Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СУБОТА, 20 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

СПОРТТАБЛО 12.10.2018
СПОРТТАБЛО
5-6 жовтня. м.Хмельницький. Обласна спартакіада серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти з легкої атлетики. 

ВІРНІ ЗАХИСНИКИ 05.10.2018
ВІРНІ ЗАХИСНИКИ
29 вересня у с.Нові Петрівці Київської області на базі кінологічного центру Межигір’я «Антеус К9» проводився «Кубок співдружності - 2018» за вітчизняною програмою дресирування службових собак «ССД» (Служба собак-детекторів).

ГАРТУЄ ДУХ І ТІЛО 05.10.2018
ГАРТУЄ ДУХ І ТІЛО
Зробити сальто, бланш, фляк, місток і сісти на шпагат - це не проблема для вихованців секції «Стрибки на батуті та стрибки на акробатичній доріжці», що діє при ДЮСШ №1. Гнучкість, вміння тримати баланс і спортивну витримку в гуртківців 5-23 років щодня відточує тренер секції, майстер спорту, суддя І категорії Олексій Захарчук.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УДАРІ 05.10.2018
ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УДАРІ

Студенти факультету фізичної культури К­ПНУ імені Івана Огієнка продовжують підкорювати вершини. 

ПЕДАН ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ! 21.09.2018
ПЕДАН ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!
Недавно відомий гуморист і шоумен із Хмельницького Олександр Педан започаткував в Україні проект під назвою «JuniorZ». Пере­буваючи у США, наш земляк зацікавився новими видами спорту для дітей і вирішив, що на Батьківщині вони теж повинні бути активними та цікавими, а головне - стимулювати ходити на уроки фізичної культури. Тому чоловік створив проект популяризації різноманітних маловідомих для наших широт видів. 

ЗА ЧЕМПІОНСТВО  Й СИЛУ 14.09.2018
ЗА ЧЕМПІОНСТВО Й СИЛУ
6 вересня у Хмельницькому відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту й нагородження найкращих спортсменів і тренерів області. 

ДАР КАЇСИ. З ІСТОРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬКИХ ШАХІВ 31.08.2018
ДАР КАЇСИ. З ІСТОРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬКИХ ШАХІВ
За легендою, богиня Каїса залишила в спадщину людству не тільки наймудрішу, але й найзагадковішу гру - шахи. Історія шахів тісно переплітається з розвитком планети. Нині футбол і шахи вважають найпопулярнішими видами спорту в світі. Між ними, до речі, багато спільного, зокрема багатоходові комбінації.

БЕРЕЖІТЬ ХРЕБЕТ ЗМОЛОДУ! 24.08.2018
БЕРЕЖІТЬ ХРЕБЕТ ЗМОЛОДУ!
Напередодні 1 вересня батьки у передчутті важких ранців за спинами школярів хвилюються про здоров’я хребта своїх чад. 

ЧЕСНИЙ СПОРТ СИЛЬНИХ ЧОЛОВІКІВ 24.08.2018
ЧЕСНИЙ СПОРТ СИЛЬНИХ ЧОЛОВІКІВ
Напевно, в Україні сьогодні залишилося дуже мало чоловіків, які хоч раз у житті не пробували себе у цьому спорті: на аматорському чи професійному рівні, вдома з друзями під час вечірки або у спортзалі після тренування... 

ЗАЛІЗНІ ТЕРМІНАТОРИ-ТРІАТЛОНЦІ 17.08.2018
ЗАЛІЗНІ ТЕРМІНАТОРИ-ТРІАТЛОНЦІ
Кажуть, що тріатлон - це спорт для надлюдей. Щоб витримати таке випробування, потрібно володіти особливими якостями: мати неймовірну силу волі, нелюдську витривалість і цілеспрямованість. Тріатлон - це мультиспортивна гонка, в якій потрібно послідовно і безперервно пройти три етапи: плавання, велогонку і біг. Модифікацій цього спорту дуже багато, але в олімпійську програму входить саме цей класичний набір із трьох змагань.


Спорт: 1 — 10 з 100
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі