22 Травня 2020

Близько трьох тисяч глядачів зібрав IV Кам’янець-По­дільський кінофестиваль «Бруківка», що відбувся 16 травня.

22 Травня 2020

Мільйони українців кожного третього четверга травня, де б вони не були, одягають вишиванки: червоно-чорні або яскравіші, що милують зір зеленими, жовтими, синіми, багряними барвами. Неодмінно цього дня всі усміхаються: хтось – оцінюючи вишиванку, хтось – підтримуючи пат­ріотичні настрої.

18 Травня 2020

Сьогодні Міжнародний день музеїв. Ця дата відзначається з 1977 року, і саме в цей день музеї відчиняють свої зали для безкоштовного відвідування, щоб провести Ніч музеїв.

16 Травня 2020

Щойно стартував IV Міжнародний кінофестиваль «Бруківка», який через пандемію, викликану вірусом COVID-19 та карантинними заходами в усьому світі, проводиться онлайн.

15 Травня 2020

У понеділок, 18 травня, світ відзначатиме День музеїв. Раніше до цієї дати в Кам’янці та інших містах проводилися велелюдні й безкоштовні для відвідувачів ночі музеїв. Та цього року пандемія внесла корективи. Практично всі музейні заклади планети пішли на карантин – і до професійного свята підходять із новим досвідом. Досвідом роботи без туристів. Досвідом роботи онлайн.

1 Травня 2020

Кам’янець-Подільський традиційно в квітні відкрив туристичний сезон. Щоправда, у нетрадиційний спосіб. Навесні 2020 року на вулицях Старого міста не видно гостей, не чути музики, не фіксуються рекорди, немає масових гулянь і видовищних подій.

24 Квітня 2020

Картини, які завжди актуальні, бо несуть тепло, добро і людяність. Якось так можна охарактеризувати творчість Марини Козловської, української художниці, мистецтвознавиці, експертки творів мистецтва, яка не лише сама творить красу, але й навчає цьому інших: бо дає приватні уроки з живопису, а також втілює свої професійні навички у весільній декорації та флористиці.

21 Квітня 2020

Оргкомітет кінофестивалю «Бруківка» нагадує, що менше місяця залишилося до єдиного весняного фестивалю Кам’янець-Подільського турсезону 2020 року і першого міжнародного кінофестивалю України, який наважився перейти в онлайн ще на початку березня.

17 Квітня 2020

Дивна тиша цього року опусти­лася на землю, наші вулиці стали безлюдними та порожніми, і, здається, що Бог помер і вже нас не чує. Щось схоже відбувалося дві тисячі років тому в Єрусалимі…

12 Квітня 2020

Цьогорічний Великий Піст ми переживали в особливій атмосфері. «Вже протягом декількох тижнів здається, що зійшов вечір. Густа пітьма спустилася на наші площі, вулиці та міста; вона запанувала над нашими життями…

27 Березня 2020

Цього тижня починається прийом робіт на IV Кам’янець-Подільський міжнародний кінофестиваль «Бруківка», який цього разу отримав назву «КіберБруківка 2(4)20». У зв’язку з пандемією, викликаною вірусом COVID-19 та карантинними заходами в усьому світі, ми вирішили провести фестиваль онлайн 16 травня 2020 року, в День міста Кам’янця-Подільського та День Європи.

27 Березня 2020

Міжнародний день театру для Кам’янця – подія доволі визначна, адже в нас не лише чимало творчих колективів, театральних митців, а й тисячі кам’янчан-театралів, які не пропускають жодного перформансу в місті.

20 Березня 2020

Минулої п’ятниці у Виставковій залі, що на Соборній, відбулося відкриття вис­тавки творів Емми Андієвської з колекції музею сучасного українського мис­тецтва Корсаків. Експозиція представлена в рамках культурно-мистецького проєкту «Дифузія».