Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

09.07.2010
СЕКРЕТИ ТРАВ’ЯНИХ ЧАЇВ

Чай - великий напій усіх часів і народів. Коли до його складу входить не тільки чайне листя, але і ягоди, трави, квіти, плоди дерев, чай перейменовується в тизан.

09.07.2010
ШЛЮБ: КОЛИ КРАЩЕ ВIДДАВАТИСЯ?

Протягом 20 рокiв соцiальнi психологи вивчали мiцнiсть та особливостi 12 тисяч шлюбiв, укладених у тому чи iншому мiсяцi року. Ось основнi результати цього цiкавого дослiдження.

09.07.2010
ВУХАТИЙ ДРУГ

Нарешті! Ви чи Ваша дитина щасливі: у будинку з’явився чарівний пухнастий вихованець! Його хочеться весь час брати на руки, гладити та чухати. Це природне бажання, і не треба собі відмовляти в цьому. Проте в перервах між обніманням кролика (а робити це треба дуже обережно та не дуже часто) його потрібно і годувати. Саме про те, як зробити це правильно, розповідає кандидат біологічних наук, директор клініки «Фауна-Сервіс» Андрій МУШИНСЬКИЙ.

09.07.2010
7 ПРАВИЛ УСПІШНОГО БАТЬКІВСТВА

Більшість батьків замислюються над тим, чи правильно вони себе поводять із дитиною. Звичайно, немає ідеальних батьків. Усі ми маємо труднощі та іноді не впевнені, що правильно виховуємо своїх дітей. Однією з проблем, яка найбільше непокоїть батьків, є питання, що треба зробити, аби діти поводилися добре. Скористайтеся нашими порадами.

09.07.2010
СНІДАНОК. ПІДЗАРЯДЖАЄМО ОРГАНІЗМ НА ЦІЛИЙ ДЕНЬ

Чи обов’язково зранку їсти? Чи можна ігнорувати сніданок? Яким він має бути, з чого може складатися?
Єдиного рецепта ідеального сніданку не існує. Баланс поживних речовин залежить від віку, апетиту, смаків, способу життя тощо. Головне - забезпечити організм найліпшими умовами протягом дня. Можливо, хтось взагалі не снідає та при цьому добре почувається. Але більшість дієтологів схильні до думки, що сніданок - обов’язковий ритуал, якого не варто уникати.

25.06.2010
ЛІТНІ КАНІКУЛИ

Разом з літом настали довгоочікувані літні канікули, коли діти віддають свій вільний час прогулянкам, купанню та іншим заняттям. При цьому мало хто з батьків замислюється про те, що три місяці - досить тривалий термін, щоб забути про школу.

25.06.2010
ЯК ЗНЯТИ СТРЕС

Коли ми перебуваємо в стресовому стані, настрій і самопочуття неминуче прогресують від поганого до гіршого. Як із цим боротися? Ось найефективніші антистресові методи.

25.06.2010
КОМПЛІМЕНТ - НАУКА

Комплімент - сильна зброя в наших руках! За його допомогою ми можемо підняти настрій людині, підбадьорити її, зробити союзником... До того ж нам не важко просто сказати приємне! Проте компліменти бувають різними, тому, щоб їх зробити правильно, варто знати декілька прийомів.

25.06.2010
ПРИБОРКАННЯ НЕПОКІРНОГО

«Мій собака намагався вкусити мене! А я лише намагався відсунути його, щоб сісти на диван». «Мій собака заліз у відро для сміття, а коли я його сварила, загарчав до мене.» «Наш пес дуже ласкавий, але якщо ми намагаємося його змусити зробити те, що він робити не хоче, він огризається».
Що спільного в цих трьох собак? Вони злі чи непоправно агресивні? Ні, просто в родинах вони взяли роль лідера на себе. Про те, як перетворити лідера на підлеглого, розповідає кандидат біологічних наук директор клініки «Фауна-Сервіс» Андрій МУШИНСЬКИЙ.


31 — 39 з 39
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі