Неділя, 27 Вересня 2020 р.
11 Лютого 2011

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ 2010-ГО СПОРТИВНОГО РОКУ

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації підведено підсумки 2010-го спортивного року та визначено:

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ РОКУ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Руслана ВОШУМІРСЬКА – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзовий призер обласних Молодіжних ігор, член збірної області, ДЮСШ «Колос» (футбол).

2. Богдана ГОРДИНЧУК – чемпіонка обласних Сільських спортивних ігор, бронзовий призер обласних Молодіжних ігор, член збірної області ДЮСШ «Колос» (футбол).

3. Максим ДУБЧАК – чемпіон області, чемпіон обласних Сільських спортивних ігор, член збірної області (легка атлетика).

4. Сергій КЛЕПАЦЬКИЙ – мс, бронзовий призер Кубка України, ДЮСШ «Колос», член збірної області (важка атлетика).

5. Андрій МЕЛЬНИК – мс, срібний призер Кубка України, чемпіон області, ДЮСШ «Колос», член збірної області (важка атлетика).

6. Ірина МОЧАРНА –  мс, чемпіонка України, чемпіонка області, член збірної області (тхеквондо ВТФ).

7. Микола ІЛЬЧИШИН – фіналіст Кубка області, чемпіон району, володар Кубка району (футбол).

8.  Євгена ПЕТРУК – бронзовий призер Всеукраїнських Сільських спортивних ігор, чемпіонка області (настільний теніс).

9. Вікторія ШЕВЧУК – срібний призер чемпіонату області  (гандбол).

10. Ірина ШПИЛЬОВА – мсмк, срібна призерка чемпіонату України, чемпіонка області (велоспорт).

5 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ РОКУ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ 

1. Андрій АНДРУЩЕНКО – мс, бронзовий призер Кубка України, чемпіон області, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

2. Тетяна АХМАМЄТЄВА – мсмк, срібна призерка чемпіонату світу, чемпіонка України, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

3. Майя БЕЗРОДНА – чемпіонка  обласного фестивалю «Богатирська слава Поділля» (армспорт).

4. Олена КОЗЛОВА – змс, чемпіонка світу та Європи, чемпіонка України ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

5. Максим ЛОЗІЦЬКИЙ – чемпіон області, чемпіон обласних Сільських спортивних ігор (гирьовий спорт).

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНІОРІВ

1. Вероніка БОДНАРЮК  – бронзова призерка обласної Спартакіади школярів, ДЮСШ відділу освіти (футбол).

2. Віталій ВОРОНЕЦЬКИЙ – чемпіон України серед ДЮСШ, чемпіон області, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).    

3. Анна ГОРГУЛЬКО – срібна  призерка чемпіонату України, чемпіонка області, (тхеквондо ВТФ). 

4. Вікторія ЖВАЛЮК – чемпіонка обласних Молодіжних ігор, ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика).

5. Олександр КУЛЕША – чемпіон України серед молоді, чемпіон області, ДЮСШ «Колос» (важка атлетика).

6. Віка КРІВІЦЬКА – срібна призерка чемпіонату України, чемпіонка області серед юніорів, (тхеквондо ВТФ).

7. Ольга РОМАНЮК – бронзова призерка обласних Молодіжних ігор, бронзова призерка обласної Спартакіади школярів, ДЮСШ «Колос» (футбол).

8. Анастасія РОЗУМОВСЬКА – чемпіонка обласних Молодіжних ігор, ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика).

9. Єлизавета СОЛОПАН – чемпіонка України серед ДЮСШ, чемпіонка області, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).    

10. Артур ШУПАРСЬКИЙ – чемпіон України серед ДЮСШ, чемпіон області, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

КРАЩІ ТРЕНЕРИ

1. Іван БОДНАР – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу.

2. Вадим ВОРОНЕЦЬКИЙ – заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу.

3. Олександр ДОРОЖ – тренер районної ДЮСШ «Колос» із футболу.

4. Микола МЕЛЬНИК  – заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ «Колос» із важкої атлетики.

5. Анатолій ТИМЧУК – тренер ДЮСШ «Юність», тхеквондо ВТФ.

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ВЕТЕРАНИ

1. Леонід БЕРЕЗНІЦЬКИЙ – мс, чемпіон України (гирьовий спорт).

2. Анатолій ГАЛАМПЕТА – чемпіон району, чемпіон  району серед ветеранів (волейбол).

3. Наталія МАЗУРОК – мс, срібний призер чемпіонату області (гандбол).

4. Юрій САМБОРСЬКИЙ – срібний призер чемпіонату області серед ветеранів, срібний призер чемпіонату району (футзал).

5.Олег КОВАЛЬЧУК – чемпіон району з волейболу серед ветеранів (волейбол).

ОГЛЯД-КОНКУРС НА КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО РАЙОНУ 

Переможець –  с.Оринин  (проведення у селі спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів, а також участь спортсменів у районних змаганнях).