• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
П'ЯТНИЦЯ, 17 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

29.07.2016

ДВІЙНЯТА-СПОРТСМЕНКИ

Уже якось стало звичним: коли в нашому районі нагороджують найкращих спортсменів, до десятки обов’язково потрапляють двоє сестер-двійнят - Ольга та Тетяна Арсенюк. Тож про цих спортивних дівчат давно хотілося написати.

Ольга Арсенюк

Подумати тільки: сестри на добротному рівні займаються футболом, волейболом, баскетболом, настільним тенісом, шахами, легкою атлетикою та пішохідним туризмом. Найбільшим їхнім командним успіхом була перемога у всеукраїнському турнірі з пляжного футболу. При цьому Тетяна успішно захищала ворота, а Ольга забивала голи. Згодом - ІІІ місце у зимовому чемпіонаті України з футболу. Крім того, безліч щорічних досягнень на районному, обласному та всеукраїнському рівнях. Нині дівчата навчаються в магістратурі нашого національного університету і паралельно працюють. Ольга здобуває освіту на факультеті фізичної культури, поєднуючи з роботою у районній ДЮСШ, а Тетяна навчається на педагогічному факультеті та вчителює в початковій школі села Баговиця.
- Звідки у вас з’явилася любов до спорту? - запитуємо у сестер.
- У Баговиці наш шкільний вчитель фізкультури Дмитро Декалов прищепив любов до спорту всім без винятку дітям, навчив нас грати практично в усі поширені види спорту, - розповідає Тетяна. - Ми йому за це дуже вдячні, адже якщо людина інтенсивно і регулярно має фізичні навантаження, то вона зможе витримати і будь-які моральні.
Тетяна Арсенюк- А я, завдяки цікавим урокам фізкультури, вирішила займатися спортом професійно, - додає Ольга, - тому і вступила на факультет фізичної культури. Наше життя завжди в активному русі.
- Той факт, що ви - сестри-двійнята, допоміг у спортивному розвитку?
Тетяна: - Вдвох ми, зазвичай, тренуємося грати у волейбол і настільний теніс.
- У змаганнях вас ніколи не плутали через схожість?
Ольга: - Нас плутали не тільки у змаганнях, але й у повсякденному житті. Та й нині таке трапляється.
Тетяна: - Інколи були цікаві та водночас неприємні ситуації. Але якщо уважніше придивитися, то Оля в спорті переважно попереду, оскільки вона цим живе.


Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

Повернення до списку