Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 21 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

КВІТУЧЕ ПОДІЛЛЯ НА ПОЛОТНАХ 14.09.2018
КВІТУЧЕ ПОДІЛЛЯ НА ПОЛОТНАХ
Яскравою та мальовничою палітрою розкинулася живописна виставка майстра художнього мистецтва Віктора Чайчука «Подільські квіти», відкриття якої відбулося 8 вересня у Виставковій залі.

МОЛОДІСТЬ, ЩИРІСТЬ І ГЛИБИНА 14.09.2018
МОЛОДІСТЬ, ЩИРІСТЬ І ГЛИБИНА
Молодий український письменник Андрій Любка 11 вересня завітав до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з презентацією свого нового роману «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан». Попереду були Чернівці та Коломия, того ж дня автора чекав Хмельницький. Крім університету, організатором зустрічі в місті над Смотричем було творче об’єднання «Кам’яний острів», яке представляла Тетяна Сметанюк.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

СТАРИЙ ЗАМОК КЛИЧЕ У XVII СТОЛІТТЯ 14.09.2018
СТАРИЙ ЗАМОК КЛИЧЕ У XVII СТОЛІТТЯ
У кам’яних стінах Старого замку відбудеться фестиваль військово-історичної реконструкції «Schola millitaria».

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ І ПЕРШІ УСПІХИ 14.09.2018
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ І ПЕРШІ УСПІХИ

«Дітки, перша позиція!», «Кружляємо у вальсі», «Спробуємо себе в ролі героїв мультфільмів», «Дівчатка, емоційніше та граційніше»... - і так щодня у хореографічній залі РЦКМ «Розмай» відточують ази танцювального мистецтва вихованці зразкової хореографічної студії «Пірует». 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КАМ’ЯНЧАНИН - «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» 14.09.2018
КАМ’ЯНЧАНИН - «ЛІДЕР ЧИТАННЯ»
11 вересня до Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка завітали два десятки учнів 5-7 класів з усієї області, аби позмагатися за титул «Лідер читання». 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

«ART LAND» У БУДИНКУ КУЛЬТУРИ 07.09.2018
«ART LAND» У БУДИНКУ КУЛЬТУРИ
На кам’янчан і гостей міста у стінах міського Будинку культури чекає справжнє свято музики і танцю. 13 жовтня відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Art Land Fest». Шалений драйв та яскраві емоції глядачам подарують вокальні та хореографічні колективи з усієї України.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ У РИТМІ «РЕСПУБЛІКИ» 07.09.2018
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ У РИТМІ «РЕСПУБЛІКИ»

Ось і відгримів фестиваль якісної музики «Res­publicа», щоправда, у Кам’янці цього не відчули, бо фест змінив локацію, і з-під мурів нашої фортеці переїхав до обласного центру. Хмельницька місь­ка рада щедро зустріла фестиваль, зробивши перший день безкоштовним для глядачів, і виділила 160 тис.грн. із міського бюджету. 

МИСТЕЦЬКА ГРОМАДА - ТАЛАНОВИТА ЕСТРАДА 07.09.2018
МИСТЕЦЬКА ГРОМАДА - ТАЛАНОВИТА ЕСТРАДА

Мабуть, кожен земляк знає, що тут, на Кам’янеччині, поблизу славнозвісного цементного заводу і «тещиного язика» вздовж річки Мукші розкинулося мальовниче дивовижне село Гуменці. Все тут чітко і немов розкладене в алфавітному порядку, за кольорами та по полицях: рівненька відремонтована дорога, рядками висаджені стрункі деревцята, «товсті» й ошатні будиночки, а головне - привітні люди. 

ЗАЛІЗНИЙ «КУЛАК» КАМ’ЯНЕЦЬКОГО РОКУ 10.08.2018
ЗАЛІЗНИЙ «КУЛАК» КАМ’ЯНЕЦЬКОГО РОКУ
У їхніх піснях сюжети, як у житті середньовічного герцога Бекінгема, який був готовий розв’язати війну заради коханої жінки і віддати за неї життя. Ці мужні та сміливі чоловіки співають про важливе: кохання, дружбу, мир, віру і надію. Саме з їхніх виступів розпочинаються більшість місцевих концертів і фестивалів. Ось уже 5 років кам’янецький гурт «БЕКІНГЕМ» надихає своїх слухачів, даруючи їм справжній драйв, приправлений лірикою.

СВЯТО ЩЕДРОГО ІЛЛІ 10.08.2018
СВЯТО ЩЕДРОГО ІЛЛІ
Цієї суботи сквер «Гунські криниці» просто тонув у морі дитячого сміху і веселощів, адже саме тут, на фестивалі води та сімейного відпочинку «Ількові забави», щедрий Ілько роздавав величезну порцію задоволення й позитиву дорослим і малим.


Культура: 1 — 10 з 965
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі