Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СУБОТА, 19 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
27.01.2017

60 КАДРІВ ЖИТТЯ

Кам’янецький фотохудожник Микола Сідаш відзначив свій ювілей по-мистецьки. 24 січня у Виставковій залі на Соборній відкрився фотовернісаж на честь 60-річчя з дня народження автора робіт.

Микола Сідаш

Фотовиставка (Життя пролетіло)- Виставку створив, аби люди зрозуміли, що краса в кожному з нас, у кожній деталі буденності, - каже Микола Іванович. - Моя улюблена фоторобота має назву «Життя пролетіло» (на фото). На ній зображена стара бабуся, яка сидить на схилі сходинок, кожна з яких символізує певний етап життя людини.
Микола Сідаш закінчив Тернопільське професійно-технічне училище за спеціальністю «Фотограф широкого профілю». Працював у Хмельницькому обласному архіві оператором мікрофільмування. А з 1989 р. працює в Подільському державному аграрно-технічному університеті. Створив фотокіностудію «Скіф», брав участь у міських, обласних і республіканських оглядах любительських фільмів, де займав призові місця. Микола Іванович - член Спілки журналістів України і «Фундації вільних фотографів», активний учасник міжнародних семінарів-практикумів фотомитців та фотоклубів міста. А 2013 р. отримав бронзову медаль Національної спілки фотохудожників України.Фотовернісаж діятиме до 4 лютого. 

Ольга БАНАХ. 


Повернення до списку