Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СУБОТА, 23 ВЕРЕСНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

КІКБОКСИНГ НЕ ЗАБОРОНЯЄ НОСИТИ ПІДБОРИ 23.06.2017
КІКБОКСИНГ НЕ ЗАБОРОНЯЄ НОСИТИ ПІДБОРИ
Напевно, кожному траплялось у житті зустріти привабливу, жіночну і тендітну дівчину в милій сукні, на підборах, із вишуканим манікюром і зачіскою. Та чи може хтось уявити, як така дівчина одягає боксерські рукавиці й іде на ринг битися? Про зовсім не жіночий вид спорту - кікбоксинг, і як не зламати ніготь об щелепу суперника, розповіла 22-річна багаторазова чемпіонка України, а також бронзовий призер Кубка світу Жанна РАДЮК.

«КІКБОКСИНГ І НІЧОГО БІЛЬШЕ» 09.06.2017
«КІКБОКСИНГ І НІЧОГО БІЛЬШЕ»
Як в історіях багатьох великих спортсменів, він почав займатися спортом, бо ображали і знущались однолітки. Майже 10 років тому ще малим прийшов до спортзалу, бо хотів довести всім, що сильний духом і може за себе постояти. З-поміж усіх видів спорту кам’янчанин Павло КОНДРАТОВ обрав не улюблений у хлопчиків футбол чи хокей, а один із найтравматичніших і найнебезпечніших - кікбоксинг. Завдяки наполегливості та важким тренуванням, Павло недавно став володарем Кубка світу з кікбоксингу.

ЧЕРГОВЕ ЗОЛОТО 10.02.2017
ЧЕРГОВЕ ЗОЛОТО
2-5 лютого. м.Одеса. Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. 

ІЗ ЧЕМПІОНСЬКИМ ПОЯСОМ! 30.09.2016
ІЗ ЧЕМПІОНСЬКИМ ПОЯСОМ!
Кам’янчанин Роман ГОЛОВАТЮК здобув перемогу на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO, який 22-24 вересня відбувся у Празі (Чехія).

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ВИГРАЛИ ТРИ СІМКИ 18.03.2016
ВИГРАЛИ ТРИ СІМКИ
Кам’янецькі кікбоксери, після успіху на Кубку України, готуються до міжнародних змагань.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ВАГА ТІЛА ЗМЕНШУЄТЬСЯ, ВАГА МЕДАЛЕЙ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ 12.12.2014
ВАГА ТІЛА ЗМЕНШУЄТЬСЯ, ВАГА МЕДАЛЕЙ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ
Кубок України з кікбоксингу, який 4-7 грудня проводився у Броварах, приніс чимало успішних результатів для кам’янчан. А найбільше потішив тріумф Жанни Радюк. Раніше вона вже сім разів ставала найкращою в Україні в юнацьких і молодіжних змаганнях. Тепер Жанна здобула золоті нагороди у двох розділах програми кікбоксингу (лоу-кік і фул-контакт) серед дорослих. Красуня з войовничим іменем невдовзі святкуватиме 20-річний ювілей, тож маємо додатковий привід з нею поспілкуватися.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

МАЙСТЕРНИЙ БОЄЦЬ 21.03.2014
МАЙСТЕРНИЙ БОЄЦЬ
У Кам’янці на одного майстра спорту України з кікбоксингу побільшало. Цього високого звання досяг представник ДЮСШ №5 ФСТ «Україна» Сергій Гуменний.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ДО «БРОНЗИ» НЕ ОПУСТИЛИСЯ 05.04.2013
ДО «БРОНЗИ» НЕ ОПУСТИЛИСЯ
30 березня в Кам’янці-Подільському проходив відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу за версією WAKO, в якому брали участь команди з Хмельницького, Городка, Дунаївців і нашого міста.

КОМЕНДАНТ ЮЗЕФ ОРЛОВСЬКИЙ 05.04.2013
КОМЕНДАНТ ЮЗЕФ ОРЛОВСЬКИЙ
Серед новацій, які принесло Кам’янцю XVIII ст., було запровадження посади коменданта фортеці. У капітальній праці «Місто трьох націй», повністю присвяченій нашому місту у XVIII ст., сучасна польська дослідниця Рената Круль-Мазур зазначила, що довкола двох юрисдикцій - польсько-руської та вірменської - з’явилася третя влада - комендант, який одночасно був командиром гарнізону та начальником міста. Ще в XIX ст.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

БІЛЬШЕ, НІЖ БОКС 01.03.2013
БІЛЬШЕ, НІЖ БОКС
Цей спорт зародився в Америці в 60-х рр., в Україну проник 1987 р., а до Кам’янця - наприкінці 90-х. Мова йде про кікбоксинг - спорт, схожий на бокс, але тут дозволяється робити ще й удари ногами. Нещодавно кам’янецькі спортсмени відзначили 5-ту річницю заснування Кам’янець-Подільської міської федерації кікбоксингу, біля витоків якої стояв її нинішній президент, директор К-П ДЮСШ №5 ФСТ «Україна» Анатолій Лабатюк.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО


Спорт: 1 — 10 з 24
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець Всі