• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
СЕРЕДА, 24 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ВАЖКОАТЛЕТІВ ОБ’ЄДНАВ КАМ’ЯНЕЦЬ 28.10.2016
ВАЖКОАТЛЕТІВ ОБ’ЄДНАВ КАМ’ЯНЕЦЬ
У СК «Епіцентр» триває чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат 13-15 років. Уже вдруге наше місто приймає такий захід. Завітали понад 350 учасників (15 вікових категорій) з усіх областей України, крім Чернівецької області та Криму.

ПОМІСТ УСЕ ПОКАЗАВ 13.05.2016
ПОМІСТ УСЕ ПОКАЗАВ
Успіх студента К-ПНУ ім.Івана Огієнка Олександра Пелешенка, котрий місяць тому став чемпіоном Європи з важкої атлетики, не залишився непоміченим. Зокрема, спортсмена привітала і міська влада, завітавши до кам’янецького спорткомплексу «Епіцентр», де тренується важкоатлет.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

НОВА ЕРА БОГАТИРСЬКОЇ СЛАВИ 30.10.2015
НОВА ЕРА БОГАТИРСЬКОЇ СЛАВИ
Важкоатлетичний спорткомплекс «Епіцентр», презентований у Кам’янці 16 жовтня на вул.Драй-Хмари, 30а, відкрив небачені досі перспективи. Враховуючи значимість події, ми вирішили детальніше розповісти про комплекс і розвиток важкої атлетики в місті. Для цього поспілкувалися із директором закладу Вадимом Рудяком та зі старшим тренером національної збірної України з важкої атлетики Денисом Готфрідом.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

КАМ'ЯНЕЦЬКІ ВАЖКОАТЛЕТКИ - ОДНІ З НАЙСИЛЬНІШИХ НА ПЛАНЕТІ! 18.11.2011
КАМ'ЯНЕЦЬКІ ВАЖКОАТЛЕТКИ - ОДНІ З НАЙСИЛЬНІШИХ НА ПЛАНЕТІ!

7-15 листопада в чеському місті Пльзень відбувся 41-й чоловічий і 32-й жіночий чемпіонати світу з пауерліфтингу за версією IPF. У змаганнях серед прекрасної половини людства у складі збірної України брали участь кам’янецькі титуловані атлетки Олена КОЗЛОВА та Тетяна АХМАМЄТЄВА, які продемонстрували максимально успішні результати.

17.12.2010
ТУРНІР КІМА НАГАЧЕВСЬКОГО

2-4 грудня в РЦНКМ «Розмай» пройшов VI  відкритий турнір Кіма НАГАЧЕВСЬКОГО та Кубок області  з важкої атлетики, в якому взяли участь спортсмени Київської, Луганської, Вінницької, Івано-Франківської, Чернівецької та Хмельницької областей. 

17.09.2010
КАМ’ЯНЕЦЬКІ ВАЖКОВИКИ ВИБОРОЛИ ДВІ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

8-11 вересня у м.Феодосія проходив чемпіонат України з важкої атлетики.