Четвер, 18 Квітня 2024 р.
13 Листопада 2020

ЗА КРОК ДО ФІНАЛУ

«Фортеця» 55+5-7 листопада у Білозір’ї Черкаської області відбувся Кубок України з футзалу серед ветеранів. У віковій категорії 55+ виступала наша «Фортеця».

На шляху до 1/2 фіналу наші футболісти обіграли команди «Енергія» (м.Нова Каховка) та «Синявське» (Київська область) з однаковим рахунком 1:0. Однак, на жаль, у півфіналі не змогли здолати «Комунар» (м.Харків) – 0:3.

ТУРЕЦЬКЕ ПРОДОВЖЕННЯ

7-8 листопада в Туреччині відбулися чергові міжнародні змагання з маунтенбайку, де кам’янчанин Дмитро Тітаренко надалі тішить своїх уболівальників.

Як повідомила пресслужба Хмельницької ОДА, у змаганнях взяли участь спортсмени із семи країн, але не було господарів, які в ці дні мали національний чемпіонат.
7 листопада Дмитро завоював срібну медаль, поступившись лише представнику Франції. Однак наступного дня українець не потрапив до трійки лідерів. Утім кам’янчанин опинився на високому IV місці.