ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

НАГАДАВ ПРО ГИРІ 10.03.2017
НАГАДАВ ПРО ГИРІ
4-5 березня у м.Монастириська проводився відкритий кубок Тернопільської області з гирьового спорту серед чоловіків і жінок.

СИЛА В ЖІНОЧИХ РУКАХ 23.11.2012
СИЛА В ЖІНОЧИХ РУКАХ
Cкільки разів ви зможете підняти 16-кілограмову гирю? Кам’янчанка Марина МУ­РИНЕЦЬ зробила це 246 разів (хоча її особистий рекорд - 258) і стала чемпіонкою світу з гирьового спорту. Всьоме!

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

245 РИВКІВ - І ЧЕМПІОН 21.10.2011
245 РИВКІВ - І ЧЕМПІОН

12-17 жовтня в м.Афіни (Греція) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту, в якому наша спортсменка, студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка Марина МУРИНЕЦЬ виборола дві золоті медалі та стала чемпіонкою світу серед юніорів і жінок у ваговій категорії 70+.

08.04.2011
ПЕРЕМОГЛА УКРАЇНА
29-30 березня. м.Хмельницький. Чемпіонат прикордонних відомств держав-учасниць СНД із гирьового спорту. Брали участь гирьовики з Росії, Білорусі, Казахстану та України.

НАШІ ГИРЬОВИКИ - НАЙКРАЩІ 25.02.2011
НАШІ ГИРЬОВИКИ - НАЙКРАЩІ

18-20 лютого. м.Львів. Чемпіонат України з гирьового спорту (довгий цикл). У змаганнях брали участь понад 200 спортсменів різних вікових груп і вагових категорій з усіх куточків країни.

19.11.2010
ДВІ ЗОЛОТІ НАГОРОДИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

3-8 листопада у Мілані (Італія) пройшли змагання чемпіонату світу з гирьового спорту. У змаганнях взяло участь двоє представників Хмельниччини, які гідно виступили та здобули для