• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СЕРЕДА, 24 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ЧУДЕСА НА ПЕРЕКЛАДИНІ 23.05.2014
ЧУДЕСА НА ПЕРЕКЛАДИНІ
Важко сказати, де межа людських можливостей, - така думка виникає, коли спостерігаєш за культурою street workout (вулична силова гімнастика, що полягає у виконанні різних вправ на перекладині, брусах тощо). 17 травня, у рамках святкування Дня міста, змагання традиційно відбулися на спортмайданчику «Нової Будови». Цього разу вони мали обласний статус (хоча учасники приїжджали і з інших областей) та стали відбором до чемпіонату України.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ВОРКАУТ-РОДИНА ЗІБРАЛА 5 ТИС.ГРН. ДЛЯ ХВОРОЇ ДІВЧИНКИ 23.08.2013
ВОРКАУТ-РОДИНА ЗІБРАЛА 5 ТИС.ГРН. ДЛЯ ХВОРОЇ ДІВЧИНКИ
Безліч захоплених поглядів спостерігали за благодійним «Workout Fest», що проходив 17 серпня на площі Польський ринок. Його організували місцеві воркаутисти спільно із фондом «Шанс» за підтримки мера міста Михайла Сімашкевича. Це вже другий чемпіонат Кам’янця зі «street workout», проте цього разу він був ще й благодійним.

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я 20.07.2012
МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я

8 липня. Спортмайданчик комплексу «Нова будова». Міські змагання з вуличного спорту street workout. Цей спорт стає все більш популярним в Україні та всьому світі. Серед молоді стає модним не курити, не вживати алкоголю та наркотичних речовин і мати гарне атлетичне тіло.