Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:




СУБОТА, 19 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

04.01.2019

У РАЙОНІ ВИЗНАЧИЛИСЯ НАЙКРАЩІ

Не менш плідним і по-спортивному багатим на перемоги видався рік і для спортсменів нашого району. Тут також відзначили найкращих.

СПОРТСМЕНИ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Каріна Ткачук - бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол).

Яна Цупа - срібна призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Тетяна Арсенюк - чемпіонка району (волейбол, настільний теніс).

Роман Гуменюк - чемпіон району, найкращий гравець чем­піонату району, володар Кубка району (футбол).

Андрій Поляков - срібний призер чемпіонату області (легка атлетика).

Анна Саламаха - бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Денис Кравець - чемпіон області, чемпіон району, вихованець ДЮСШ відділу освіти (волейбол).

Олександра Тручок - срібна призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Ольга Арсенюк - чемпіонка району (волейбол, настільний теніс).

Крістіна Протасюк - бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол).

ІЗ НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Катерина Ткачук - мсмк, срібний призер чемпіонату світу серед жінок, рекордсменка світу, вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

Юрій Гаврилюк та Євген Си­дорук - чемпіони області (арм­спорт).

Тетяна Мельник - змс, чем­піонка світу та Європи з жиму лежачи серед жінок (пауерліф­тинг).

Владислав Боднар - чемпіон України (пауерліфтинг).

Сергій Зірчик - чемпіон об­ласті (армспорт).

Валентина Загоруйко - мс, чемпіонка України, вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліф­тинг).

Анастасія Антонюк - мсмк, чемпіонка світу серед дівчат, чемпіонка України та Європи, вихованка ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

Єлізавета Тополюк - переможниця Всеукраїнського турніру, бронзова призерка чемпіонату області (футзал).

Вадим Грисько - переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату району (футзал).

ЮНІОРИ

Володимир Антонюк - кмс, чемпіон України серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).

Дарія Литвинюк (легка атлети­ка), Світлана Бринюк (футбол) - бронзові призерки чемпіонату області, вихованки ДЮСШ відділу освіти.

Артем Атаманчук - бронзовий призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Андрій Скринський - бронзовий призер чемпіонату України, вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).

Світлана Брижак - бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол).

Анна Стрільчук - срібна призерка чемпіонату області серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Максим Стрільчук - срібний призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).

Володимир Ковбель і Даніїл Медік - кмс, бронзові призери чемпіонату України, вихованці СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).

ТРЕНЕРИ

Тетяна Мельник - районна ДЮСШ відділу освіти з пауер­ліфтингу.

Іван Боднар - районна ДЮСШ відділу освіти з футболу.

Микола Чорний і Дмитро Сабадаш - районна ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу.

ВЕТЕРАНИ

Ігор Чорний - переможець Всеукраїнської спартакіади здоров’я серед науково-педагогічних працівників аграрних вищих навчальних закладів, чемпіон району, чемпіон району серед ветеранів (волейбол).

Ольга Матковська - чемпіонка області серед ветеранів (шахи, шашки).

Юрій Самборський - бронзовий призер чемпіонату України, переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату району (футзал).

Валентин Борчук - срібний призер чемпіонату району (футзал).

Валентин Дранус - срібний призер чемпіонату області, переможець Всеукраїнської спартакіади здоров’я серед науково-педагогічних працівників аграрних вищих навчальних закладів, срібний призер чемпіонату району (футзал).

l І місце в огляді-конкурсі на найкраще спортивне село району посіла Пановецька сільська рада.

l Командою року визнано «Фортуну» (Козак) - бронзового призера чемпіонату України серед ветеранів, переможця Все­українського турніру, бронзового призера чемпіонату району, фіналіста Кубка району (футзал).


Повернення до списку