• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СЕРЕДА, 24 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ЖАЛИ ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА 28.09.2018
ЖАЛИ ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА
У рамках «Тижня здорового способу життя», присвяченого ХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти» та 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, відбулася відкрита першість університету з армрестлінгу.

ОДНІЄЮ ПРАВОЮ... З МАНІКЮРОМ 08.03.2013
ОДНІЄЮ ПРАВОЮ... З МАНІКЮРОМ
У тому, що представниці чарівної статі не лише вродливі та розумні, а ще й сильні, змогли переконатися всі, хто 5 бе­резня завітав в актовий зал харчового коледжу. Тут відбулися змагання з армреслінгу серед дівчат «Залізна леді».

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО / Віталій ГОРБУЛЕНКО

КАМ’ЯНЧАНИН КЛАДЕ ВСІХ 22.02.2013
КАМ’ЯНЧАНИН КЛАДЕ ВСІХ
16 лютого в чернівецькому клубі «Хардрок» проходили так звані армфайти - дуелі між рукоборцями. Чернівецькі армреслери викликали на двобій спортсменів з Ізраїлю, Вінниці, Черкас і кам’янчанина Ігоря Войцехівського.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ХТО КОГО? 01.02.2013
ХТО КОГО?
Як зазвичай зароджуються нові види спорту? На спортивних майданчиках, під час військових навчань, у процесі трудової діяльності або... в барі! Ні-ні, я зовсім не про літрбол. Саме в американських барах далекобійники розпочали проводити змагання з армреслінгу, який нині став значно серйознішим видом спорту, ніж ми гадаємо. У нашому місті найбільше про нього може розповісти Ігор Войцехівський - власник спортивного клубу «Сокіл», майстер спорту СРСР, віце-чемпіон СНД з гирьового спорту, віце-чемпіон світу з армліфтингу та майстер спорту міжнародного класу.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ПЕРЕВІР СВОЮ ЧОЛОВІЧУ СИЛУ 03.08.2012
ПЕРЕВІР СВОЮ ЧОЛОВІЧУ СИЛУ
Це один з найдавніших видів спорту, який був відроджений у 1960-ті роки в США.