Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
НЕДІЛЯ, 20 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

24.11.2017

КУБКИ, МЕДАЛІ, ПРИВІТАННЯ, СЛЬОЗИ РАДОСТІ ТА ЩАСТЯ - МИНУЛІ ВИХІДНІ СТАЛИ БАГАТИМИ НА ПЕРЕМОГИ ДЛЯ МІСЦЕВИХ СПОРТСМЕНІВ. ЗА ДВА ДНІ ДО РІДНОГО МІСТА ОДРАЗУ ДВОЄ КАМ’ЯНЧАН ПРИВЕЗЛИ ГОРДЕ ЗВАННЯ «ЧЕМПІОН СВІТУ».

ЗОЛОТО ІЗ БУДАПЕШТА...

Лілія УРБАНОВСЬКА18­-19 листопада в Будапешті (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з бодибілдингу, фітнесу та бодифітнесу за версією WABBA Mr.& Mrs.Universe 2017.

У категорії «Міс бікіні 165 см» ка­м’ян­чанка Лілія УРБАНОВСЬКА стала чемпіонкою світу. В командному заліку збірна України також посіла І місце.

Спортсменка і Федерація бодибілдингу та фітнесу Хмельницької області (президент Навазір Кучумов) вдячні за мате­ріальну допомогу народному депутату України Володимиру Мельниченку.


...ТА КИЄВА!

Роман МЕДВЕДЧУКАктивіст Національного корпусу, керівник Хмельницького обласного осередку, мсмк Роман МЕДВЕДЧУК посів І місце у чемпіонаті світу з пауерліфтингу Федерації GPF, що відбувся 18 листопада в Києві. У чемпіонаті взяли участь представники понад десяти країн: України, Греції, Білорусі, Іспанії, Італії, Індії, Молдови, Туреччини, Ірану та ін.

Роман ­- 26-­разовий чемпіон України та Європи з пауерліфтингу. Своєю новою заслуженою нагородою хлопець підтвердив статус лідера і на досягнутому зупинятися не зби­рається.

Ольга БАНАХ.


Повернення до списку