Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
28.04.2017

ПРОДОВЖУЮТЬ ЖИТТЯ У СПОГАДАХ

У 51-й день народження, який мав би святкувати 26 квітня наш земляк - «кіборг», боєць 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Валерій ЛІЗВІНСЬКИЙ, йому відкрили пам’ятний знак на фасаді загальноосвітньої школи №15, де він навчався.

ПРОДОВЖУЮТЬ ЖИТТЯ У СПОГАДАХМайор (посмертно), помічник командира батальйону з оперативного забезпечення загинув 20 січня 2015 р., обороняючи Донецький аеропорт. Похований Герой АТО на Алеї Слави міського кладовища.
Участь у відкритті пам’ятного знаку взяли рідні Валерія Івановича: мати Ніна Захарівна, дружина Майя, син Костянтин, представники міської влади, громадськості, освітяни та військові побратими.
- У цих стінах учителі змогли посіяти в його душі таке зерно, яке потім проросло благодатним колоссям і зробило з нього справжнього сина, справжнього батька і справжнього чоловіка, - звернулася до присутніх дружина Героя Майя Юхимівна. - Кажуть, що солдат помирає двічі: вперше - коли перестає битися його серце, і вдруге, коли зникає про нього пам’ять... Я дуже вдячна всім, хто прийшов і продовжує його життя у спогадах. 

Вікторія КОЖЕВНІКОВА

Повернутись до списку