Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СЕРЕДА, 19 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

19.03.2010

«ІНДУСТРІЯ» - ПЕРША

10-12 березня. Коледж ПДАТУ. Чемпіонат міста серед чоловічих команд ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Команди змагались у двох підгрупах.
У результаті спортивних баталій у фіналі зустрілися давні команди-суперники - індустріального коледжу (тренер Сергій БАЛАН) і коледжу будівництва, архітектури та дизайну (тренер Юрій ДРОЗДОВСЬКИЙ). Зустріч проходила напружено та драматично. При рахунку 1:1 (за партіми) у другій партії гравці індустріального коледжу, програючи з рахунком 9:19, змогли зібратись і виграти зустріч (3:1).
Кращими гравцями індустріального коледжу визнано таких спортсменів: Аркадій ГОНЧАРОВ, Сергій ГОНЧУКОВ, Вадим ДУКАЧ, Павло ЙОСІПОВ, Олександр КОНДРАШКО, Денис ТКАЧУК, Олександр ЧЕРНЯВСЬКИЙ.
У грі за ІІІ місце зустрілися команди коледжу культури та мистецтв (тренер Іван ГНАТЮК) і коледжу ПДАТУ (тренер Михайло ГОНТАР). У запеклій боротьбі з рахунком 3:0 перемогли господарі.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відділу з фізичної культури та спорту міськради. Змагання були організовані та проведені міським відділом фізичної культури та спорту (завідувач Степан ПАВЛОВСЬКИЙ) і міським методоб’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації (Сергій ПОКОТИЛЬСЬКИЙ).

Повернення до списку