ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ХОЧ МАЛА ПТАШКА, ТА КІГТІ ГОСТРІ 09.11.2018
ХОЧ МАЛА ПТАШКА, ТА КІГТІ ГОСТРІ
Саме такою народною мудрістю можна описати маленьку, тендітну, витончену і ніжну 22-річну кам’янчанку Тетяну Шлопко, яка нині перебуває далеко від України - у шведському місті Хальмстад. Днями там розпочався чемпіонат світу з пауерліфтингу, у якому багаторазова чемпіонка й рекордсменка світу та Європи мсмк Таня гідно захистила честь не лише міста, а й усієї країни.

ФУТБОЛ 09.11.2018
ФУТБОЛ
Під час осінніх канікул із 27 жовтня по 1 листопада проводився традиційний ювілейний 35 Всеукраїнський турнір із футболу пам’яті першого директора ДЮСШ №2 Станіслава Кузовенкова. Саме Станіслав Георгійович був першим тренером капітана збірної СРСР Володимира Капличного.

У НОВІЙ ФОРМІ ПО НОВІ ПЕРЕМОГИ 09.11.2018
У НОВІЙ ФОРМІ ПО НОВІ ПЕРЕМОГИ
Третього листопада в Кам’янці-Подільському розпочався чемпіонат України з баскетболу в першій лізі серед чоловічих команд, конференція «Захід».

«ДІ-ДІ-БАО» СТАРТУВАЛО В СЕЗОНІ 02.11.2018
«ДІ-ДІ-БАО» СТАРТУВАЛО В СЕЗОНІ
20 жовтня розпочався XXVIII чемпіонат України з баскетболу в Першій лізі серед чоловічих команд дивізіону «В». У ньому серед 26 українських команд грає й кам’янецька БК «Ді-Ді-Бао», яка стала бронзовим призером торішнього чемпіонату і вже зіграла два переможні матчі - 20-21 жовтня в Рівному.

«КВІТКА НА КАМЕНІ» ФУТБОЛИТЬ 02.11.2018
«КВІТКА НА КАМЕНІ» ФУТБОЛИТЬ
У Шепетівці відбувся турнір із міні-футболу «NRG збирає друзів».

100 РОКІВ, А ЯК БІГАЮТЬ! 26.10.2018
100 РОКІВ, А ЯК БІГАЮТЬ!
22 жовтня, у 100-річчя К-ПНУ імені Івана Огієнка, відбувся наймасштабніший спортивний захід - 3-кіломет­ровий «Пробіг заради здоров’я».

КАМ’ЯНЦЮ ПАСУВАТИМУТЬ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДИ 26.10.2018
КАМ’ЯНЦЮ ПАСУВАТИМУТЬ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДИ
Для кам’янчанина Олександра Полатайка спортивна осінь виявилася надзвичайно врожайною. Майже щовихідних він брав участь у змаганнях із мотокросу: фіналі Кубка України в містах Буча та Хуст, що на Закарпатті, - у чемпіонаті України. А в Оженені Рівненської області, де проводився Кубок України, спортсмен фінішував першим.

ІЗ РАКЕТКОЮ В РУЦІ ТА ВПЕВНЕНІСТЮ У СОБІ 19.10.2018
ІЗ РАКЕТКОЮ В РУЦІ ТА ВПЕВНЕНІСТЮ У СОБІ
Кіра Дякіна - успішна юна тенісистка з Кам’янця-Подільського. 10-річна спортсменка не один рік присвятила тенісу і здобула вже 17 медалей та 8 кубків. Неодноразово посідала перші місця у змаганнях різного рівня, стала чемпіонкою області серед дітей до 10 і 12 років.

ТИТАНІЧНА СИЛА ТА ЖІНОЧА КРАСА 19.10.2018
ТИТАНІЧНА СИЛА ТА ЖІНОЧА КРАСА
6 жовтня в Києві завершився чемпіонат України з флаг-футболу, в якому взяли участь і кам’янецькі спортсменки - команда «Титаніди» (тренери Сергій Полюх і Богдан Школовий). До цього зіграли тури у Вінниці, Дніпрі та Кам’янці-Подільському, за результатами яких визначилися призери чемпіонату.

СРІБНИЙ ТАНДЕМ 12.10.2018
СРІБНИЙ ТАНДЕМ
Поліцейська вівчарка Кайна зі своїм наставником-кінологом із Кам’янця-­Подільського Костянтином Чемерисом здобула срібло у Всеукраїнських змаганнях патрульно-розшукових собак. Наша поліцейська кінологічна пара обійшла досвідчених суперників не тільки з поліції, а й з прикордонної служ­би та Нацгвардії у Всеукраїнських змаганнях патрульно-розшукових собак.

Спорт: 1 — 10 з 843