Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

ЗГАДУЮЧИ Віталія БАБЛЯКА 19.08.2016
ЗГАДУЮЧИ Віталія БАБЛЯКА
Працюючи від грудня 1994 року редактором «Кам’янець-Подільського вісника», я мав можливість експериментувати, іноді навіть на грані фолу. Однією із спроб вдихнути свіжу струю в часопис стала його структуризація з виділенням чотирьох сторінок в окремий блок під назвою «Так!». Цей блок, який міг би продаватися самостійно, містив найнеобхіднішу для читача інформацію: короткі останні новини, програму телебачення з анонсами фільмів, прогнози - астрологічний і погоди, кросворд, курс валют, безплатні приватні оголошення та рекламу. 

повний текст>>>

ЗГАДУЮЧИ Віталія БАБЛЯКА 03.06.2016
ЗГАДУЮЧИ Віталія БАБЛЯКА
(Продовження. Початок у «Подолянині» від 20 травня)

повний текст>>>

ЗГАДУЮЧИ ВІТАЛІЯ БАБЛЯКА 20.05.2016
ЗГАДУЮЧИ ВІТАЛІЯ БАБЛЯКА
П’ять років тому, 24 травня 2011 року, не доживши трьох місяців до 60-річчя, відійшов у вічність Віталій БАБЛЯК. Залишилися його публікації на газетних шпальтах, міцно тримається на плаву виплеканий ним «Подолянин», живе пам’ять про прекрасну людину в серцях рідних і близьких, усіх тих, хто з Віталієм Петровичем учився, працював, мав щастя спілкуватися.

повний текст>>>

ПАМ’ЯТЬ ВЕТЕРАНА 22.05.2015
ПАМ’ЯТЬ ВЕТЕРАНА
Чотири роки тому, 24 травня 2011 року, відійшов у вічність ініціатор створення та перший головний редактор «ПОДОЛЯНИНА» Віталій Бабляк. Як синові фронтовика, Віталію Петровичу завжди була близька воєнна тематика. У рік 70-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пропонуємо увазі читачів нарис Віталія Бабляка «Пам’ять ветерана», опублікований 27 квітня 1984 року в газеті «Прапор Жовтня» (нині «Край Кам’янецький»).

повний текст>>>

ПРОДОВЖУВАЧ РОДУ 23.05.2014
ПРОДОВЖУВАЧ РОДУ
24 травня виповнюється три роки, як перестало битися серце засновника та першого головного редактора приватної газети «ПОДОЛЯНИН» Віталія БАБЛЯКА.

повний текст>>>

З ЛЕГКОЇ РУКИ ВІТАЛІЯ ПЕТРОВИЧА 24.05.2013
З ЛЕГКОЇ РУКИ ВІТАЛІЯ ПЕТРОВИЧА
24 травня для колективу редакції газети «ПОДОЛЯНИН» завжди буде особливим днем. Днем, коли зупинилося серце засновника і першого головного редактора «ПОДОЛЯНИНА» Віталія БАБЛЯКА. Тоді, два роки тому, від болю завмерли серця в усіх тих, хто любив і поважав Віталія Петровича: його рідних, колег і друзів.

повний текст>>>

МИ ПАМ’ЯТАЄМО І ЛЮБИМО ВАС, ВІТАЛІЮ ПЕТРОВИЧУ! 19.08.2011
МИ ПАМ’ЯТАЄМО І ЛЮБИМО ВАС, ВІТАЛІЮ ПЕТРОВИЧУ!
21 серпня 2011 р. мало стати одним із найвеселіших, най­-те­пліших, найрадісніших днів у житті «ПОДОЛЯНИНА». Незмінний керманич цього потужного флагмана регіональної журналістики Віталій Петрович БАБЛЯК у день свого 60-річчя приймав би вітання від рідних, друзів, колег, знайомих, усіх тих, хто любить і цінує його талант, його неординарну особистість. На жаль, уже майже три місяці Віталія Петровича немає з нами. Але живуть у серцях його щирі слова, мудрі поради, добрі вчинки, живе виплекана його душею газета. І ллються спогади…


повний текст>>>

24.06.2011
ЗГАДАЙМО БАБЛЯКА!

До 60-річчя свого засновника та довголітнього головного редактора Віталія БАБЛЯКА «ПОДОЛЯНИН» задумав видати книгу спогадів про нього та звернувся до всіх, хто знав Віталія Петровича, з проханням поділитися спогадами про цю людину, фотографіями. 

повний текст>>>

03.06.2011
ЗГАДАЙМО БАБЛЯКА!

Коли людина відходить у вічність, людство втрачає цілий світ. 50 років тому поет Євген ЄВТУШЕНКО так і написав: «Не люди умирают, а миры». 

повний текст>>>

ПАМ’ЯТІ НАШОГО БАТЬКА-КАПІТАНА 27.05.2011
ПАМ’ЯТІ НАШОГО БАТЬКА-КАПІТАНА

Сталося те, чого ніяк не могло статися. Сталося те, в що просто неможливо повірити. Не стало Віталія БАБЛЯКА. 
Зупинилося серце незмінного капітана корабля з таким знайомим мешканцям міста і району, а завдяки Інтернету - і в багатьох куточках нашої планети, синім написом на борту - «ПОДОЛЯНИН». Корабля, народженого в мріях Віталія Петровича. Корабля, виплеканого ним. Корабля, який, розпочавши плавання 26 грудня 1992 р., невдовзі став флагманом кам’янецької журналістики.
повний текст>>>

БАБЛЯК ЗАВЖДИ З РЕДАКЦІЄЮ! 27.05.2011
БАБЛЯК ЗАВЖДИ З РЕДАКЦІЄЮ!
21 серпня цього року Віталію Петровичу мало б виповнитися 60. Він не дожив до свого ювілею всього 2 місяці і 28 днів. На жаль, ми так і не встигли зробити з нашим головним редактором ювілейного інтерв’ю, тому повторюємо щиру, веселу, дотепну розмову, яку мали журналісти «ПОДОЛЯНИНА» напередодні його 50-річчя (21 серпня 2001р.). Інтерв’ю передруковується з єдиною зміною - десять років тому воно мало по-журналістськи провокаційну назву «Редакція проти БАБЛЯКА», а сьогодні хочеться сказати, що «БАБЛЯК ЗАВЖДИ З РЕДАКЦІЄЮ!»

повний текст>>>

ПАМ’ЯТІ ВІТАЛІЯ БАБЛЯКА... 27.05.2011
ПАМ’ЯТІ ВІТАЛІЯ БАБЛЯКА...


повний текст>>>

НА ІВАНЦЯ ДО КАМ’ЯНЦЯ

Cвітлій пам’яті Віталія Петровича БАБЛЯКА присвячую

повний текст>>>