Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ХАРЧОВА АЛЕРГІЯ У ТВАРИН 28.01.2011
ХАРЧОВА АЛЕРГІЯ У ТВАРИН
Тварина не скаже, що в неї болить, але уважний і турботливий господар завжди зрозуміє, що з його улюбленцем коїться щось недобре. Навіть той, хто завів тваринку вперше, знає, що при сильній задусі або тривалій кровотечі її потрібно негайно показати ветеринару. Але існують інші, не настільки яскраво виражені симптоми, які вказують на серйозне нездужання. Якщо поведінка Вашого улюбленця здається незвичайною і є побоювання щодо його самопочуття, то краще відразу проконсультуватися з ветеринарним лікарем. Про основні симптоми захворювань, які сигналізують про те, що Вашого улюбленця негайно потрібно показати лікареві, розповідає кандидат біологічних наук, директор клініки «Фауна-сервіс» Андрій МУШИНСЬКИЙ.

ЯК ЇЖА ВПЛИВАЄ НА ХАРАКТЕР 28.01.2011
ЯК ЇЖА ВПЛИВАЄ НА ХАРАКТЕР
Кожна людина хоча б раз у житті відчувала непереборне бажання з’їсти що-небудь конкретне. Але не кожен знає, що воно обумовлене не лише насущними потребами організму, але й особливостями характеру. У такої тяги існує певна фізіологічна основа, але вона також допомагає зрозуміти, якою людиною Ви є насправді.


ЯК НАВЧИТИСЯ КОНТРОЛЮВАТИ ВИТРАТИ ГРОШЕЙ? 28.01.2011
ЯК НАВЧИТИСЯ КОНТРОЛЮВАТИ ВИТРАТИ ГРОШЕЙ?

Жінки - основна рушійна сила світової економіки. Щороку на споживчі товари та послуги вони витрачають близько 20 трильйонів доларів. Вся справа в тому, що жінка, купуючи нову річ, отримує задоволення. У неї відбувається викид адреналіну та гормонів щастя і від цього вона почувається щасливою. Небезпека полягає у тому, що цей стан постійно треба підтримувати: за якийсь час жінка знову йде в магазин і купує там не завжди потрібні речі. 

КОЛІР СТІН 28.01.2011
КОЛІР СТІН
Давно відома здатність кольору впливати на настрій. Недарма існує вислів «Бачити все в рожевому кольорі». Є навіть методика лікування з допомогою кольорових вогнів і яскравих фарб. Дизайнери користуються також певними закономірностями.


ЧОГО НІКОЛИ НЕ МОЖНА КАЗАТИ ДИТИНІ 28.01.2011
ЧОГО НІКОЛИ НЕ МОЖНА КАЗАТИ ДИТИНІ
«Як же ти мені набрид!», «Мені краще знати!». Мало хто зможе чесно зізнатися, що ніколи не використовував подібних висловів у розмові зі своєю дитиною. Так, часто ці слова вириваються у нас необдумано, в запалі гніву, але від цього вони тільки точніше потрапляють у ціль, боляче вражаючи дітей. Cлово може вдарити сильніше від кулака - стара добра істина, про яку батькам не можна забувати в розмові з дитиною із раннього віку. Дитина пробачить своїх рідних, але вся біда в тім, що необережні батьківські слова можуть залишити великий слід, приліпивши вічний ярлик. 


30.12.2010
НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ ПРИ ЗВЕРНЕННІ ДО НОТАРІУСА

У кожної людини рано чи пізно виникає необхідність звернутися до нотаріуса. Чи задля засвідчення копій документів, чи посвідчення договору, чи оформлення спадщини. У будь-якому випадку нотаріус обов’язково повинен поговорити з Вами, дізнатися, що саме Ви хочете, яких результатів від своїх дій Ви очікуєте, наскільки Ви готові до прав та обов’язків, що виникають у Вас. Безумовно, величезну роль відіграють і документи, що подаються нотаріусу. Без них нотаріус нічого конкретно Вам не скаже. Але тут виникає один момент - дуже часто люди, звертаючись до нотаріуса по ту або іншу нотаріальну дію, неправильно описують проблему, яка привела їх до нього, просять вчинити дію, яка суперечить Закону, або не подають необхідних документів. Звичайно ж, у переважній більшості випадків нотаріуси виявляють Ваші дійсні наміри і визначають коло необхідних документів. Але Ви можете втратити час і, зіпсувавши собі настрій, піти ні з чим. Тому я хочу окреслити основні помилки при зверненні до нотаріуса, уникнення яких може істотно допомогти як Вам, так і нотаріусу.

ЩО ПРИНЕСЕ РІК КОТА 30.12.2010
ЩО ПРИНЕСЕ РІК КОТА

Згідно з легендою про походження східного календаря, одного разу Будда запросив до себе всіх тварин, які тільки захочуть прийти. Прийшли далеко не всі: час був холодний, а щоб потрапити до Будди, потрібно було переплисти широку річку. Кожному, хто прийшов, у порядку живої черги, Будда подарував по одному року правління. Першою прийшла Криса, другим - Буйвол, третім - Тигр. Уболівальники, захоплені змаганням між Буйволом і Тигром (вони з тих пір і в житті змагаються один з одним), як слід не розгледіли, хто прийшов четвертим - Кіт чи Кролик. За давністю років істину встановити неможливо, і в різних східних народів так і залишилося різночитання щодо господаря четвертого року. П’ятим був Дракон, шостою виявилася Змія, сьомим - Кінь. Тут по річці пройшла смужка туману, і знову не ясно, хто був восьмим - Коза, Вівця чи Баран. Дев’ятою була Мавпа. Десятим прибіг Півень (а може, і Курка), одинадцятою - Собака. Останнім, дванадцятим, з’явився Кабан (або Свиня).

05.11.2010
МИ Є ТИМ, ЩО МИ ЇМО

11 листопада - Всесвітній  день якості
Ще з ночі біля магазину черга. «Що дають?!» - схвильовано запитую в жінки, котра стоїть останньою. «Кажуть, що ковбасу привезли, але в одні руки не більше півкілограма продають», - відповідає та і ще ближче підсувається до своєї сусідки. Стаю в чергу й собі, щиро сподіваючись, що й на мою душу перепаде тих півкілограма, бо вже так остогидла морська капуста (їмо її вже майже місяць, постійно втовкмачуючи собі, що це корисно)…
Господи, оце сон! Голодні 90-ті у всій своїй красі. В магазинах, окрім байдужих продавців і порожніх прилавків, - нічого.

ЯКЩО ВАШ УЛЮБЛЕНЕЦЬ ОТРУЇВСЯ 13.08.2010
ЯКЩО ВАШ УЛЮБЛЕНЕЦЬ ОТРУЇВСЯ
Про симптоми, лікування, основні отрути, якими може отруїтися Ваш домашній улюбленець, розповідає кандидат біологічних наук, директор клініки «Фауна-сервіс» Андрій МУШИНСЬКИЙ.

06.08.2010
ВПЛИВ КIМНАТНИХ РОСЛИН НА НАШЕ ЖИТТЯ
Ви часто хворієте? Не складається особисте і сімейне життя? Вам не затишно у власному домі? Можливо, для того, щоби виправити ситуацію, достатньо всього лишень правильно підібрати кімнатні рослини.


21 — 30 з 39
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі