Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СЕРЕДА, 19 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

15.07.2016

ШВИДКІ ТА СИЛЬНІ ХЛОПЦІ

На захоплююче богатирське шоу перетворилися змагання із кросфіту «Street knights games - 2016», що проходили 10 липня на спортмайданчику ЖК «Нова Будова». За титул найбільш фізично підготовленого атлета змагалися 12 учасників: троє гостей із Тернопільщини, решта - кам’янчани.

Михайло Денисов. Фото Олексія Рєзіна

Кросфіт передбачає універсальну підготовку спортсмена: демонструвати треба не лише силу, але й швидкість і витривалість. Яких тільки вправ не доводилося виконувати силачам у рамках п’яти комплексів: виходи на перекладині; віджимання у стійці на руках під стіною; ривки із 24-кілограмовими гирями; станова тяга і взяття штанги на груди; стрибки на скакалці; підйом ніг до перекладини; біг; «ходячі випади» із 20-кілограмовим диском; а також кидання медболу (м’яча вагою 6 кілограмів) у мішень на висоті 3 метрів.
Така різноманітність утримувала інтригу до останнього. Скажімо, кам’янчанину Владиславу Стюхіну не було рівних у двох комплексах вправ зі штангою, але менш вдалий виступ на швидкісні дії відкинув його на загальне IV місце. Трійку призерів замкнув організатор змагань Арсеній Даниленко, ІІ місце - у Павла Бурковського, котрий раніше перемагав у міських змаганнях із воркауту, а от переможцем став атлет зі Скали-Подільської Михайло Денисов.
Призери отримали щедрі подарунки від спонсорів: спортінвентар від компанії «Вікно Плюс», сертифікати на відвідування фітнес-центру «Нова Будова» і центру лікування хребта і суглобів «Кінезіс», а також спортивне харчування від українського бренда «Powerful Progress». Не залишилися без подарунків і глядачі, які брали участь у конкурсах.
- Ми вже вдруге цього року проводимо такі змагання, - каже Арсеній Даниленко. - Для України це поки що новий вид спорту, а для нашого міста тим паче. Однак якість організації та підготовки учасників помітно зростає. У планах - підвищити рівень, а також організувати змагання у жіночій категорії атлетів.


Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

Повернення до списку