Четвер, 02 Травня 2024 р.
12 Жовтня 2018

СПОРТТАБЛО

НАМЕТАЛИ Й НАСТРИБАЛИ

5-6 жовтня. м.Хмельницький. Обласна спартакіада серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти з легкої атлетики.

Команду ДЮСШ «Лідер» формував тренер-викладач із легкої атлетики Микола Дубчак. До її складу ввійшли призери, переможці та найкращі легкоатлети Спарта­кіади Гуменецької ОТГ: учні Гуменецького НВК, Залісянсько Другого НВК, Нігинської ЗОШ, Колубаївського НВК та Верб­ківської ЗОШ.

У змаганнях зі штовхання ядра І місце виборола Ірина Онуфрейко. У метанні списа Вікторія Яловик стала другою. А ІІІ місця посіли Антон Григорчук (метання списа), Владислав Палійчук (метання диска) та Петро Козак (стрибки у висоту).

У загальнокомандному заліку серед ДЮСШ міст, районів та об’єднаних територіальних громад системи освіти ДЮСШ «Лідер» опинилася на X місці.

ТРИ «ЗОЛОТІ» З ЧЕРКАС

6-7 жовтня. м.Черкаси. Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих і Всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті Павла Орла.

Вихованці ДЮСШ №2 і клубу бойо­-вих мистецтв «Прайд» завоювали три золоті медалі: Олександр Назарчук

(в/к 63,5 кг, фул-контакт), Жанна Конд­ратова (в/к 60 кг, лайт-контакт) та Олек­сандра Охотник (в/к 70 кг, лоу-кік).

Спортсмени і тренер Анатолій Лабатюк вдячні за підтримку всім небайдужим жителям міста. Окрема подяка за допомогу в підготовці колективу фітнес-центру «7 Днів».

ЮНІ БОКСЕРИ НОКАУТУВАЛИ

6-7 жовтня. м.Чернівці. Кубок міс­та з боксу серед юнаків 2003-2004 та 2005-2006 рр.н. У змаганнях брали участь понад 120 учасників, зокрема і юні боксери ДЮСШ №2.

І місце розділили Гліб Горбатюк (в/к до 50 кг), Герман Боднарчук (в/к 36 кг) та Остап Рибак (в/к до 64 кг); ІІ – Дмитро Коваль (в/к 35,5 кг), Андрій Мартиросян (в/к 46 кг), Станіслав Андрущак (в/к до 32 кг), Назар Тихун (в/к 48 кг), Максим Маслюк (в/к 34 кг) та Роман Давиденко (в/к 38,5 кг); ІІІ – Владислав Андрущак (в/к до 35 кг), Сергій Андронік (в/к до 46 кг) і Андрій Бугера (в/к 41,5 кг).

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі ДЮСШ №2 Олег Люлько, Олександр Скавронський, Володимир Приходько, Дмитро Невенгловський.

Тренери і спортсмени вдячні за спонсорство батькам дітей, а також голові правління ЗАТ «Преттль-Кабель» Анд­реасу Цінну та президенту міської Федерації боксу Сергію Кротіку.

НАШІ ТХЕКВОНДИСТИ – НАЙКРАЩІ!

28-30 вересня. м.Івано-Франківськ. Кубок області серед закладів загальної, середньої та вищої освіти з тхеквондо ІТФ.

Вихованці ДЮСШ №2 гідно виступили і посіли ІІІ командне місце серед 8 команд. У змаганнях взяли участь понад 250 учасників.

Результати у тулях: І місце – Дарина Мартинюк; ІІ – Катерина Костюк та Сергій Славін; ІІІ – Олена Гузак, Ілля Топчієв, Олександр Курковський та Дарина Байцурак.

Результати у спарингах: І місце – Дарина Мартинюк (в/к 29 кг), Владислав Березовський (в/к 32 кг), Катерина Бокуліч (в/к 26 кг), Анастасія Сурженко (в/к 38 кг), Владислав Маладах (в/к 40 кг), Анастасія Коваль (в/к 35 кг), Катерина Костюк (в/к 35 кг), Ілля Вінніков (в/к 45 кг), Ольга Трач (в/к 70 кг); ІІ – Олександр Чинчик (в/к 23 кг), Владислав Фанок (в/к 23 кг), Богдан Міщишин (в/к 32 кг), Єгор Телятицький (в/к 35 кг), Олександр Блащук (в/к 34 кг), Олена Гузак (в/к 38 кг), Арсен Кузь (в/к 30 кг), Сергій Славік (в/к 35 кг), Назар Ількович (в/к 45 кг), Андрій Загородній (в/к 50 кг) та Андрій Ніцак (в/к 63 кг); ІІІ – Артур Пет­руньков (в/к 32 кг), Богдан Лубко (в/к 35 кг), Владислав Бурдига (в/к 30 кг), Дарина Байцурак (в/к 50 кг), Ілля Топчієв (в/к 35 кг) та Назар Додурич (в/к 40 кг).

Результати силового тесту: І місце – Дарина Мартинюк та Богдан Лубко (7-8 років); ІІ – Богдан Міщишен (7-8 років).

Підготували до змагань тренери Катерина Тютюнник, Юрій Білоцький, Анд­рій Півторак.

УВІЙШЛИ В «КУРАШ»

28-29 вересня. м.Хмельницький. Чемпіонат України з боротьби кураш серед юніорів і дорослих.

У змаганнях взяла участь збірна команда Хмельницької області, до якої ввійшли студенти факультету фізичної культури нашого вишу. В результаті боротьби наші спортсмени вибороли низку медалей. Зокрема, серед дорослих Олександр Петруньков (в/к +100 кг) став чемпіоном, Мирослав Гремячев (в/к 73 кг) та Юлія Юзюк (в/к 78 кг) вибороли срібні медалі, а Олександр Дзекан (в/к 60 кг) посів ІІІ місце. Серед юніорів Мирослав Гремячев (в/к 73 кг) і Владислав Рудов (в/к 81 кг) вибороли золото, Максим Панчук (в/к 60 кг) та Ганна Колосова (в/к 70 кг) стали срібними фіналістами, Олександр Снєгов (в/к 81 кг) посів ІІІ місце.