12 Липня 2019

Весело, завзято, з українським запалом і правічними традиціями на Кам’янеччині відзначили Івана Купала. Гуляли, як завжди, в Оринині, на території розважального комплексу «Перевесло» (свято організовує родина Строяновських), а також в інших селах району.

12 Липня 2019

Побачив світ уже шостий випуск збірника наукових повідомлень за підсумками роботи Кам’янець-Подільського міського наукового товариства Малої академії наук, який має традиційний заголовок: «Наукові студії учнів-старшокласників».

9 Липня 2019

Хоч ще й зовсім немовля, але такий великий і солідний. Із власним ім’ям, стилем і люблячими «батьками». За перші декілька тижнів свого життя він уже встиг побачити з пів десятка українських міст (Київ, Запоріжжя, Львів тощо), але свою подорож почав із Кам’янеччини.

5 Липня 2019

На відкриття ІІІ Міжнародного кінофестивалю «Бруківка», що відбудеться 13 вересня у Старій Фортеці, завітає чимало українських знаменитостей.

28 Червня 2019

Саме так можна назвати студентів-реставраторів із Ка­м’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, адже ці чарівники у невеличких напівпідвальних приміщеннях-кабінетах на спеціальному реставраційному столі зі скальпелями та пензлями не один місяць трудилися, аби реанімувати облущені, вицвілі, обгорілі та понівечені часом картини з фондів Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника.

28 Червня 2019

Дні професійних свят часто є приводом, аби поздоровити знайомих спеціалістів і написати пафосні вітання у місцевій газеті, але давайте підемо іншим шляхом.

21 Червня 2019

Під такою назвою 19 червня на базі Перинатального цент­ру відбувся мініфестиваль для майбутніх батьків, присвячений Дню батька.

21 Червня 2019

Стильно, мінімалістично, зі смаком і по-жіночому затишно, – так можна описати приватну виставку-показ ексклюзивної колекції ювелірних прикрас на честь дворіччя бренду «Mari Simmon», що відбулася 15-16 червня у Виставковій залі на Соборній.

14 Червня 2019

Цьогорічний «РетроФест-2019» проводився під девізом «Велика авто7’Я» і недарма вже декілька років поспіль гордо називає себе міжнародним: до Кам’янця знову прибули ретроавтомобілі не лише з усієї України, а й сусідньої Молдови. Цього року іноземним гостем був «Citroen 2CV».

14 Червня 2019

У рамках ІV Міжнародного фестивалю стилю «Ретрофест» 9 червня відбувся «Модний WOW показ: бутик «Сорока. Будь яскравою!»
та елегантні пані 60+». Харизматичні жінки демонстрували літню колекцію жіночого одягу. Середній вік моделей цього показу – 70 років, а найстаршій – 81!

14 Червня 2019

У Галереї мистецтв 8 червня відбулася живописна виставка художника і фотографа Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника Петра Ігнатьєва «Поклик душі».

7 Червня 2019

Чарівна Моніка Глазер із села Довжок зуміла повернути до себе всіх членів журі 5 сезону проекту «Голос. Діти». В ефір програма вийшла 2 червня.