Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

РЕГІОНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ - ЗА ЧЕСНІ, ПРОЗОРІ ВИБОРИ! 24.08.2012
РЕГІОНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ - ЗА ЧЕСНІ, ПРОЗОРІ ВИБОРИ!

Iз гаслами «За чесні та прозорі вибори! За перемогу Партії регіонів! За Хмельниччину!» під біло-синіми прапорами вийшли на головний майдан області тисячі подолян.

«СТРАШНО ДАЛЕКІ ВОНИ ВІД»… ПРОХОДУ 24.08.2012
«СТРАШНО ДАЛЕКІ ВОНИ ВІД»… ПРОХОДУ

У народні депутати України по одномандатному виборчому округу №193 балотується 9 чоловік: п’ять мешканців Кам’янця-Подільського, два мешканці Києва, по одному - Хмельницького та Нової Ушиці (детальніше про них див. у сусідній статті). 

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО: ЩО ДЛЯ МЕНЕ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ 24.08.2012
ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО: ЩО ДЛЯ МЕНЕ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

21 рік незалежності України. Багато чи мало? І що таке незалежність? Для того, щоб зрозуміти, наскільки це малий від­різок часу для держави, досить просто порівняти його із життям людини.
Моїй доньці - 23 роки, а синові - 8. Як і мільйони батьків, я називаю сина малюком, а він, звісно, на це ображається, бо вважає себе дорослим. А донька, хоч має твердий характер і вже сама працює, для мене - дитина, яку люблю, якій допомагаю і матеріально, і морально. 

МИ ПІДТРИМУЄМО! ЗАКЛИКАЄМО І ВАС! 17.08.2012
МИ ПІДТРИМУЄМО! ЗАКЛИКАЄМО І ВАС!

Згідно з рішенням ЦВК, кандидатом у народні депутати України по 193-му виборчому округу зареєстровано Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА (самовисуванець).
Його довіреними особами стали відомі та поважні люди Кам’яннеччини і Новоушицького району. Сьогодні вони розповідають, чому прийняли таке відповідальне рішення.

НЕ КОЛИСЬ І ТАМ, А ТЕПЕР І ТУТ 17.08.2012
НЕ КОЛИСЬ І ТАМ, А ТЕПЕР І ТУТ

Як засвідчили попередні вибори, та й ці, думаю, не стануть винятком, наші кандидати більше ідеалісти, ніж реалісти. Щоразу вони розповідають, чому ми погано живемо. Звісно, бо маємо нині погану владу. Або ни­нішня влада чудова, але її попередники настільки погано вели справу, що досі не вдалося повністю отямитися від заподіяного ними лиха. Далі нам розповідають, як ми ідеально житимемо, якщо оберемо такого-то пана чи таку-то пані або віддамо голоси за таку-то політичну силу.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

КАНДИДАТІВ СТАЛО ДЕВ’ЯТЬ 17.08.2012
КАНДИДАТІВ СТАЛО ДЕВ’ЯТЬ

Цього тижня стало відомо про нових кандидатів у народні депутати України, котрі балотуватимуться у мажоритарному окрузі №193 (м.Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський і Новоушицький райони).

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ВІН ДОВІРЯЄ НАМ - МИ ДОВІРЯЄМО ЙОМУ 10.08.2012
ВІН ДОВІРЯЄ НАМ - МИ ДОВІРЯЄМО ЙОМУ
Згідно з рішенням ЦВК, кандидатом у народні депутати України по 193-му виборчому округу зареєстровано Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА (самовисуванець).
Його довіреними особами стали відомі та поважні люди Кам’яннеччини і Новоушицького району. Сьогодні вони розповідають, чому прийняли таке відповідальне рішення.

ПЕРЕМОГА, ЩО МОЖЕ СТАТИ ПОРАЗКОЮ 10.08.2012
ПЕРЕМОГА, ЩО МОЖЕ СТАТИ ПОРАЗКОЮ

Ці парламентські вибори опозиція програла два роки тому, коли, будучи владою, програла президентські перегони. Наша владна верхівка і раніше не особливо шанувала закони та Конституцію, а упродовж останніх двох років узагалі, схоже, стала жити «за поняттями». Адже саме так, а не згідно з волевиявленням народу на попередніх парламентських виборах, було сформовано нову парламентську більшість. У Верховній Раді депутати (чи, точніше, кнопкодави на чолі з уповноваженим диригентом) теж давно та звично голосують «за поняттями». У дуже дивний спосіб, несподіваним поверненням після п’ятирічної перерви до старої Конституції, значно  розширено повноваження Президента, хоч народ обирав його з набагато вужчим реєстром прав. Перелік «чудес» можна продовжувати…


Автор:  Олег БУДЗЕЙ

НА РИНГ ВИХОДЯТЬ ШЕСТЕРО? 10.08.2012
НА РИНГ ВИХОДЯТЬ ШЕСТЕРО?

В Україні триває виборчий процес. Учора офіційно завершився термін висування кандидатів у народні депутати України, триває їх реєстрація в ЦВК. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ТРИ МІСЯЦІ, ЩО ГОДУВАТИМУТЬ П’ЯТЬ РОКІВ 03.08.2012
ТРИ МІСЯЦІ, ЩО ГОДУВАТИМУТЬ П’ЯТЬ РОКІВ
Без усякого сумніву, в Україні є 450 чесних, відповідальних і тямовитих громадян, яким цілком по плечу творити сучасні закони та програми, які поступово забезпечать потужний розвиток держави в правильному напрямку, а отже - гідне життя усім її мешканцям. Уся проблема в тому, як їх відібрати та утворити з них повноцінну Верховну Раду. На жаль, на двадцять першому році незалежності України ми маємо не повнокровний парламент, а жахливу пародію на нього. І дуже мало надії, що наступний парламент буде кращим за попередній.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ


Політика 11 — 20 з 22
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець Всі