Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:




СУБОТА, 19 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

04.01.2019

2018 РІК: НАМ НЕМАЄ РІВНИХ У СПОРТІ

Рік, що минає, видався багатим на спортивні успіхи кам’янчан. Традиційно за підсумками 2018 р. визначено десятки найкращих спортивних діячів Кам’янця-Подільського.

10 НАЙКРАЩИХ... СПОРТСМЕНІВ

2018 РІК: НАМ НЕМАЄ РІВНИХ У СПОРТІТетяна Шлопко - мсмк, чемпіонка світу серед юніорок; бронзова призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу серед жінок, К-ПНУ ім.І.Огієнка.

Роман Головатюк - змс, володар Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Віктор Бойко - кмс, переможець Все­світньої літньої гімназіади серед школярів із боксу, ДЮСШ №2.

Олег Маматов - мс, срібний призер Всесвітньої літньої гімназіади, чемпіон України серед юніорів із тхеквондо, СК «Чайка».

Ганна Ковальчук - кмс, бронзова призерка Всесвітньої літньої гімназіади, чемпіонка України серед молоді та серед юніорів із тхеквондо, СК «Чайка».

Анастасія Самойлович - чемпіонка Європи з бодибілдингу (модельний фітнес), Федерація бодибілдингу.

Давід Нестеров - кмс, чемпіон Європи і України серед кадетів із тхеквондо, СК «Чайка».

Данило Стасюк - мс, бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів із вільної боротьби, ДЮСШ №2.

Жанна Кондратова (кмс) і Антоніна Осецька (мсмк) - бронзові призерки Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

...З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ (ЮНАЦТВО)

Даніїл Майданюк, Даніїл Баблонюк, Андрій Брушневський (І розряд) - чем­піони України серед юнаків із тхеквондо, СК «Чайка».

Владислава Мазій - кмс, чемпіонка України серед кадетів із тхеквондо, СК «Чайка».

Ілля Шимко - кмс, переможець зонального чемпіонату України серед юнаків із боксу, ДЮСШ №2.

Юрій Кожухар - ІІ розряд, чемпіон України з важкої атлетики, ДЮСШ №1.

Олександр Чорнобривий - І розряд, чемпіон України з легкоатлетичного кросу, срібний призер чемпіонату України з бігу, ДЮСШ №1.

Остап Рибак - кмс, срібний призер чемпіонату України з боксу, ДЮСШ
№2.

Андрій Войтков - І розряд, чемпіон України з кросу, ДЮСШ №1.

Артем Жуковський - кмс, чемпіон Украї­ни з тхеквондо, СК «Чайка».

...З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ (ЮНАЦТВО)

Марія Кобилецька, кмс - чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Тетяна Казик - кмс, чемпіонка України з боротьби кураш серед школярів, ДЮСШ №2.

Олександр Петришен і Святослав Білик (кмс) - чемпіони України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.

Ярослав Дзісяк - кмс, срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.

Максим Галагодза - чемпіон України з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.

Даніїл Кукурузов - кмс, чемпіон України з картингу.

Богдан Кучерін - кмс, чемпіон України зі спортивного туризму, ЗОШ №10.

Ірина Руда - чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Владислав Ліпатов - срібний призер із кікбоксингу, ДЮСШ №2.

...З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Любава Ільчик - мс, чемпіонка України серед дорослих із тхеквондо, чемпіонка України в командному чемпіонаті України, СК «Чайка», К-ПНУ.

Валерія Тимчук - мс, чемпіонка України з тхеквондо, СК «Чайка», К-ПНУ.

Влада Нарольська - мс, чемпіонка України з тхеквондо серед дорослих, чемпіонка України в командному чемпіонаті України, СК «Чайка», К-ПНУ.

Софія Мельник - кмс, перше місце в командному чемпіонаті України з тхек­вондо, СК «Чайка».

Артем Богуцький - І розряд, чемпіон України зі стрибків у довжину, ДЮСШ №1.

Ганна Горгулько - мсмк, перше місце в командному чемпіонаті України з тхек­вондо, СК «Чайка», К-ПНУ.

Владислав Ванат - переможець чем­піонату України з футболу в складі команди «Динамо», ДЮСШ №2.

Сабіна Новосад - мс, срібна призерка чемпіонату України серед жінок, молоді та юніорок із боксу, ДЮСШ №2, К-ПНУ.

Олександр Головатюк - І розряд, брон­зовий призер чемпіонату України І ліги з баскетболу серед дорослих у складі команди «Ді-Ді-Бао».

Владислав Хамелюк - кмс, гравець футбольного клубу «Чорноморець».

...З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Олександра Охотник - кмс, бронзова призерка Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Лілія Урбановська - срібна призер­ка чемпіонату Європи з бодибілдин­гу (модельний фітнес), Федерація бодибілдингу.

Ірина Крапівницька - срібна призер­ка чемпіонату Європи з бодибілдингу
(бодифітнес), Федерація бодибілдин­гу.

Анастасія Расевич - кмс, срібна призерка Кубка Європи з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.

Дарина Бортнікова - кмс, чемпіонка України з боротьби кураш, ДЮСШ №2, К-ПНУ.

Ганна Колосова - кмс, чемпіонка Украї­ни з боротьби кураш, ДЮСШ №2, К-ПНУ.

Владислав Коберник - кмс, чемпіон України з боротьби кураш серед дорослих, ДЮСШ №2.

Олена Семаш - I розряд, чемпіонка України з боротьби кураш серед дорослих, ДЮСШ №2.

Денис Кушнір - кмс, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Максим Стояновський - кмс, чемпіон України зі спортивного туризму, обласний центр туризму.

...ТРЕНЕРІВ

Анатолій Лабатюк - заслужений тренер України, тренер із кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Вадим Воронецький - заслужений тренер України, тренер із пауерліфтингу, К-ПНУ.

Василь Коробчук - заслужений тренер України, тренер із футболу центру «Інваспорт»

Василь Ліщук - заслужений тренер України, тренер з легкої атлетики, К-ПНУ.

Дмитро Пасенко - тренер із вільної боротьби, ДЮСШ №2.

Олександр Скавронський - тренер із боксу, ДЮСШ №2.

Сергій Чайка та Віктор Фельвашніков - тренери з тхеквондо, СК «Чайка».

Микола Полюляк - тренер баскетбольної команди «Ді-Ді-Бао».

Олександр Бараніцький - тренер із бодибілдингу, міська Федерація бодибілдингу.

...ТРЕНЕРІВ ДЮСШ

Кім Мітельман та Єлізавета Гордєєва - тренери з баскетболу, ДЮСШ №1.

Микола Мельник - із важкої атлетики, ДЮСШ №1.

Надія Веремеєнко - з художньої гім­нас­тики, ДЮСШ №1.

Сергій Мещишин - із кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Олег Люлько - з боксу, ДЮСШ №2.

Оксана Коберник і Тетяна Полінська - тренери з дзюдо, ДЮСШ №2.

Дмитро Гринчук - із тхеквондо, СК «Чайка».

Тетяна Рибалкіна - тренер зі спортивного туризму, ЗОШ №10.

...СПОРТСМЕНІВ «ІНВАСПОРТ»

Віталій Трушев - змс, срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів ДЦП.

Леся Чорна - мс, чемпіонка України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, К-ПНУ.

Петро Тисленко - І розряд, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами зору, К-ПНУ.

Дмитро Шварчевський - І розряд, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами слуху, ПСЕК.

Олександр Глібка - ІІ розряд, чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.

Катерина Кохан - І розряд, переможець Кубка України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, студентка К-ПНУ.

Антон Балакай - І розряд, бронзовий призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП, студент К-ПНУ.

Роман Іванюк - І розряд, бронзовий призер чемпіонату України з паратхек­вондо серед спортсменів ОРА, міський ліцей.

Кароліна Дімітрішина - ІІ розряд,
VI місце у чемпіонаті світу із сидячого волейболу серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.

Анастасія Ладичинська - І розряд,
VI місце у чемпіонаті світу із сидячого волейболу серед спортсменів ДЦП, ПСЕК.

...ВЕТЕРАНІВ

Ігор Абрамович - чемпіон України з гирьового спорту.

Михайло Моспан, Валентин Ліпіч, Олександр Ткачук, Олена Поблічко, Євгенія Янкун - чемпіони України з легкої атлетики.

Сергій Степанков - срібний призер міжнародного турніру з настільного тенісу, чемпіон ФСТ «Україна».

Олександр Погорєлкін, Євген Слабунов - чемпіони України з футзалу.

Ернст Родічев - чемпіон регіонального турніру з настільного тенісу «Кубок Корчагіна».

...КОМАНД МІСТА

Баскетбольна команда «Ді-Ді-Бао».

Футзальна команда ветеранів «Фортеця».

Чоловіча волейбольна і баскетбольна команди К-ПНУ ім.І.Огієнка.

Баскетбольна команда хлопців і команда дівчат ДЮСШ №1.

Мотобольна команда «Поділля».

Чоловіча волейбольна команда коледжу ПДАТУ.

Гандбольна і волейбольна команди
дівчат ДЮСШ №1.


Повернення до списку