Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

КАЛЕНДАР САДІВНИКА 30.03.2012
КАЛЕНДАР САДІВНИКА
Сніг зійшов, і у садівників з’явилося багато роботи. Напри­кінці березня - на початку квітня проводиться звичайне обрізування дерев і кущів, боротьба із хворобами і паразитами на них.

ГОТУЄМО ПТИЦЮ ДО ВЕСНИ 30.03.2012
ГОТУЄМО ПТИЦЮ ДО ВЕСНИ

На початку весни більшість курей починають яйцекладку. Особливу увагу слід приділити годуванню птиці, вмісту вітамінів у кормах. У раціон вводити якісне сіно, сінне борошно, суху кропиву, червону моркву. Для білкової підгодівлі - відходи м’ясної переробки, збиране молоко, сироватку, по­дрібнену якісну макуху, горох та інші бобові. Варто застосовувати дріжджування частини зернових кормів, пророщування зерна. У спеціальних го­дівницях постійно повинні бути по­дрібнені черепашки, крейда, гравій величиною 3-5 мм.

ПІДЗЕМНІ КОРОЛІ 30.03.2012
ПІДЗЕМНІ КОРОЛІ

З початком весняно-польових робіт хочеться привести присадибні ділянки до ладу. І як засмучують садівників-городників свіжі гірки землі, вириті сильними кінцівками підземних жителів. 

ВБЕРЕЖІМО СЕБЕ І СВОЇХ ТВАРИН! 27.01.2012
ВБЕРЕЖІМО СЕБЕ І СВОЇХ ТВАРИН!

Сказ - це гостре інфекційне, особливо небезпечне захворювання, яке вражає людей і тварин, супроводжується важким ураженням центральної нервової системи і завжди закін­чується смертю. 

ГОРОСКОП НА 2012 РІК 30.12.2011
ГОРОСКОП НА 2012 РІК

Новий 2012 рік - рік Дракона. Нелегкий рік, але важливий і успішний! Рік боїв і перемог. Ідіть сміливо вперед! 
Якщо Ви якісь справи відкладали на потім, то саме тепер настав час, коли треба все вирішити і зробити. Відтягувати більше не варто. Рік Дракона - час для здійснення важливих планів.

ЗБИРАЄМОСЯ ДО ВЕТЕРИНАРА 25.03.2011
ЗБИРАЄМОСЯ ДО ВЕТЕРИНАРА

Напевно, кожен з тих, хто має домашню тваринку, рано чи пізно стикався з необхідністю відвідати ветеринара. Тут і починають з’являтися перші проблеми, що полягають у чергах, фінансових витратах, недостатній кількості часу тощо. Та якщо правильно організувати свій похід у ветклініку, то виявиться, що нічого надскладного тут немає. Саме про це розповідає кандидат біологічних наук, директор клініки «Фауна-сервіс» Андрій МУШИНСЬКИЙ.

САД. ГОРОД. КВІТЕНЬ 25.03.2011
САД. ГОРОД. КВІТЕНЬ

Щороку ряди садівників-городників поповнюються новачками. Хтось нещодавно посадив сад чи розробив город, комусь вони дісталися у спадок. Усі знають одне: дерева, кущі, рослини потребують догляду, а от знань про їхні біологічні особливості бракує. Поради щодо догляду за плодовими насадженнями у квітні дає доцент кафедри плодоовочівництва, лісового та садово-паркового господарства Інституту агротехнологій ПДАТУ Сергій ЧЕБАН.

25.03.2011
НЕЗВИЧАЙНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЗВИЧАЙНИХ МЕТАЛЕВИХ БЛИСКАВОК
Бажаючим спробувати створити квітку з блискавки знадобиться: довга блискавка (чим вона довша, тим більшою буде квітка; але можна використовувати і декілька невеликих), голка, ножиці, нитки відповідного кольору. 


25.03.2011
ДЕФІЦИТ ЗАЛІЗА В ОРГАНІЗМІ
Якщо Ви часто хворієте і застуджуєтесь, і, взагалі, відчуваєте слабкість, швидко стомлюєтеся, у Вас мерзнуть руки і ноги, шаруються нігті, а волосся випадає, то, можливо, причиною цього є низький рівень гемоглобіну, викликаний нестачею в організмі заліза - важливого мікроелемента, що входить до складу гемоглобіну та допомагає переносити кисень по всіх клітинах організму.


ЯК СПЕЦІЇ ЗМІНЮЮТЬ ХАРАКТЕР ЛЮДИНИ? 28.01.2011
ЯК СПЕЦІЇ ЗМІНЮЮТЬ ХАРАКТЕР ЛЮДИНИ?

Вживаючи регулярно імбир, Ви відчуєте силу протистояти всім проблемам. Ця спеція активізує розумову діяльність, поліпшує пам’ять, знімає втому після фізичного та психічного напруження чи стресу. Імбир сприяє розвитку таких рис характеру, як цілеспрямованість, сміливість і рішучість.


11 — 20 з 39
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі