• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

25.06.2010

ЛІТНІ КАНІКУЛИ

Разом з літом настали довгоочікувані літні канікули, коли діти віддають свій вільний час прогулянкам, купанню та іншим заняттям. При цьому мало хто з батьків замислюється про те, що три місяці - досить тривалий термін, щоб забути про школу.
Як же допомогти дитині не розгубити, а примножити знання, отримані за рік? Для початку визначиться з планами...
КАНІКУЛИ В ТАБОРІ
Багато батьків відправляють дітей у табір. Там вони і набігаються, і накупаються. Однак табір потрібно вибирати правильно. Тут дуже важливо, щоб, окрім турпоходів і «страшилок» біля багаття, дітей займали і розумовим відпочинком.
Вибір таборів величезний. Є такі, де діти вивчають іноземні мови, є спортивні табори та скаутські, табори математичного, літературного чи біологічного спрямування.
При цьому пам’ятайте, що обирати табір потрібно, виходячи із побажань дитини.
ПОЇЗДКА ДО МОРЯ
Цей вид відпочинку досить популярний. Багато сімей влітку вирушають до моря, щоб відпочити та поправити здоров’я. Але школярам навряд чи підходить пасивний пляжний відпочинок. Продумайте, які екскурсії будуть цікавими для Вас і дітей і як вони будуть розважатися вечорами.
В СЕЛО ДО БАБУСІ...
Ще один варіант - відпочинок на дачі чи в селі. Але іноді важко уявити, як провести канікули з користю в глушині, де, крім лісу, поля та річки, нічого немає.
Однак і тут є вихід. Потрібно змусити школяра копатися в городі або доглядати за домашніми тваринами. Це привчить його до відповідальності та уважності, що теж необхідне в навчанні.
МІСЬКЕ ЖИТТЯ
Якщо у батьків не складається з попередніми варіантами, залишається останній - провести канікули в місті.
Тут важливо не допустити, щоб дитина обмежила своє дозвілля комп’ютером і телевізором. Поки Ви на роботі, давайте дитині завдання - вигуляти собаку, прибрати в кімнаті, почитати книгу. Нехай дитина веде своєрідний щоденник, в якому записує короткий зміст прочитаних книжок.
До того ж можна щодня давати дитині завдання з тих предметів, які важко їй даються. Якщо вона буде годину на день вирішувати приклади або писати диктанти, канікули від цього не зіпсуються, зате не зникнуть знання, отримані за навчальний рік.
Також можна записати дитину в якусь секцію чи басейн. У школяра буде можливість більше спілкуватися з однолітками, багато гуляти та вчитися налагоджувати контакти з людьми. Таким чином, цей час буде проведено з користю.
Як бачите, існує маса способів захопити дитину навчанням і розвитком інтелектуальних здібностей. Головне тут - не пускати все на самоплив, тоді Ваш нащадок не тільки виросте за літо, але й стане розумнішим.


Повернення до списку