Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:




СУБОТА, 18 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

13.10.2017

СВЯТО СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’Я

Щорічно факультет фізичної культури (декан Іван СТАСЮК) К-ПНУ ім.Івана Огієнка на початку жовтня проводить конференцію за міжнародної участі «Формування здорового способу життя учнівської та студентської молоді засобами освіти».

СВЯТО СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’ЯПередує цьому низка заходів у рамках проведення тижня здорового способу життя, де беруть участь як студенти й викладачі, так і мешканці та гості міста. Тут є все: парковий волейбол, настільний теніс, бадмінтон, футбол, легка атлетика, веселі старти, кросфіт, шахи, шашки та навіть теніс, що вперше дебютував у програмі.

Традиційно після пленарного засідання та лекцій про здоров’я перед головним корпусом альма-матер відбувались активні руханки, запальні танці та показові виступи спортсменів. Але наймасовішим і найграндіознішим став 2-кілометровий забіг вулицями міста - «Біг заради здоров’я», до якого долучилися понад 100 учасників із різних організацій та титулованих гостей, серед яких випускник університету, чемпіон світу на дистанції 1500 м Іван Гешко, представники Хмельницького НОКу та очільники Федерації легкої атлетики області, естонські чемпіони з важкої атлетики та багато інших.

Організували захід колектив кафедри легкої атлетики з її наставником і ведучим спортивного свята Леонідом Гурманом.

Результати бігу: 

І вікова категорія (загальноосвітні школи):

Серед хлопців: І - Олександр Чорнобривий; ІІ - Назар Тягай; ІІІ - Вадим Сокол.

Серед дівчат: І - Валерія Шулдик (НВК №9); ІІ - Богдана Буковська («Славутинка»); ІІІ - Олександра Ралюк (НВК №14).

ІІ вікова категорія (коледжі):

Серед хлопців: І - Олег Миронець (м.Хотин); ІІ - Вадим Іванчук (індустріальний коледж); ІІІ - Ігор Спеціальний (індустріальний коледж).

Серед дівчат: І - Тетяна Палінкаш (індустріальний коледж); ІІ - Іванна Чубар (коледж культури і мистецтв); ІІІ - Юлія Підкулько (коледж ПДАТУ).

ІІІ вікова категорія (ВНЗ):

Серед хлопців: І - Віталій Капітанець; ІІ - Юрій Кунінець; ІІІ - Віталій Косовський (усі з К-ПНУ).

Серед дівчат: І - Олександра Гарзель (ПДАТУ); ІІ - Альона Пашінова (К-ПНУ); ІІІ - Діана Яцишин (К-ПНУ).

ІV вікова категорія (чоловіки, жінки):

І - Дмитро Бойко; ІІ - Вадим Стасюк; ІІІ - Віталій Авінов.

V вікова категорія (ветерани):

І - Іван Гешко, Тетяна Полінська; ІІ - Володимир Лірук, Марина Чистякова; ІІІ - Іван Стасюк, Майя Зубаль.

VІ вікова категорія (50+):

І - Михайло Моспан, Марія Шабага; ІІ - Віктор Флентін, Зінаїда Франкова; ІІІ - Володимир Андруховський.

Дмитро БОЙКО.


Повернення до списку