• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СЕРЕДА, 24 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 15.03.2019
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Понад 250 спортсменів 2002 р.н. і молодших із Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей взяли участь у 51 міжнародних юнацьких змаганнях із легкої атлетики у приміщенні «Прикарпатська зима» пам’яті першого директора обласної ДЮСШ Михайла Дебенка.

ЛЕГКОАТЛЕТИ-ВЕТЕРАНИ ПІДКОРИЛИ БІЛОРУСЬ 30.06.2017
ЛЕГКОАТЛЕТИ-ВЕТЕРАНИ ПІДКОРИЛИ БІЛОРУСЬ
У білоруському місті Гродно нещодавно закінчився відкритий чемпіонат із легкої атлетики серед ветеранів за участі спортсменів з Литви, Латвії, Польщі та України.

НА ЗМАГАННЯ - ЯК НА СВЯТО 22.04.2016
НА ЗМАГАННЯ - ЯК НА СВЯТО
Чим завжди відзначається чемпіонат області з легкоатлетичних метань, присвячений Фаїні Мельник та Анатолію Бондарчуку, то це розкішною церемонією відкриття з розважальними заходами і виступами високопосадовців. Утім спортивне видовище теж захоплювало.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

180 ПРИЗЕРІВ 10.04.2015
180 ПРИЗЕРІВ
3-4 квітня у Кам’янці-Подільському відбувся Х відкритий турнір з легкої атлетики пам’яті Бориса Одінцова та В’ячеслава Шмирка. 

ЧИМ ДАЛІ, ТИМ КРАЩЕ 23.05.2014
ЧИМ ДАЛІ, ТИМ КРАЩЕ
Духовий оркестр, дівчата у вишиванках і запальний танцювальний колектив «Аджанта» - відкриття чемпіонату області з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Анатолія Бондарчука та Фаїни Мельник, яке 13 травня відбулося на стадіоні К-ПНУ ім.І.Огієнка, виявилося феєричним.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ 25.04.2014
ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
Легка атлетика в Кам’янці розпочинає нове життя. 22 квітня тренерський актив зібрався для того, щоб заново створити в місті Федерацію легкої атлетики, яка б справді була дієвою.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

СПОРТ - ЦЕ МАТЕМАТИКА 06.12.2013
СПОРТ - ЦЕ МАТЕМАТИКА
З приходом зими чимало спортсменів почали змінювати свіже повітря на спортивні зали. Але легкоатлетів, особливо бігунів, здається, це не стосується. Навіть якщо випаде сніг, заслужений тренер України Василь Ліщук, котрий працює на факультеті фізичної культури національного університету, зі своїми вихованцями прочистить доріжки на міському стадіоні та проводитиме звичні тренування.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ПЕРЕМОЖЦІВ - АЖ 180 12.04.2013
ПЕРЕМОЖЦІВ - АЖ 180
Ви знаєте, чому легку атлетику називають королевою спорту? По-перше, це найдавніший вид спорту, по-друге, це основа багатьох інших видів, а по-третє, вона надзвичайно масова. От і 5 квітня у НВК №9 зібрався величезний натовп дітей на відкриття VІІ міжобласного турніру з легкої атлетики пам’яті Б.Одінцова та В.Шмирка. Згодом юні спортсмени передислокувалися на Центральний стадіон.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

НАШІ В ЛОНДОНІ 13.07.2012
НАШІ В ЛОНДОНІ

Під час Олімпійських ігор у Лондоні кам’янчани мають усі підстави вболівати за своїх, адже серед українських олімпійців є і студенти факультету фізичної культури К-ПНУ ім.Івана Огієнка. Власне, про них ми вам і розповімо.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

10.06.2011
У ВИСОТУ І В ДОВЖИНУ

3-5 червня в місті проходили VI обласні юнацькі ігри з легкої атлетики. 


Кількість коментарів:  2


Спорт: 1 — 10 з 18
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець Всі