ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

21.05.2010

БЕЗЗАПЕРЕЧНА ПЕРЕМОГА

14-16 травня. Стадіон ім.Тонкочеєва. Чемпіонат області.
•Команда Кам’янця-Подільського впевнено лідирувала протягом усіх змагань і в командному заліку виборола I місце. До трійки призерів також потрапили команда м.Хмельницький
(II місце) та м.Старокостянтинів (III місце).
Переможцями в кам’янецькій команді стали: Андрій РОГУЛЬКО, кмс (біг на 100 м - 10,8 сек.), Михайло СТРЕМЕДЛIВСЬКИЙ (штовхання ядра - 16,54 м), Iмре ГАЗДА, першорозрядник (стрибки у довжину - 6,42 м; потрійний стрибок - 14,38 м), Юлія МЕЛЬНИК (метання списа - 26,78 м; метання диска - 31,87 м), Вікторія СЕМЕНИШИНА (штовхання ядра - 9,91 м), Наталія ПАПАДЮК (біг на 100 м із бар’єрами - 19,2 сек.), Олександр СТУЧIНСЬКИЙ (400 м - 53 сек.), Олександр ЖУЛIНСЬКИЙ (5000 м - 15,35 хв.), Iгор СУМIН (3000 м із перешкодами - 10,16 хв.), Олександр БЕЗКАРАВАЙНИЙ (110 м з/б - 16,5 сек.), Григорій ПIДЛИПЧУК (100 м - 10,9 сек.), Андрій САДОВСЬКИЙ (метання диска - 38,43 м), Максим ДУБЧАК (метання списа - 53,95 м, стрибки у висоту - 1,85 м).
•На Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації з легкоатлетичного кросу в м.Умань на дистанції 200 м з результатом 5,57 хв. Петро СОБОТОВИЧ (коледж ПДАТУ) зайняв II місце.