• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СЕРЕДА, 24 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

СТУДЕНТКИ В УДАРІ 19.04.2019
СТУДЕНТКИ В УДАРІ
У ці вихідні в Бухаресті (Румунія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби. 

«ДЮ СОЛЕЙ» І «ШАПІТО» ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ 19.04.2019
«ДЮ СОЛЕЙ» І «ШАПІТО» ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ
Який зв’язок може бути між Кам’янцем і цирком? Час від часу до нас заїжджають трупи зі своїми шоу, за які ми платимо гроші, а потім вони їдуть... Попри весь потенціал, наше місто не можна назвати цирковим, хоча є чимало кам’янецьких гуртів, яким під силу виконання різноманіт­них цікавих постановок, карколомних трюків, рідкісних елементів тощо.

ДІВЧИНА З ВОЛЕЙБОЛЬНИМ ШАРМОМ 12.04.2019
ДІВЧИНА З ВОЛЕЙБОЛЬНИМ ШАРМОМ
Кожна дівчина має свій унікальний невід’ємний атрибут: у когось це яскравий макіяж, у когось - вишукана хустинка або високі підбори тощо. 

МІСТО СТАЛО ТЕНІСНИМ 05.04.2019
МІСТО СТАЛО ТЕНІСНИМ
У розпал весни, 6 квітня, відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. Цього ж дня своє професійне свято відзначають і майстри малої ракетки. Саме настільний теніс - олімпійсь­кий вид спорту - є одним із найпопулярніших через свою доступність, простоту та видовищність, адже для гри потрібно небагато: ракетка, м’ячик, стіл і сітка.

ЗАМАХНУЛИСЯ... І МЕТНУЛИ! 29.03.2019
ЗАМАХНУЛИСЯ... І МЕТНУЛИ!
27 березня на стадіоні національного університету ім.Івана Огієнка відбулося урочисте відкриття сезону з легкоатлетичних метань. У рамках заходу перерізали стрічку щойно збудованого сертифікованого сектора для легкоатлетичних метань.

ТРЕНЕРСТВО - ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ 29.03.2019
ТРЕНЕРСТВО - ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ
Існує думка, що поганий той учень, який не перевершує вчителя. З нею, як ніхто інший, погоджується тренер відділення настільного тенісу та вчитель фізичної культури Довжоцького НВК 29-річний Дмитро Сабадаш. Свого часу він пішов стопами власного тренера, а нині й сам займається улюбленою справою. З його подачі не одне покоління дітей навчилося правильно тримати ракетку. На запитання про здобутки чоловік скромно знизує плечима і запевняє, що пишається не медалями і кубками, яких у нього й справді чимало, а успіхами своїх учнів і випускників.

КАМ’ЯНЕЦЬКІ СКЕЛІ 29.03.2019
КАМ’ЯНЕЦЬКІ СКЕЛІ
22-26 березня в кам’янецькому каньйоні р.Смотрич відбулися обласні змагання з пішохідного туриз­му «Кам’янецькі скелі - 2019», які щорічно організовує та проводить позашкільне навчально-виховне об’єднання (директор Наталія Ілаш). Відкриття від­булося в НВК №3.

CITIUS, ALTIUS, FORTIUS! 22.03.2019
CITIUS, ALTIUS, FORTIUS!
Цей відомий олімпійський девіз перекладається з латинської як «Швидше, вище, сильніше!». Саме таким гаслом усе життя керується 18-річний кам’янецький кікбоксер Руслан Паранюк, який ізмалечку привчений до спортивного гарту. Хлопець виступає в повноконтактних розділах і вже встиг стати чемпіоном Кам’янця-Подільського, срібним призером Хмельницької області, чемпіоном Чернівецької області, володарем Кубка України, призером чемпіонату України та різноманітних турнірів із кікбоксингу. 

СТРІТ-ФЛЕШ ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ 15.03.2019
СТРІТ-ФЛЕШ ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ
Якщо вважаєте, що покер - це просто гра в карти, то тоді шахи - це просто пересування фігур. Торік, 16 серпня, міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про визнання спортивного покеру в Україні, а вже у жовтні Всеукраїнська федерація спортивного покеру (м.Харків) стала національною.

БОРОТЬБА ДЛЯ СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ 08.03.2019
БОРОТЬБА ДЛЯ СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ
Хоч і ще юний, але вже такий мужній 14-річний кам’янчанин Вадим Руденюк упевнений, що все життя чоловіка - боротьба. За лідерство, за дівчат, за прихильність і авторитет… Справжній чоловік, за словами Вадима, повинен боротися, тому він із 5 років займається вільною боротьбою і вже виконав норматив кандидата в майстри спорту.


Спорт: 1 — 10 з 133
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі