавітному порядку):
1. Валентина ВОЛОШИНА (від партії ВО «Батьківщина»), секретар Кам’янець-Подільської міської ради.
2. Олег ГІЛЬОВСЬКИЙ (від партії «За Україну!»), підприємець.
3. Андрій ЗАЇКІН (від партії «Нова політика», заступник декана факультету фізвиховання К-ПНУ ім.Огієнка).
4. Олександр СИНИЦЬКИЙ (від партії «Солідарність»), пенсіонер ЗСУ.
5. Михайло СІМАШКЕВИЧ (від партії «Сильна Україна»), перший заступник голови ДПА у Хмельницькій області.
6. Володимир ШКРУМ (від ВО «Свобода», юрисконсульт ВАТ «Гіпсовик»).
7. Ростислав ЯРЕМА (від партії «Єдиний Центр»), генеральний директор ПП «Професіонал-95».
Якщо з мерами ситуація зрозуміла, то ось депутатів до міськради цього року обиратимуть по-особливому.
Депутатський корпус наступного скликання складатиметься з 50 осіб. З них 25 місць передбачено для політичних партій, котрі змагатимуться в багатомандатному виборчому окрузі. Нумерація партій йде згідно з порядком реєстрації: хто «раніше встав», той і має перші номери.
Наводимо список зареєстрованих партій у багатомандатному виборчому окрузі:
1. Кам’янець-Подільська МО Партії регіонів.
2. Кам’янець-Подільська міська партійна організація ВО «Батьківщина».
3. Кам’янець-Подільська МО Народної партії.
4. Кам’янець-Подільська МО політичної партії «Сильна Україна».
5. Кам’янець-Подільська МО політичної партії «Народний Рух України».
6. Кам’янець-Подільська МО Української соціал-демократичної партії.
7. Кам’янець-Подільська МО політичної партії «Європейська партія України».
8. Кам’янець-Подільська МО політичної партії «Фронт змін».
9. Кам’янець-Подільська МО політичної партії «Нова політика».
10. Кам’янець-Подільська МО політичної партії УДАР Віталія Кличка.
11. Кам’янець-Подільська МО Української республіканської партії «Собор».
12. Кам’янець-Подільська МО Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
13. Кам’янець-Подільська МО політичної партії «Союз Лівих Сил».
14. Кам’янець-Подільська МО Комуністичної партії України.
15. Кам’янець-Подільська МО партії «Єдиний Центр».
16. Кам’янець-Подільська МО політичної партії «Наша Україна».
17. Кам’янець-Подільська МО партії «Українська платформа».
18. Кам’янець-Подільська МО Партії пенсіонерів України».
19. Кам’янець-Подільська МО партії «Народна влада».
20. Кам’янець-Подільська МО Соціалістичної партiї України.
21. Кам’янець-Подільська МО Партії зелених України.
22. Кам’янець-Подільська МО політичної партії «Громадянська позиція».
23. Кам’янець-Подільська МО політичної партії «За Україну».
24. Кам’янець-Подільська МО партії «Солідарність».
Пропорційно буде розподілено 25 мандатів між тими партіями, котрі наберуть понад 3 відсотки голосів.
Ще 25 мандатів виборюватимуть мажоритарники. Тобто кожна зареєстрована для участі у виборах партія висуває на кожний з 25 округів кандидата від своєї політичної сили. І виборці голосують уже за конкретну людину.
Нижче ми наводимо список, що містить зареєстрованих кандидатів у депутати за одномандатним мажоритарним виборчим округом.
Зверніть увагу на те, що на нинішніх виборах дільниці об’єднані в 25 округів. Тому до одного округу входять по 1-2 дільниці. В таблиці вказаний номер округу та місце-знаходження дільниці, яка входить до його складу, її нова нумерація (2 жовтня було затверджено єдину нумерацію виборчих дільниць у Хмельницькій області). Територіально залишаються в переважній більшості звичні дільниці а, так би мовити, віртуально маємо 25 округів.
Отже, шановні кам’янчани, вивчайте інформацію та готуйтеся зробити свій вибір 31 жовтня! А вже в листопаді ми дізнаємося, хто отримає...
МАНДАТИ УДАЧІ

округ №1>>>

№22001 вул.Суворова, 52 (корпус К-ПНУ)
№22002 вул.Суворова, 17 (індустріальний коледж)
Дмитро Байдюк    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Артюш Гаспарян    К-П МО Народної партії   
Віктор Годний    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Олександр Доложевський    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Михайло Івасюк    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Анатолій Козярук    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Євген Ободовський К-П МО Партії регіонів   
Ольга Олійник    К-П МО партії «Народна влада»   
Микола Пантилей    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Олександр Ткачук    К-П МО Комуністичної партії України   
Володимир Юр’єв К-П МО політичної партії УДАР Віталія Кличка   

округ №2>>>

№22041 пл.Польський ринок, 6 (СЗОШ №1)
№22042 вул.Козицького, 27 (ЗОШ №11)
Микола Безручко    К-П МО партії «Народна влада»   
Михайло Головльов    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Дмитро Дзізінський    К-П МО ВО «Свобода»   
Владлен Коваленко    К-П МО Соціалістичної партії України   
Олег Кролик    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Ігор Медвецький    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
В’ячеслав Мединський    К-П МО політичної партії «Народний Рух України»   
Мирослав Мошак    К-П МО політичної партії «Україна соборна»   
Михайло Паур    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Олександр Приступа    К-П МО Комуністичної партії України   
Інна Салій    К-П МО Партії регіонів   
Дмитро Слонецький    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Сергій Трасіух    К-П МО ВО «Батьківщина»   

округ №3>>>

№22003 вул.Суворова, 2 (коледж харчової промисловості)
№22006 вул.30 років Перемоги, 15 (ДНЗ №15)
Володимир Антонюк    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Олександр Беньковський    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Анатолій Волков    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Василь Гаврилюк    К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Вадим Гончаров    К-П МО Партії зелених України   
Евеліна Жигульова    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Зоя Кацап    К-П МО Народної партії   
Наталія Кіященко    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Віктор Кузь    К-П МО політичної партії УДАР Віталія Кличка   
Микола Мостовий    К-П МО Партії пенсіонерів України   
Вадим Орлов    К-П МО партії «Народна влада»   
Ірина Шутяк К-П МО Партії регіонів   

округ №4>>>

№22005 вул.30 років Перемоги, 9 (спорткомплекс медичного училища)
Олег Бойчук    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Анна Булатович    К-П МО ВО «Свобода»   
Андрій Гамалій    К-П МО Партії регіонів   
Олександр Заєць    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Микола Прус    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Вадим Савчук    К-П МО партії «Народна влада»   
Світлана Самборська    К-П МО політичної партії «Народний Рух України»   
Вікторія Семенова    К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Валентин Стоянський    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Віктор Тімченко    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Валентина Фурман    К-П МО ВО «Батьківщина»   

округ №5>>>

22007 вул.Космонавтів, 10 (адміністративне приміщення ККП «Господар»)
№22008 вул.30 років Перемоги (молодіжний клуб «Шукач»)
Валерій Арсенюк К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Дмитро Басараб    К-П МО Народної партії   
Лілія Бевз    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Надія Гулько    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Вадим Козар    К-П МО політичної партії «Україна соборна»   
Дмитро Малисник    К-П МО політичної партії «Українська платформа»   
Тетяна Очеретенко    К-П МО Партії регіонів   
Олег Піган    К-П МО ВО «Свобода»   
Любов Савліва    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Наталія Соколова    К-П МО партії «Солідарність»   
Анатолій Стоянський    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Володимир Турлай    К-П МО партії «Народна влада»   
Володимир Тюрін    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Людмила Щепанська    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   

округ №6>>>

№22009 вул.Розвадовського, 8 (НВК №17)
Микола Бендера    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Микола Гординчук    К-П МО політичної партії «Народний Рух України»   
Віктор Дибаш    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Володимир Комарніцький    К-П МО партії «Народна влада»   
Борис Литвинюк    К-П МО Народної партії   
Віктор Мокроусов    К-П МО Партії регіонів   
Віктор Неборський    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Микола Петруньков    К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Орест Стахів    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Катерина Тютюнник    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Ігор Шевага    К-П МО партії «Єдиний Центр»   

округ №7>>>

№22010 вул.Жукова, 7 (ДНЗ №9)
Юрій Білоцький    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Степан Вергун    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Володимир Веретянов    К-П МО політичної партії «Громадянська позиція»   
Людмила Воєвідко    К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Олександр Жильчук    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Валентин Рибак    К-П МО політичної партії «Народний Рух України»   
Микола Савчук    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Ельза Семенюк    К-П МО партії «Народна влада»   
Сергій Середюк    К-П МО Партії регіонів   
Оксана Стасюк    К-П МО Народної партії   
Андрій Стремедлівський    К-П МО Комуністичної партії України   
Дмитро Чміль    К-П МО партії «Єдиний Центр»   

округ №8>>>

№22004 вул.Жукова, 27 (ЗОШ №7)
Валерій Богуцький    К-П МО Партії регіонів   
Марина Гончар    К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Руслан Лях    К-П МО партії «Народна влада»   
Андрій Мастикаш К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Іван Микуляк    К-П МО ВО «Свобода»   
Людмила Паламарчук    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Борис Поляк    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Владислав Соколенко    К-П МО Народної партії   
Вадим Томулець    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Світлана Чайковська    К-П МО партії «Єдиний Центр»   

округ №9>>>

№22015 вул.Черняховського, 60 (ДНЗ №2)
Галина Врублевська    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Іван Громик    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Віталій Зеленський    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Олег Іванюк    К-П МО Партії регіонів   
Сергій Логін    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Володимир Ляшук    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Юрій Матвєйцов    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Андрій Мельник    К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Віктор Притуляк    К-П МО ВО «Свобода»   
Ярослав Стовпник    К-П МО партії «Народна влада»   
Ірина Сухарук    К-П МО партії «Солідарність»   
Віктор Травінський    К-П МО Народної партії   
Анатолій Чистяков    К-П МО Партії зелених України   
Тарас Явеляк    К-П МО політичної партії УДАР Віталія Кличка   

округ №10>>>

№22011 Нігинське шосе, 2 (адміністративне приміщення ТОВ «Комбінат будівельних матеріалів»)
№22014 вул.Короленка, 20 (ЗОШ №10)
Олександр Бродовський    К-П МО партії «Громадянська солідарність»   
Віктор Гончарук    К-П МО партії «Народна влада»   
Петро Дорож    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Андрій Заїкін    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Павло Марковський    К-П МО Партії пенсіонерів України   
Леонід Печинога К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Петро Плахтій    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Оксана Савчук    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Ольга Танасійчук    К-П МО політичної партії «За Україну»   
Іван Тимсяць    К-П МО ВО «Свобода»   
Олександр Ткачук    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Сергій Хепін    К-П МО Партії регіонів   

округ №11>>>

№22012 вул.Молодіжна, 7 (ЗОШ №6)
№22013 вул.Молодіжна, 21 (ДНЗ №22)
Євген Вус    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Оксана Гавель    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Ігор Григоренко    К-П МО партії «Народна влада»   
Микола Дмитришин    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Альона Кузема    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Валентина Магілат    К-П МО Партії зелених України   
Ємілія Мазур    К-П МО Народної партії   
Микола Пшеничний    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Василь Сенюк    К-П МО Партії регіонів   
Станіслав Сімаковський    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Василь Стринадко    К-П МО Партії пенсіонерів України   

округ №12>>>

№22016, вул.Тімірязєва, 114а (гуртожиток ПДАТУ)
Олександр Гуменюк    К-П МО політичної партії «Громадянська позиція»   
Тарас Гуцол    К-П МО Комуністичної партії України   
Віталій Дудчак    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Степан Замойський К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Євген Зіменко    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Олександр Крижанівський    К-П МО партії «Народна влада»   
Дмитро Петрук    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Віталій Підлісний    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Олег Ткач    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Марат Цішковський    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Олена Чубайко    К-П МО Партії регіонів   
Віктор Яворов    К-П МО Народної партії   

округ №13>>>

№22017 вул.Шевченка, 12 (корпус ПДАТУ)
№22020 вул.Лесі Українки, 8 (гуртожиток індустріального коледжу)
Інна Блажкова    К-П МО Партії регіонів   
Лариса Бугера    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Галина Ксендзова    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Сергій Лях К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Павло Марковський    К-П МО Партії пенсіонерів України   
Петро Масловський    К-П МО партії «Народна влада»   
Вадим Мендограло    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Сергій Петльований    К-П МО ВО «Свобода»   
Ольга Чорнобиль    К-П МО Народної партії   

округ №14>>>

№22024 вул.Червоноармійська, 43 (професійний художній ліцей)
№22025 просп.Грушевського, 17 (ЗОШ №15)
Андрій Андрухович    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Сергій Голубішко    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Валерій Гордійчук    К-П МО Комуністичної партії України   
Андрій Дикий    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Захар Дуцик    К-П МО Партії зелених України   
Максим Кібліцький    К-П МО політичної партії «Українська платформа»   
Сергій Паляниченко    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Сергій Пастухов    К-П МО Партії регіонів   
Олександр Скавронський    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Микола Цвітун    К-П МО партії «Народна влада»   
Ростислав Чаплінський    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Олександр Шкварський    К-П МО ВО «Батьківщина»   

округ №15>>>

№22023 вул.Північна, 102 (НВК №16)
Ігор Войцехівський    К-П МО Народної партії   
Олег Довгань    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Валерій Каспров    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Тетяна Коваль    К-П МО політичної партії «Громадянська позиція»   
Михайло Михайлов    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
В’ячеслав Ніколайчук    К-П МО політичної партії «Народний Рух України»   
Зінаїда Носкова    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Артем Размахов    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Володимир Розборський    К-П МО партії «Народна влада»   
Мар’яна Сальнікова    К-П МО політичної партії «За Україну»   
Анатолій Семенюк    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Валерій Слободян    К-П МО Партії регіонів   
Дмитро Шеремета    К-П МО ВО «Свобода»   

округ №16>>>

№22026 просп.Грушевського, 36 (гуртожиток коледжу будівництва, архітектури та дизайну)
№22027 вул.Гагаріна, 47 (корпус К-ПНУ)
Вікторія Балицька    К-П МО Соціалістичної партії України   
Ірина Боднар    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Володимир Бокуліч    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Олег Буймістер    К-П МО політичної партії «Громадянська позиція»   
Андрій Воєвутко    К-П МО Народної партії   
Микола Кіров    К-П МО Комуністичної партії України   
Микола Новіцький    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Віталій Полотнянко    К-П МО партії «Народна влада»   
Інга Потапова    К-П МО політичної партії «Європейська партія України»   
Надія Сільченко    К-П МО Партії регіонів   
Микола Сосула К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Олександр Спасюк    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Ірина Ярема    К-П МО партії «Солідарність»   

округ №17>>>

№22029 вул.Уральська, 1 (корпус К-ПНУ)
№22030 вул.Уральська, 3 (гуртожиток К-ПНУ)
Сергій Акимович    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Геннадій Боднар    К-П МО політичної партії «Українська платформа»   
Володимир Бойчук    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Володимир Гільовський    К-П МО політичної партії «За Україну»   
Валентин Драгомерецький    К-П МО Партії регіонів   
Дмитро Дячинський    К-П МО ВО «Свобода»   
Олександр Комарніцький К-П МО Народної партії   
Руслан Поведа    К-П МО політичної партії «Народний Рух України»   
Андрій Савєнков    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Анатолій Скрипник    К-П МО Комуністичної партії України   
Ірина Шелепницька К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   

округ №18>>>

№22028 вул.Уральська, 1 корп. Б (корпус К-ПНУ)
№22043 вул.Гагаріна, 54 (клуб ФВП при К-ПНУ)
Ігор Абрамович    К-П МО політичної партії УДАР Віталія Кличка   
Микола Балюк    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Дмитро Боднар    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Андрій Врублевський    К-П МО Партії зелених України   
Павло Гнатієнко    К-П МО Народної партії   
Володимир Дзюбак    К-П МО партії «Народна влада»   
Вадим Зінчук    К-П МО ВО «Свобода»   
Анатолій Качуровський    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Юрій Лонтковський К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Сергій Мальченко    К-П МО Партії регіонів   
Іван Нетеча    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Георгій Новіков    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Михайло Суржко    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Віктор Чуйко    К-П МО Партії пенсіонерів України   
Микола Ящук    К-П МО політичної партії «Народний Рух України»   

округ №19>>>

№22018 вул.Драгоманова, 12 (НВК №9)
№22019 вул.Пушкінська, 31 (медичний коледж)
Ігор Войтенко    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Віктор Дуганець    К-П МО Партії регіонів   
Валерій Нестеренко    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Олексій Паур    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Леся Пилипчук    К-П МО партії «Народна влада»   
Леся Проворова    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Володимир Пташник    К-П МО Партії пенсіонерів України   
Леонтій Рогаль    К-П МО Комуністичної партії України   
Юрій Саварчук    К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Тетяна Сметанюк    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Сергій Ткачук    К-П МО Партії зелених України   
Борис Цвігун К-П МО Народної партії   
В’ячеслав Шмирко    К-П МО політичної партії «Українська платформа»   

округ №20>>>

№22021 вул.Червоноармійсь­ка, 17 (гімназія)
№22022 вул.Тімірязєва, 111 (гуртожиток коледжу культури і мистецтв)
Віталій Безродний    К-П МО політичної партії «Українська платформа»   
Володимир Грицанчук    К-П МО Партії регіонів   
Олексій Кустливий    К-П МО Партії зелених України   
Василь Кучерук    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Наталія Покотильська    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
В’ячеслав Полятинчук    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Михайло Попов    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Микола Розбам    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Людмила Сенюк    К-П МО партії «Народна влада»   

округ №21>>>

№22033 просп.Грушевського, 31 корп. А (гуртожиток К-ПНУ)
№22034 вул.Лесі Українки, 59 (СЗОШ №5)
Андрій Борціх    К-П МО ВО «Свобода»   
Володимир Дубінський    К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Олег Кенца    К-П МО Партії зелених України   
Максим Козак    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Євген Куценко    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Олег Ліщук    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Костянтин Лобов    К-П МО Комуністичної партії України   
Олена Мазур    К-П МО партії «Народна влада»   
Микола Моштак    К-П МО Партії регіонів   
Олександр Рощук    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Тетяна Танська    К-П МО Народної партії   
Роман Фтемов    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Олег Щербатюк    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   

округ №22>>>

№22036 вул.Лесі Українки, 95 (коледж ПДАТУ)
№22040 вул.Франка, 10 (філія Європейського університету)
Іван Антонюк    К-П МО партії «Народна влада»   
Олена Баблонюк    К-П МО Соціалістичної партії України   
Андрій Віннічук    К-П МО Народної партії   
Вадим Воронецький    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Анатолій Захарцев    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Едуард Ковальчук    К-П МО політичної партії «Українська платформа»   
Сергій Кузнец    К-П МО Партії регіонів   
Олена Лисюк    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Руслан Пристач К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Петро Приступа    К-П МО Комуністичної партії України   
Анатолій Сьомко    К-П МО політичної партії «Фронт змін»   
Аліна Тамайчук    К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Сергій Цугель    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Наталія Чесановська    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Юрій Яриновський    К-П МО ВО «Свобода»   

округ №23>>>

№22035 вул.Годованця, 13 (планово-економічний технікум)
№22037 просп.Грушевського, 31 (ДПТНЗ ВПУ)
Святослав Бадик К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Михайло Балан    К-П МО Української соціал-демократичної партії   
Павло Білоус    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Михайло Буймістер К-П МО політичної партії «Громадянська позиція»   
Валерій Говоровський    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Євген Крикун    К-П МО політичної партії «Європейська партія України»   
Ярослав Крочак    К-П МО Партії регіонів   
Віталій Попіль    К-П МО партії «Народна влада»   
Анатолій Скрипник    К-П МО ВО «Свобода»   
Василь Сукач    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   

округ №24>>>

№22031 вул.Матросова, 17 (приміщення міської лікарні)
№22032 вул.Князів Коріатовичів, 48 (філія «Кам’янець-Подільський райавтодор»)
Тимур Абдулаєв    К-П МО політичної партії «Громадянська позиція»   
Сергій Бабій    К-П МО Народної партії   
Наталія Бомк    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Олена Кшановська    К-П МО Партії регіонів   
Наталія Мерінова    К-П МО партії «Єдиний Центр»   
Володимир Митильов    К-П МО Української республіканської партії «Собор»   
Олексій Мірко К-П МО політичної партії «Наша Україна»   
Володимир Мужило    К-П МО Комуністичної партії України   
Михайло Покотило    К-П МО партії «Народна влада»   
Віктор Пшетаковський    К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Володимир Стецюк    К-П МО політичної партії «Європейська партія України»   
Геннадій Яворський    К-П МО ВО «Батьківщина»   

округ №25>>>

№22038 вул.Будівельників, 19 (ЗОШ №12)
№22039 вул.Фрунзе,15 (ДНЗ №12)
Анатолій Бевз    К-П МО Народної партії   
Віктор Петровський К-П МО політичної партії «Сильна Україна»   
Валерій Спасюк    К-П МО політичної партії «Нова політика»   
Світлана Старченко К-П МО Партії регіонів   
Микола Ткач    К-П МО ВО «Батьківщина»   
Олександр Турчін    К-П МО політичної партії «Громадянська позиція»   
Володимир Чорний    К-П МО партії «Народна влада»   
Валентин Шидловський    К-П МО партії «Єдиний Центр»   

Автор:  Ольга МІРКОТАН

Повернення до списку