ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ПІДКОРИЛИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АТЛЕТИЧНИЙ П’ЄДЕСТАЛ 26.05.2017
ПІДКОРИЛИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АТЛЕТИЧНИЙ П’ЄДЕСТАЛ
19-20 травня в Києві відбувся Кубок Європи з бодибілдингу та фітнесу. В змаганнях взяли участь спортсмени із 12 країн. Підсумок виступу кам’янчан: дві золоті, чотири срібні та три бронзові медалі!

БУРДЕНЮК ВИГРАЄ М’ЯЗАМИ 21.04.2017
БУРДЕНЮК ВИГРАЄ М’ЯЗАМИ
Нещодавно у Києві відбувся відкритий Кубок із бодибілдингу та фітнесу. Студент факультету фізичної культури К-ПНУ Сергій Бурденюк здобув дві перемоги у категоріях «Бодибілдинг, юніори, понад 80 кг» та «Бодибілдинг, чоловіки, до 90 кг».

КУБОК ЛЕВА ПІДКОРЕНО 07.04.2017
КУБОК ЛЕВА ПІДКОРЕНО
2 квітня у Львові проводився Кубок області з бодибілдингу та фітнесу за версією Федерації IFBB.

АБСОЛЮТНІ М’ЯЗИ 14.11.2014
АБСОЛЮТНІ М’ЯЗИ
Кам’янчанин Сергій Бурденюк став абсолютним чемпіоном України з бодибілдингу серед юніорів! Цей титул він отримує вже втретє поспіль. Тріумф відбувся 8 листопада в Києві.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ ШВАРЦЕНЕГГЕР 09.07.2010
КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ ШВАРЦЕНЕГГЕР

Нещодавно в Єкатеринбурзі (Росія) відбувся чемпіонат Європи з бодибілдингу. Україну в цілому і наше місто зокрема на цих авторитетних змаганнях представляв наш земляк - студент III курсу факультету фізичної культури К-ПНУ ім.Огієнка, вихованець ДЮСШ №5 ФСТ «Україна», чемпіон України з бодибілдингу в категорії до 90 кг Микола IЛЬКОВИЧ. Він став бронзовим призером чемпіонату Європи, а в рейтингу кращих за останніх 10 років спортсменів Кам’янця-Подільського, які брали участь у чемпіонатах і кубках України, Європи та світу із цього виду спорту, посів II місце. Повернувшись зі змагань, Микола поділився з нами враженнями від побаченого, а також розповів про свій шлях до високих спортивних результатів.