14 Червня 2019

«Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить», – таке життєве кредо у президента обласної Федерації картингу 45-річного Руслана Кагітіна, під чиїм керівництвом спортсмени місцевої картингової команди стали чемпіонами та призерами Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді як в особистому, так і командному заліках. 2015 та 2016 рр. чоловіки перемогли в командному заліку на Кубок міського голови Михайла Сімашкевича. Згодом стали володарями Кубка України в на­ціональних класах за версією ФАУ.

14 Червня 2019

6-9 червня в місті Понтерверда (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів.

14 Червня 2019

Саме під такою назвою в Кам’янці-Подільському свою роботу почав легкоатлетичний клуб бігу. Його створила тренер із багаторічним досвідом роботи з дітьми та дорослими, учасниця всеукраїнських змагань із бігу, дипломований спеціаліст із легкої атлетики Сніжана Кікіш (Дейнега) за підтримки спонсорів.

14 Червня 2019

На початку червня честь нашого міста гідно захис­тили студенти факультету фізичної культури К-ПНУ.

7 Червня 2019

Піт, бруд, мокрі від дощу хащі, вологість, комахи, командна робота, дух товариськості та дружби, каламутні річки і болото – все це просто обожнюють джипери. Із 31 травня по
2 червня у Чернівецькій області відбулися змагання за Кубок українського бездоріжжя «Rainforest Challenge West Ukraine».

7 Червня 2019

Уже третій рік поспіль туристична перлина По­ділля приймає мініфестиваль повітряних зміїв. 1-2 червня в кам’янецьке небо злетіли десятки летючих іграшок. Організував фестиваль місцевий осередок української скаутської організації «Пласт».

7 Червня 2019

1 червня до Дня захисту дітей школа розвитку «Соробан» ор­ганізувала змагання зі спідкубінгу.

31 Травня 2019

Ось уже понад 10 років на двоколісному коні підкорює українські п’єдестали кам’янчанин, велоспортсмен Володимир Крижанівський.

31 Травня 2019

Ось уже четвертий рік поспіль Кам’янець-Подільський приймає Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств MMA PRO UKRAINE.

24 Травня 2019

День міста святкували, виграваючи м’язами, напружуючи мізки та крутячи педалі. 19 травня відбулися спортивні заходи із армспорту, велопробігу та інтелектуальних настільних ігор, долучитися до яких могли всі охочі.

24 Травня 2019

Американський футбол продовжує набирати обертів територією Поділля. Чоловіча команда «Титани» активно формує склад для створення боєздатної команди. Для цього спортсмени навіть вирішили пропустити сезон і зосередитися на тренуваннях та популяризації цього виду спорту серед населення, відкривши ще й дитячу секцію.

17 Травня 2019

11-12 травня в м.Котор, що у Чорногорії, відбулися змагання з тріатлону Ocean Lava Montenegro. Символічно, що до заходу долучилася кам’янецька сім’я Рудиків у повному складі: батько Вадим і мама Наталія, син Богдан і донька Влада.

17 Травня 2019

11 травня розпочався чемпіонат області, в якому беруть участь ФК «Хмельницький», «Іскра» (Теофіполь), «Случ» (Старокостянтинів), «Случ» (Красилів), «Епіцентр» (Дунаївці) та наша команда «Фортеця». Турнір триватиме в три кола.