Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:




СУБОТА, 16 ГРУДНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

08.02.2013

МІСТО НАЗВАЛО НАЙКРАЩИХ

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Сергій КулішІванна Макуха - мсмк, срібна призерка чемпіонату Європи із дзюдо, К-ПНУ ім.І.Огієнка;
Кеджау Ньябалі - мсмк, срібний призер чемпіонату Європи із дзюдо, К-ПНУ;
Сергій Куліш - мсмк, володар Куб¬ка світу з кульової стрільби, учасник ХХХ Олімпійських ігор, К-ПНУ;

Ірина Кіндзерська - мсмк, бронзова призерка чемпіонату Європи із дзюдо, учасник ХХХ Олімпійських ігор;
Шеріф Ель-Шеріф - мсмк, бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, учасник ХХХ Олімпійських ігор, К-ПНУ;
Олеся Щерба - мсмк, бронзова призерка Кубка Європи з кульової стріль¬би, К-ПНУ;
Георгій Зантарая - змс, чемпіон України із дзюдо, учасник ХХХ Олімпійських ігор, К-ПНУ;
Олександр Кулеша - мс, чемпіон України з важкої атлетики, К-ПНУ;
Олександр Жулінський - мс, чемпіон України із кросу, К-ПНУ;
Сергій Клепацький - мс, чемпіон України з важкої атлетики, ПДАТУ.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНІОРІВЗ ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Аліна Комащук - мсмк, срібна призерка чемпіонату Європи з фехтування,
К-ПНУ;
Марина Бех - мс, бронзова призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики, К-ПНУ;
Юлія Лавренюк - мс, бронзова призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби, К-ПНУ;
Ганна Урода - мс, бронзова призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби, К-ПНУ;
Сергій Чайка - мс, бронзовий призер чемпіонату Європи, володар Кубка Європи із тхеквондо, К-ПНУ;
Євгенія Крутій - мс, переможниця турніру серії А, чемпіонка України із тхеквондо, К-ПНУ;
Максим Якимчук - мс, чемпіон України з легкої атлетики, індустріальний коледж, К-ПНУ;
Владислав Діброва - мс, чемпіон України із дзюдо, К-ПНУ;
Дмитро Петров - мс, срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики, К-ПНУ;
Оксана Михальчук - мс, срібна призерка чемпіонату України з боксу, К-ПНУ.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Олена Козлова - змс, чемпіонка світу з пауерліфтингу, К-ПНУ;
Анастасія Савельєва - мсмк, чемпіонка світу з кульової стрільби, К-ПНУ;
Марина Муринець - мс, чемпіонка світу з гирьового спорту, К-ПНУ;
Світлана Ярьомка - мсмк, срібна призерка чемпіонату світу із сумо, бронзова призерка чемпіонату світу із самбо, К-ПНУ;
Віктор Кифоренко - змс, срібний призер Кубка світу зі спортивної акробатики, К-ПНУ;
Руслан Абібулаєв - мс, бронзовий призер чемпіонату світу з універсального бою, СК «Еврика»;
Катерина Баєва - мсмк, бронзова призерка чемпіонату світу зі спортивної акробатики, К-ПНУ;
Вадим Довганюк - мсмк, бронзовий призер чемпіонату світу з пауерліфтингу, К-ПНУ;
Тетяна Ахмамєтєва - змс, чемпіонка України з пауерліфтингу, К-ПНУ;
Олександр Нелеп - мс, чемпіон України зі спортивної акробатики, К-ПНУ.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНІОРІВЗ НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Дмитро Чаусов - мс, срібний призер чемпіонату Європи з кульової стрільби, К-ПНУ;
Анна Вержбицька - мс, чемпіонка України зі спортивної акробатики, К-ПНУ;
Наталія Крамар - мс, чемпіонка України з боротьби кураш, К-ПНУ;
Олексій Жижанов - мс, чемпіон України з боротьби кураш, К-ПНУ;
Мирослав-Денис Піка - мс, чемпіон Украї¬ни зі спортивної акробатики, К-ПНУ;
Владислав Діордієнко - мс, чемпіон України зі спортивної акробатики, К-ПНУ;
Жанна Радюк - кмс, чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;
Богдан Дунда - кмс, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;
Артур Соноцький - кмс, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;
Андрій Подоба - чемпіон України з бодибілдингу, ДЮСШ №5.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ШКОЛЯРІВЗ ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Анастасія Заремба - кмс, чемпіонка України із тхеквондо ВТФ, ДЮСШ №2;
Артем Жуковський - чемпіон України із тхеквондо ВТФ, ДЮСШ №2;
Данило Солодкий - срібний призер чемпіонату України із тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність»;
Микита Михайлов - чемпіон України із тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність»;
Влада Нарольська - чемпіонка України із тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність»;
Крістіна Щербань - кмс, срібна призерка чемпіонату України із тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність»;
Владислав Гуменюк - срібний призер чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2;
Максим Бенедюк - срібний призер чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2;
Роман Папроцький - срібний призер чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2;
Дмитро Гулеватий - срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики, ДЮСШ №1, НВК №13.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ШКОЛЯРІВЗ НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

Давид Костинюк - срібний призер чемпіонату Європи з універсального бою, ДЮСШ №2;
Катерина Жорнова - срібна призерка чемпіонату світу з універсального бою, ДЮСШ №2;
Олена Романова - кмс, чемпіонка України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2;
Андріана Кух - чемпіонка України з боротьби кураш, ДЮСШ №2;
Дмитро Калинюк - чемпіон України з боротьби кураш, ДЮСШ №2;
Іван Кульчицький - чемпіон України з боротьби кураш, ДЮСШ №2;
Ерік Слободян - чемпіон України з боротьби кураш, ДЮСШ №2;
Павло Кондратов - кмс, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;
Олександр Бедик - чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5;
Тагір Сагідов - чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №5.

10 НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ІНВАСПОРТУ

Віталій Трушев - змс, срібний призер XIV Паралімпійських ігор з футболу, К-ПНУ;
Марина Коломієць - кмс, чемпіонка
України з легкої атлетики, ПЕТ;
Іван Русінка - кмс, срібний призер чемпіонату України з футболу, лаборант К-ПНУ;
Сергій Требик - кмс, срібний призер чемпіонату України з футболу, К-ПНУ;
Віктор Ковальчук - кмс, срібний призер чемпіонату України з футболу, ПДАТУ;
Леся Чорна - кмс, срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики, ПЕТ;
Ірина Коржук - кмс, срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів із ДЦП, К-ПНУ;
Олексій Бондаренко - І розряд, срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів із ДЦП, ПЕТ;
Юрій Царук - кмс, бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами ОРА, К-ПНУ;
Дмитро Семенов - переможець Всеукраїнських змагань із шахів серед спортсменів з вадами зору, НВК із центром реабілітації для слабозорих дітей (НВК із ЦРСД).

10 НАЙКРАЩИХ ТРЕНЕРІВ

Олександр Петров - ЗТУ із футболу, К-ПНУ;
Вадим Воронецький - ЗТУ із пауерліфтингу, К-ПНУ;
Володимир Марчук - ЗТУ зі спортивної акробатики, К-ПНУ;
Михайло Гуска - ЗТУ із боротьби, К-ПНУ;
Олександр Шишкін - ЗТУ із вільної боротьби, К-ПНУ;
Василь Ліщук - ЗТУ із легкої атлетики, К-ПНУ;
Валерій Дорош - волейбол, К-ПНУ;
Володимир Приходько - бокс, К-ПНУ;
Олександр Коваль - кульова стрільба, К-ПНУ;
Олександр Хомовський - мсмк, важка атлетика, ПДАТУ.

10 НАЙКРАЩИХ ТРЕНЕРІВ ДЮСШ

Андрій Купчак - гандбол, ДЮСШ №1;
Кім Мітельман - баскетбол, ДЮСШ №1;
Анатолій Лабатюк - кікбоксинг, ДЮСШ №5;
Сергій Мещишин - кікбоксинг, ДЮСШ №5;
Навазір Кучумов - бодибілдинг і фітнес, ДЮСШ №5;
Олександр Скавронський - бокс, ДЮСШ №2;
Оксана Коберник - дзюдо, ДЮСШ №2;
Володимир Костинюк - самбо, ДЮСШ №2;
Юрій Нестеровський - самбо, ДЮСШ №2;
Сергій Чайка - тхеквондо ВТФ, обласна ДЮСШ «Юність».

НАЙКРАЩІ ОРГАНІЗАТОРИ СПОРТИВНО-МАСОВОЇ РОБОТИ

Олег Вергуш - викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання К-ПНУ;
Леонід Гурман - завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання К-ПНУ;
Юрій Загоруйко - президент Хмельницької обласної федерації спортивного туризму;
Сергій Покотильський - голова методоб’єднання викладачів вишів І-ІІ рів¬нів акредитації;
Анатолій Дубовий - керівник ШШК «Гросмейстер»;
Володимир Кузьмінський - тренер-ви¬кладач із легкої атлетики ДЮСШ №1;
Станіслав Кшемінський - директор ДЮСШ №1;
Олександра Лізнюк - педагог-організатор Об’єднання підліткових клубів за місцем проживання;
Василь Кравець - учитель-методист із фізичної культури НВК із ЦРСД;
Руслан Демчинський - учитель фізичної культури ЗОШ №7.

НАЙКРАЩІ СУДДІ

Сергій Потапчук - національна категорія, тхеквондо;
Богдан Ладиняк - національна категорія, легка атлетика;
Андрій Заїкін - національна категорія, пауерліфтинг;
Андрій Петров - професійна футбольна ліга;
Станіслав Телебей - баскетбол;
Олександр Стасюк - національна категорія, кікбоксинг;
Роман Ергешов - національна категорія, кікбоксинг;
Олег Люлько - бокс;
Тетяна Атаманюк - спортивний туризм;
Микола Прозар - волейбол.

НАЙКРАЩІ КОМАНДИ

Чоловіча команда К-ПНУ з волейболу (тренер Євген Козак);
Жіноча команда К-ПНУ з волейболу (тренер Валерій Дорош);
Команда К-ПНУ з настільного тенісу (тренер Олександр Алєксєєв);
Збірна команда ветеранів з футболу (тренери Євген Слабунов, Станіслав Кшемінський);
Жіноча команда К-ПНУ з баскетболу (тренер Станіслав Телебей);
Чоловіча команда К-ПНУ з футболу (тренер Олександр Петров);
Жіноча команда К-ПНУ з пляжного волейболу (Валерій Дорош);
Дитячо-юнацька футбольна команда ДЮСШ №2 (тренери Володимир Пташник, Олексій Муляр);
Команда дівчат із гандболу ДЮСШ №1 (тренер Андрій Купчак);
Збірна команда «Старти надій» НВК №9 (Богдан Бондар).

НАЙКРАЩІ ВЕТЕРАНИ

Ігор Войцехівський - срібний призер чемпіонату світу з армліфтингу;
Олександр Ткачук - чемпіон України з легкої атлетики;
Михайло Моспан - чемпіон України з легкої атлетики;
Євгенія Янкун - чемпіонка України з легкої атлетики;
Олена Поблічко - чемпіонка України з легкої атлетики;
Григорій Барабаш - срібний призер чемпіонату України з міні-футболу;
Олександр Бурденюк - бронзовий призер чемпіонату України з волейболу;
Валентина Гордєєва - бронзова призерка чемпіонату України з баскетболу;
Віктор Корчагін - чемпіон області з настільного тенісу;
Микола Передерко - бронзовий призер чемпіонату області з футболу.

Повернення до списку