Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
П'ЯТНИЦЯ, 14 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

«ЯКЩО Й ПОМРУ, ТО НА СТАДІОНІ» 07.12.2018
«ЯКЩО Й ПОМРУ, ТО НА СТАДІОНІ»
Цей відомий анекдот насправді відображає життя. В світі не так багато чоловіків, які хоча б раз у житті не спробували себе у захопливій грі ­ футболі, і для багатьох мільйонів це не просто гра, а стиль життя. Щороку 10 грудня традиційно відзначається Всесвітній день футболу.

ПЕРЕМОЖЦІ - «НА КОЛЕСАХ» 07.12.2018
ПЕРЕМОЖЦІ - «НА КОЛЕСАХ»

4 грудня у кафе «Затишок» інтелектуали міста зустрілись у 8 турі-фіналі чемпіонату міста з брейн-рингу.

«ШАХИ НЕ ДЛЯ СЛАБКИХ ДУХОМ» 30.11.2018
«ШАХИ НЕ ДЛЯ СЛАБКИХ ДУХОМ»
Цей вислів належить першому офіційному чемпіону світу з шахів Вільгельму Стейніцу. У народі ж кажуть, що життя - це не зебра з чорних і білих смуг, а шахова дошка. Адже тут усе залежить від ходу. І якщо поєднати всі ці твердження, то виходить, що найкраще живуть шахісти, бо тільки вони, сильні духом і розумом, вміють правильно підбирати комбінації та прораховувати ходи суперників.

НАВЕСНІ В НАС - КУБОК ІЗ МОТОБОЛУ! 23.11.2018
НАВЕСНІ В НАС - КУБОК ІЗ МОТОБОЛУ!
У травні 2019 року в Кам’янці-Подільському відбудеться Кубок України з мотоболу. Про це повідомив Почесний голова Феде­рації мотоболу Кам’янця, а також президент БФ «МіСт» ім.Михайла Савенка Сергій Ісаєнко.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ІЗ ДИВАНА ДО «ДИНАМО» 23.11.2018
ІЗ ДИВАНА ДО «ДИНАМО»
Весна - пора не лише завершення школи, а й її початку. Адже саме в травні щороку проводиться відбір до дитячої школи «Динамо». Та чи просто потрапити до мрії тисяч юних спортсменів? Одні кажуть: якщо є гроші - потрапиш, інші запевняють,
що це повна нісенітниця. Щороку понад 100 юнаків із палаючими очима поповнюють ряди динамівців.

«БАЧУ ДАНИЛА НА ОЛІМПІАДІ-2024» 16.11.2018
«БАЧУ ДАНИЛА НА ОЛІМПІАДІ-2024»
На початку листопада в Тернополі проводився Міжнародний тур­нір із вільної боротьби серед чоловіків «Тернове поле». За медаль з-поміж інших чемпіонів світу і призерів боровся і наш 17-річний кам’янчанин, призер чемпіонату Європи та світу серед кадетів Данило Стасюк (тренер Дмитро Пасенко).

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ГРАВЦІ ЛЕГЕНДАРНОЇ КОМАНДИ  «СПАРТАК» - ВЕЛИЧНА ІСТОРІЯ ВИШУ 16.11.2018
ГРАВЦІ ЛЕГЕНДАРНОЇ КОМАНДИ «СПАРТАК» - ВЕЛИЧНА ІСТОРІЯ ВИШУ
«Історія проситься в сни нащадків…», особливо коли проживаєш сторіччя нашого вишу: вичитуєш захопливі факти, події, дізнаєшся про постаті, які стали легендами; а ще краще, коли виникає можливість із ними поспілкуватися, побачити університет їхніми очима, відкинувши декілька десятиріч назад.

НА РИНЗІ - ІНТЕЛЕКТУАЛИ 16.11.2018
НА РИНЗІ - ІНТЕЛЕКТУАЛИ

Недавно завершилися IV та V тури чемпіонату міста з брейн-рингу. Вже традиційно у кафе «Затишок» перед стартом ігор розіграли бліц-питання про українські слова. А ви знаєте, що таке «габа», «нижник», «рамена», «путівець» і «шуйця»? А «брейнрингівці» вже знають. Найкраще із завданням впоралися гравці команди «Свобода» і отримали 4 бали, інші - по 3 та 2 бали.

100 РОКІВ, А ЯК БІГАЮТЬ! 26.10.2018
100 РОКІВ, А ЯК БІГАЮТЬ!
22 жовтня, у 100-річчя К-ПНУ імені Івана Огієнка, відбувся наймасштабніший спортивний захід - 3-кіломет­ровий «Пробіг заради здоров’я». 

КАМ’ЯНЦЮ ПАСУВАТИМУТЬ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДИ 26.10.2018
КАМ’ЯНЦЮ ПАСУВАТИМУТЬ ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕДИ
Для кам’янчанина Олександра Полатайка спортивна осінь виявилася надзвичайно врожайною. Майже щовихідних він брав участь у змаганнях із мотокросу: фіналі Кубка України в містах Буча та Хуст, що на Закарпатті, - у чемпіонаті України. А в Оженені Рівненської області, де проводився Кубок України, спортсмен фінішував першим. 


Спорт: 1 — 10 з 111
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі