Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ 05.12.2014
ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ
Зробити сальто, бланш, фляк, місток і сісти на шпагат - для когось це вершина майстерності, а для вихованців секцій спортивної акробатики та гімнастики, що діють при національному університеті та ДЮСШ №1, - звична справа. 26 листопада в гімнастичному залі К-ПНУ ім.Івана Огієнка відбулись міські змагання зі спортивної акробатики.

ВМІННЯ ХОДИТИ ПО КРАЮ 10.01.2014
ВМІННЯ ХОДИТИ ПО КРАЮ
Акробати дивують нас своїми можливостями і трюками, від яких перехоплює подих. Коли в давнину хотіли охарактеризувати людину спортивної зовнішності, її називали гімнастом. Нині гімнасти і акробати не лише розважають публіку, вони змагаються у видовищних видах спорту. У К-ПНУ ім.І.Огієнка є гімнастичний зал, де працює заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії зі стрибків на акробатичній доріжці та суддя національної категорії зі спортивної гімнастики Володимир Марчук.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

НЕЙМОВІРНІ ХЛОПЦІ 26.04.2013
НЕЙМОВІРНІ ХЛОПЦІ
Коли в місті триває якесь свято, на ньому вже звично бачити паркуристів у жовтих футболках, котрі виконують неймовірні стрибки зі складними сальто. Це команда «O.team», про ефектні виступи якої знає, певно, весь Кам’янець.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

КАМ’ЯНЧАНИ ПОКАЗАЛИ ЧУДЕСА АКРОБАТИКИ 18.02.2011
КАМ’ЯНЧАНИ ПОКАЗАЛИ ЧУДЕСА АКРОБАТИКИ

10 лютого в К-ПНУ ім.Огієнка проходили відкриті змагання зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), присвячені пам’яті кандидата наук, доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання Михайла МИСІВА.
І місце і звання абсолютного чемпіона серед чоловіків за програмою II розряду виборов студент І курсу фізико-математичного факультету Олександр ПРОCАНДЄЄВ; ІІ - студент II курсу факультету фізичного виховання Олександр КРІЛЬ.