Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

МЕЛЬНИЧЕНКО ВІЗЬМЕ  ПІД КОНТРОЛЬ ВОДОСТОКИ  18.07.2014
МЕЛЬНИЧЕНКО ВІЗЬМЕ ПІД КОНТРОЛЬ ВОДОСТОКИ
Минулими вихідними і весь тиждень Кам’янець-Подільський непокоїли сильні зливи. Їхнім результатом стало виникнення в прямому значенні слова «річок» на дорогах. Під час дощів на певних відрізках вулиць міста було паралізовано пішохідний і транспортний рухи. Відчутно постраждала територія поблизу Центрального ринку. В чому полягає проблема та які шляхи її вирішення, розповів народний депутат України від нашого округу Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО:

ВЕРХОВНА РАДА ІНШОГО ШЛЯХУ НЕ МАЄ! 04.07.2014
ВЕРХОВНА РАДА ІНШОГО ШЛЯХУ НЕ МАЄ!
Верховна Рада України 288 голосами прийняла рішення про безперервну роботу, без канікул і відпусток. Переконаний, що це правильне рішення, адже народні депутати не мають права відпочивати, коли на території країни війна, наші співвітчизники проливають кров за суверенітет і територіальну цілісність Української держави. Та навіть у цій ситуації бентежить кількість парламентаріїв, котрі проголосували. Оскільки таку ініціативу повинні були підтримати всі, без виключення. Депутатів обирали не для того, щоби вони відпочивали і хизувалися своїми «корочками», а для того, аби представляли інтереси народу!

НАВІЩО ПОТРІБНІ ТАКІ ПЕРЕГОВОРИ?! 27.06.2014
НАВІЩО ПОТРІБНІ ТАКІ ПЕРЕГОВОРИ?!
Український народ втомився від війни і постійних конфліктів. Ми день за днем втрачаємо найкращих синів нашої держави, патріотів своєї Вітчизни - добровольців, військових і правоохоронців.

НАША СПРАВА - ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ РІДНОГО МІСТА 20.06.2014
НАША СПРАВА - ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ РІДНОГО МІСТА
Минулого року відбулися установчі збори міської організації політичної партії «Рідне місто», очільником якої обрано успішного підприємця, громадського діяча, депутата міської ради минулого скликання, голову Асоціації керівників підприємств малого та середнього бізнесу Кам’янця-Подільського Василя ГАВРИЛЮКА.

МИР, БЕЗПЕКА ТА ЄДНІСТЬ - КЛЮЧОВЕ ЗАВДАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 13.06.2014
МИР, БЕЗПЕКА ТА ЄДНІСТЬ - КЛЮЧОВЕ ЗАВДАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
7 червня Україна отримала нового Гаранта Конституції та територіальної цілісності держави. Привітати Петра Порошенка приїхали не лише українські політики, духовні авторитети та громадські діячі, але й лідери багатьох країн світу.

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО: ПОЗАЧЕРГОВІ ПАРЛАМЕНТСЬКІ  ВИБОРИ - НАСТУПНИЙ КРОК ДО ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВЛАДИ  06.06.2014
Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО: ПОЗАЧЕРГОВІ ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ - НАСТУПНИЙ КРОК ДО ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВЛАДИ
Незважаючи на всю складність ситуації, в якій опинилася наша держава, все ж вдалося провести демократичні вибори Президента України, інавгурація якого відбудеться вже 7 червня. Про те, чи виконано всі вимоги Майдану та які подальші події повинні відбутись у державі, розповів народний депутат України від нашого округу Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.

ЧОГО ЧЕКАТИ  ВІД ПРЕЗИДЕНТА ПОРОШЕНКА?  06.06.2014
ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД ПРЕЗИДЕНТА ПОРОШЕНКА?
2005 р. мене було запрошено до Ватикану на представлення до ордена Святого Георгія. Так от, у той час, коли Порошенка тільки лінивий не поливав брудом, священик греко-католицької церкви сказав мені: «Настане час - і ця людина буде першою особою в державі, яка протягом трьох років зробить Україну однією з передових країн Європи». Перша половина пророцтва вже здійснилася.

УКРАЇНА ЗАХОТІЛА ПЕТРА ПЕРШОГО! 30.05.2014
УКРАЇНА ЗАХОТІЛА ПЕТРА ПЕРШОГО!
Вчора Центральна виборча комісія оприлюднила дані обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій, згідно з якими Петро ПОРОШЕНКО здобув 54,7% голосів виборців, які взяли участь у голосуванні. Інавгурація новообраного Президента відбудеться 7 червня.

НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТ ІЗ НОВИМ ІМЕНЕМ 23.05.2014
НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТ ІЗ НОВИМ ІМЕНЕМ
Ніхто з чотирьох попередніх Президентів України, а також нинішній виконувач обов’язків, не беруть участі в чинних змаганнях за право посісти найвищий пост у державі. Тож вибори, перший тур яких призначено на 25 травня, дадуть нам нового очільника держави. Цікаво і те, що після двох Леонідів і двох Вікторів Президентом стане людина з іншим іменем, оскільки жодного Леоніда та жодного Віктора серед кандидатів немає.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ЗВЕРНЕННЯ МІСЦЕБЛЮСТИТЕЛЯ  КИЇВСЬКОЇ МИТРОПОЛИЧОЇ КАФЕДРИ  МИТРОПОЛИТА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО  І БУКОВИНСЬКОГО ОНУФРІЯ  16.05.2014
ЗВЕРНЕННЯ МІСЦЕБЛЮСТИТЕЛЯ КИЇВСЬКОЇ МИТРОПОЛИЧОЇ КАФЕДРИ МИТРОПОЛИТА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО І БУКОВИНСЬКОГО ОНУФРІЯ
Вже протягом кількох місяців Україна переживає складні випробування. Вкрай неспокійною залишається ситуація на Донеччині та Луганщині. Жахливі події сталися 2 травня в Одесі, де внаслідок кривавих сутичок і пожежі в Будинку профспілок загинули кілька десятків людей і більше як сотня отримали поранення.


Політика 11 — 20 з 375
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі