Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ІСТОРИКИ ПРАГНУТЬ ЦИВІЛІЗОВАНОЇ ІСТОРІЇ 28.02.2014
ІСТОРИКИ ПРАГНУТЬ ЦИВІЛІЗОВАНОЇ ІСТОРІЇ
Обговоривши політичну ситуацію в країні, спричинену антинародною політикою кримінально-олігархічної хунти, очолюваної Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, яка призвела до масових убивств на майдані Незалежності в Києві з одного боку і перемогою народної революції з іншого, Вчена рада і трудовий колектив історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка ухвалили:

КОМЕНТАРІ ПІД ЧАС ГРОМАДЯНСЬКОЇ 21.02.2014
КОМЕНТАРІ ПІД ЧАС ГРОМАДЯНСЬКОЇ
У вівторок, 18 лютого, о 20-й годині, силовики розпочали штурм майдану Незалежності з боку Європейської площі та вулиці Інститутської. Весь світ з жахом дивився на екрани телевізорів, спостерігаючи за тим, як влада розпочала кривавий розстріл свого народу, спровокувавши справжню громадянську війну.
Наступного дня коментарі щодо подій в Україні «ПОДОЛЯНИНУ» надали політики і соціологи, кожен, відповідно, зі своєї точки зору. Розмови відбулись 19 лютого, отже, оцінка ситуації була за станом на середу.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ЗРАДІ НЕМАЄ МІСЦЯ В ДЕРЖАВІ 14.02.2014
ЗРАДІ НЕМАЄ МІСЦЯ В ДЕРЖАВІ
Багато хто пам’ятає події 2004 року. Вони є повчальним дзеркалом минулого для сьогодення й майбутнього.

КОНСТИТУЦІЙНІ ЗМІНИ - ЄДИНИЙ ВИХІД ІЗ СИТУАЦІЇ 07.02.2014
КОНСТИТУЦІЙНІ ЗМІНИ - ЄДИНИЙ ВИХІД ІЗ СИТУАЦІЇ
Сьогодні ситуація в Україні вийшла далеко за межі політичної кризи. І дуже прикро, коли багато політиків цього не розуміють. Верховна Рада України повинна працювати доти, поки не буде знайдено вирішення проблеми. Це рішення має задовольнити Майдан, протестувальників на Грушевського та весь Український народ. І його необхідно шукати дуже швидко.

Петро ПОРОШЕНКО: «УКРАЇНА ПОВСТАЛА ПРОТИ НАРУГИ НАД ВЛАСНИМИ ПРАВАМИ» 07.02.2014
Петро ПОРОШЕНКО: «УКРАЇНА ПОВСТАЛА ПРОТИ НАРУГИ НАД ВЛАСНИМИ ПРАВАМИ»
Останні місяці відкрили нам усім очі - ми з вами живемо в іншій країні, в країні, де влада може відкривати вогонь по мирних людях, де застосовується зброя проти простих громадян. Влада забула або ж не знає, що ніколи мир не може бути побудований на штиках і кулях «Беркута». Бо українці продемонстрували - вони нічого не бояться. І застосування вогнепальної зброї або масових арештів лише підвищить рівень радикальності учасників протестів, тиск і температуру. І в цьому випадку влада просто зіштовхнеться з абсолютно неконтрольованими діями неорганізованих груп. І той, хто приймає такі рішення, обов’язково нестиме відповідальність. Уже не політичну, а кримінальну. За те, що на вулицях країни ллється кров.

ЧОМУ НАРОДНА ВЛАДА АНТИНАРОДНА? 07.02.2014
ЧОМУ НАРОДНА ВЛАДА АНТИНАРОДНА?
Уже третій місяць триває протистояння народу та влади. Уже третій місяць гарант наших прав і свобод, який обіцяв почути кожного, вперто не бажає прислухатися до голосу мільйонів та адекватно реагувати на їхні запити. До речі, 25 лютого виповниться 4 роки, як Віктор Янукович, тримаючи праву руку на Пересопницькому Євангелії та Конституції України, урочисто зобов’язався не тільки перед народом, але й перед Богом «обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України».

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

БОРОТЬБА ТРИВАЄ 31.01.2014
БОРОТЬБА ТРИВАЄ
Шановна громадо!

ПОДАТКОВА МІЛІЦІЯ ПЕРЕТРЯСЛА «ПОДІЛЛЯ» ТА «УДАР»? 24.01.2014
ПОДАТКОВА МІЛІЦІЯ ПЕРЕТРЯСЛА «ПОДІЛЛЯ» ТА «УДАР»?
Місцевий офіс ЛСОК «Поділля», яке очолює голова Кам’янець-Подільської райорганізації «УДАР» Василь КОВАЛЬЧУК і громадську приймальню нардепа від цієї ж політичної сили Олександра КОРНІЙЧУКА, розташовану в цьому ж приміщенні, обшукала податкова міліція і вилучила документацію. Таку інформацію 18 січня оприлюднила прес-служба «УДАРу».

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

НАС НАМАГАЮТЬСЯ  ПЕРЕТВОРИТИ  НА БЕЗМОВНИХ РАБІВ  24.01.2014
НАС НАМАГАЮТЬСЯ ПЕРЕТВОРИТИ НА БЕЗМОВНИХ РАБІВ
Шановна громадо! Весь демократичний світ визнав сьогоднішню ситуацію в Україні як становлення диктатури. Ми ж проголошуємо ці події як революцію. Революцію Гід¬ності. 

ВИ МЕНЕ ОБРАЛИ - Я ПЕРЕД ВАМИ ЗВІТУЮ! 27.12.2013
ВИ МЕНЕ ОБРАЛИ - Я ПЕРЕД ВАМИ ЗВІТУЮ!
Незабаром ми будемо зустрічати Новий 2014-й рік, будемо загадувати бажання, складати плани з надією, що вони здійсняться. Адже хочеться, аби наша країна стала заможнішою, а життя людей - кращим.


Політика 31 — 40 з 375
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі