Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 22 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
05.05.2017

ІЗ ДЕГАЗАЦІЄЮ НЕ ГАЗУЄМО

На позачерговій сесії міськради, що відбулася 28 квітня, депутати визначилися із питанням, яке відклали за два дні до того. А саме -  надали новій вулиці, яка проектується на ділянці біля вул.Руслана Коношенка (колишня Пархоменка) ім’я Валерія ЛІЗВІНСЬКОГО - Почесного громадянина міста, який трагічно загинув під час оборони Донецького аеропорту.

Також депутати проголосували за пільгу зі сплати земельного податку підприємствам, які орендують ділянки в міста і мають основним видом діяльності виробництво вапна та гіпсових сумішей.

Дискутивним вийшло питання надання згоди комунальному підприємству «Спецкомунтранс» на участь у реалізації проекту із дегазації міського полігона твердих побутових відходів.

Навряд чи депутати так захищали «внутрішній світ» нашого сміттєзвалища, а швидше були обурені відсутністю представників Міжнародного центру газових технологій, які планують втілити цей проект у Кам’янці.

Їхня проголосована згода мала умову все ж таки зустрітися на найближчій сесії з фахівцями центру та отримати відповіді на запитання щодо деталей проекту. 


Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку