• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
ВІВТОРОК, 17 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

07.05.2010

ПЕРЕКОНЛИВА ПЕРЕМОГА «ФОРТЕЦІ»

24-27 квітня. Кубок України з футзалу серед дітей 1998 р.н. В Алушті зібралися найсильніші команди України: ЛТК (м.Луганськ), ВАОК (Донецька область), «Нафтохімік» (м.Кременчук), «Мегаполіс» (м.Запоріжжя), ДЮСШ «Хайденбергцемент» (м.Амвросіївка), «Фортеця» (НВК №9 нашого міста).
У перших двох іграх за участю нашої «Фортеці» були зафіксовані нічиї: 1:1 -  з «Нафтохіміком» і 0:0 - з командою з Амвросіївки. Для того, щоби потрапити у фінал, нашій команді потрібно було вигравати всі наступні ігри, із чим наші футзалісти впоралися відмінно. Роз-громивши «Мегаполіс» із рахунком 17:1, наша команда змогла перемогти Луганську академію міні-футболу. Слід зазначити, що у першому таймі кам’янчани поступалися (2:0), але після перерви змогли переломити хід гри на свою користь і перемогли з рахунком 4:2. У грі з ВАОКом була зафіксована переконлива перемога «Фортеці» (5:0).
У фінальному матчі команда НВК №9 зустрічалася із чинним володарем Кубка України донецьким ВАОКом. Наші юні таланти вже на 25-й секунді гри були попереду - 1:0 і, не даючи жодних шансів супротивнику, здобули переконливу перемогу - 7:3.
Склад команди: Олександр СИЧ, Олександр РАЧКОВСЬКИЙ, Владислав ХАМЕЛЮК, Сергій МЕЛЬНИК, Владислав ТИМОЩУК (кращий гравець), Роман КУЗІВ, Віталій КУЗІВ, Владислав КОРНІЛОВ. Тренер - Віталій АВІНОВ.
Участь у змаганні стала можливою за фінансової підтримки «Укр-Євро», «Руслан-Авто» і батьківського колективу. Також команда висловлює подяку дирекції НВК №17 за надання спортивного залу.

Повернення до списку