П'ятница, 20 Лютого 2026 р.
19 Лютого 2026

НЕ ПРИПИНЯВ БОРОТИСЯ

Олександр ТИМЧУК10 лютого на фасаді ліцею №15 відкрили меморіальну дошку Почесному громадянину Кам’янця-Подільського старшому солдату Олександру ТИМЧУКУ (10.02.1989 – 31.07.2025), який тут навчався.

Шлях воїна став для Олександра свідомим вибором ще 2016 р., коли він розпочав службу сапером у 48-й інженерній Кам’янець-Подільській бригаді та пройшов крізь пекло АТО на Донеччині.

Із перших днів повномасштабного вторгнення він, не вагаючись, повернувся до лав захисників як доброволець. Обороняв

Херсонщину, а згодом виконував обов’язки водія-електрика інженерно-саперного взводу на найскладніших ділянках фронту. 31 липня 2025 р. під час бойового виїзду поблизу с.Шахове Покровського району в автомобіль Олександра влучив ворожий дрон. Життя Героя обірвалося на злеті, але його подвиг навічно закарбований в історії нашої громади.