Середа, 24 Квітня 2024 р.
24 Грудня 2010

ПЕРЕМОГЛА «ФОРТЕЦЯ»

ВолейболЗ 13 до 15 грудня у спортивному залі №2 Кам’янець-Подільського національного університету ім.Івана Огієнка проходив чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд. У змаганнях взяли участь п’ять команд: команда ПДАТУ, «Колос» (с.Оринин), «Індустрія» (індустріальний коледж), команда К-ПНУ-І «Фортеця» та команда «К-ПНУ-ІІ». Змагання проводилися за коловою системою.

Місця розподілилися таким чином:

І місце виборола команда

К-ПНУ-І «Фортеця»( тренер – Євген КОЗАК), набравши 11 очок.

ІІ місце завоювала команда

«К-ПНУ-ІІ» (тренер Микола ПРОЗАР), набравши 8 очок при співвідношенні виграних і програних партій 9 до 5.

ІІІ місце у команди ПДАТУ (тренер Дмитро СОЛОПАН) з 8-ми очками при співвідношенні виграних і програних партій 10 до 6.

ІV місце посіла команда індустріального коледжу (тренер команди Сергій БАЛАН), набравши 3 очки.

V місце у команди «Колос» (Валеріан МОКРИЦЬКИЙ,) яка набрала 1 очко.

у складі команди «К-ПНУ-ІІ» – Сергія ЛАВРЕНЧУКА;

у складі команди ПДАТУ – Максима ГЛАДУНА.

Команду, яка посіла І місце, було нагороджено кубком і дипломом першого ступеня. Команди, які завоювали ІІ та ІІІ місця, отримали дипломи другого та третього ступенів відповідно. Нагородження проводив заступник міського голови Василь СУКАЧ. Кращих гравців було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Підводячи підсумки змагань, хотілося б подякувати завідувачу відділу фізичної культури і спорту Степану ПАВЛОВСЬКОМУ за спонсорську підтримку в нагородженні команд, кафедрі спорту та спортивних ігор – за організацію та проведення змагань.

Суддівство турніру відповідало офіційним правилам гри у волейбол, затвердженим ФІВБ на 2009-2012 роки.

Головним суддею змагань був Микола ПРОЗАР – викладач кафедри спорту та спортивних ігор, головним секретарем – Наталія ЛУКАЩУК. Суддівство змагань забезпечили студенти І-V курсів факультету фізичної культури К-ПНУ.

Микола ПРОЗАР, викладач кафедри спорту та спортивних ігор К-ПНУ.