Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВИБОРИ-2012: ВСЕ КОЛИСЬ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 02.11.2012
ВИБОРИ-2012: ВСЕ КОЛИСЬ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ
Вибори під відеоспостереженням та оперативні результати на сайті ЦВК. 60-відсоткова явка від 156 тисяч 851 виборця. Дві тисячі людей, вимучених понад дві доби під час підрахунку голосів. Швидка під виконкомом. Скандал з протоколами із зеленими чорнилами з епіцентром на дільниці в 14-й школі. Бюлетені, порвані на очах у правоохоронців. Дільниця з виходом у морг… Це все - про вибори в нашому 193-му окрузі, котрі, попри перераховані факти,
насправді відбулись практично без порушень, без офіційних скарг, без заяв про фальсифікації тощо. Представники Комітету виборців України назвали їх навіть трохи нудними, адже на тлі загальноукраїнських подій ми в скандальному сенсі справді виглядаємо заблідо.

Автор:  Алла БАБЛЯК / Тетяна ДИКА / Ольга МІРКОТАН / Ганна РОГОЖИНСЬКА / Наталія ЯРОВА
Кількість коментарів:  2

ЧИ БУДЕ ВИБІР ПІСЛЯ ВИБОРІВ? 26.10.2012
ЧИ БУДЕ ВИБІР ПІСЛЯ ВИБОРІВ?
Через два дні розігруватимуться 450 щасливих квитків на гарантоване впродовж п’яти років безбідне життя у досить бідній країні. Причому квитки отримають здебільшого, а швидше за все, що винятково ті, хто і так безбідно живе, але за три місяці зуміли переконати нас, що їхня присутність у клубі гарантовано безбідних людей, що офіційно іменується Верховною Радою України, допоможе і нам упродовж наступних п’яти років стати трохи багатшими та щасливішими.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

193 ОКРУГ З НОВИМ ГОЛОВОЮ,  А ДВК - З БЮЛЕТЕНЯМИ  26.10.2012
193 ОКРУГ З НОВИМ ГОЛОВОЮ, А ДВК - З БЮЛЕТЕНЯМИ
- Кожен виборець отримає по два бюлетені: в одному в алфавітному порядку будуть вказані прізвища депутатів-мажоритарників, в іншому - списки політичних партій. Навпроти двох суб’єктів виборчого процесу, які зняли свої кандидатури, буде позначка «Вибув», - зазначив голова ОВК Михайло Аносов.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ПОПЕРЕДУ МЕЛЬНИЧЕНКО ТА «БАТЬКІВЩИНА» 28.09.2012
ПОПЕРЕДУ МЕЛЬНИЧЕНКО ТА «БАТЬКІВЩИНА»

12-21 вересня Київська компанія соціологічних обстежень ТОВ «Ресеарч та брендінг груп» («Re­search & Branding Group») на замовлення ПП «Редакція газети «ПОДОЛЯНИН» провела дослідження громадської думки по 193-му виборчому округу 
(м.Ка­м’янець-Подільський, Кам’янець-По­дільський і Новоушицький райони) щодо виборів до ВР України.

Автор:  Алла БАБЛЯК

ІМІДЖ ФОРМУЄ УСПІХ 14.09.2012
ІМІДЖ ФОРМУЄ УСПІХ

Минулої п’ятниці, 7 вересня, в ефірі телеканалу «Перший національний» про­ходила телепрограма «Шустер live», на якій відомим аналітиком Євгеном КОПАТЬКОМ було презентовано результати Всеукраїнського соціологічного дослідження, прове­деного ав­то­ритетною ком­панією «Research & Bran­ding Group» (опитування відбувалося з 23 серпня до 5 вересня, похибка вибірки складає 2%). 
За його результатами, на цей час, за партійними спис­ками до Верховної Ра­ди України можуть провести своїх представників 4 політсили: Партія регіонів (27%), ВО «Батьківщина» (20,4%), «УДАР Віталія Кличка» (13,4%) та Комуністична партія України (10,9%). Дещо не дотягують до подолання 5-відсоткового бар’єра ВО «Свобода» (4,5%) і партія Наталії Королевської «Україна - Вперед!» (3,7%). 

Кількість коментарів:  4

ОКРУЖКОМ ЗАСІДАЄ. ПЕРЕВАЖНО - В СУДІ 07.09.2012
ОКРУЖКОМ ЗАСІДАЄ. ПЕРЕВАЖНО - В СУДІ
Розмаїття передвиборчої агітації - це лише верхня частина великого айсберга під назвою «ВИБОРИ». Насправді, багато справ робляться і чимало подій відбуваються «під водою», тобто малопомітно для ока виборця. Однією з таких подій є створення та робота окружної виборчої комісії. Пильну увагу їй приділяють, в основному, тільки в день голосування і під час підрахунку голосів. Проте цьогорічні вибори принесли скандали навколо ОВК ще на стадії їх формування. Політики гарно засвоїли сталінський висновок: «Важливо не хто як голосує, а хто як рахує», і ще за два місяці до виборів втягнули окружні комісії в неприємності. Це стосується не тільки нашого 193-го округу, така ситуація в усій Хмельниччині та й загалом по Україні. 


Автор:  Ольга МІРКОТАН
Кількість коментарів:  2

ЕКВАТОР ПЕРЕЙДЕНО, А МОЙСЕЯ ВСЕ НЕМАЄ 24.08.2012
ЕКВАТОР ПЕРЕЙДЕНО, А МОЙСЕЯ ВСЕ НЕМАЄ
Коли 21 рік тому Верховна Рада проголосила Україну незалежною, ледь не в усіх серцях жила надія, що з нашими природними багатствами та людським потенціалом ми доволі швидко станемо сильною та заможною державою. Через 21 рік можемо сказати, що надії бути сильними та заможними цілком виправдалися. Але тільки для зовсім невеликої групи українських олігархів.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ЕХ, ДОРОГИ, ДОРОГИ… 24.08.2012
ЕХ, ДОРОГИ, ДОРОГИ…

На початку серпня в гості до мене завітав мій троюрідний брат - корінний кам’янчанин, який нині мешкає і працює в Херсоні. Прибув він до рідного міста із сім’єю на власному автомобілі. Слово за слово - і мова за­йшла про наші дороги. До Вінниці ще їхалося непогано, а от на Хмельниччині дороги просто жахливі - таким був безапеляційний присуд мого родича. Тож подумалося, а як же проблеми наших доріг збираються вирішувати кандидати в народні депутати, що балотуються по нашому виборчому округу №193. Загляньмо разом до їхніх передвиборчих програм, а заодно і декларацій за 2011 р. Заодно і з самими кан­дидатами позна­йомимося.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

«МИ ВАМ, ХЛОПЦІ, ВЖЕ НІКОЛИ СЛОВА НЕ ДАМО...» 24.08.2012
«МИ ВАМ, ХЛОПЦІ, ВЖЕ НІКОЛИ СЛОВА НЕ ДАМО...»
Об’єднана опозиція нарощує обсяги виборчої агітації. Минулого тижня міс­то відвідала Олександра КУЖЕЛЬ, а 22 серп­ня до Ка­м’янця завітав В’ячеслав КИРИЛЕНКО - діючий народний депутат України (і, напевно, майбутній - у виборчому списку «Батьківщини» він значиться під номером 6).

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ЗДОБУВ ДЕРЖАВУ, ЗРОБИ ЇЇ УКРАЇНСЬКОЮ! 24.08.2012
ЗДОБУВ ДЕРЖАВУ, ЗРОБИ ЇЇ УКРАЇНСЬКОЮ!

Хто він, Володимир Шовкошитний? Поет, політик, інженер, політолог, доктор філософії, футболіст… так - і футболіст. На своєму шостому десятку прожитих років він поруч з сином бере участь у футбольних баталіях за рідне село Світанок. Отже, він шукає змагання, в ньому живе дух боротьби.
Цей дух ви знайдете в його віршах. Цей дух в його поетизованій прозі. Такої прози ви не знайдете більше в сучасній Українській літературі. Вона вся світиться вірою в Українську людину, у велич її душі. Дух боротьби Ви знайдете в його політичній діяльності. Йому однаково неприйнятні угодовство багатьох приручених режимом націонал-демократів та зажерливість, цинізм і неприховане антиукраїнство олігархів.
Сьогодні він знову з нами. Він повернувся, аби зробити все, щоб кам’янчани нарешті повірили в Український парламент, щоб ми нарешті мали Українського народного депутата на своєму окрузі.


Політика 1 — 10 з 22
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець Всі