• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 25 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ПОСМІЄМОСЯ НА «ШТРИКАЛІ» 15.03.2019
ПОСМІЄМОСЯ НА «ШТРИКАЛІ»
Любите слухати байки і гуморески? Цінуєте якісні веселі стендапи? А може, обожнюєте смішні пісні чи танці? Вам на «Штрикало» - Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору, що відбудеться 23-24 березня в міському Будинку культури. 

«THE HARDKISS» ШУКАЛИ СЕРЦЕ НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ 15.03.2019
«THE HARDKISS» ШУКАЛИ СЕРЦЕ НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ
Це слова нової пісні «Серце» відомого українського гурту «The Hardkiss», які недавно відзняли на неї кліп поблизу Кам’янця-Подільського. Символічно шукали висоту скель, весну і зорі саме у селі Субіч, поруч із руїнами скельного монастиря, де краєвиди
по-особливому патріотичні. Цікаво, що протягом усьо­го кліпу гурт жодного разу не змінив локації зйомок.

ЗАПАЛЬНА ВікTOYрія! 08.03.2019
ЗАПАЛЬНА ВікTOYрія!
Справжній фурор на телешоу «Голос країни» зчинила амбіційна студентка факультету іноземної філології К-ПНУ імені Івана Огієнка 20-річна Вікторія Олійник, яка виконала пісню торішньої переможниці Євробачення Нетти «Toy».

«РОСІЯ ТЕПЕР - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ» 08.03.2019
«РОСІЯ ТЕПЕР - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ»
От із таким гучним жартом на телешоу «Ліга сміху» гордо і впевнено про себе заявила кам’янецька КВН-команда «Наш Формат», виступ якої вийшов в ефір телеканалу «1+1» у перший день весни.

ПОЧИНАЙТЕ ШИТИ КОСТЮМИ! 08.03.2019
ПОЧИНАЙТЕ ШИТИ КОСТЮМИ!
У рамках ІІІ Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка». 

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ «ПОДІЛЛЯ OPEN» 08.03.2019
ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ «ПОДІЛЛЯ OPEN»
15-16 березня Центральна бібліотека ім.Костя Солухи за підтримки департаменту гуманітарної політики запрошує всіх любителів поезії та прози на вже традиційний для нашого міста фестиваль «Поділля Open».

ІСТОРІЯ ПРОЯСНЮЄТЬСЯ 08.03.2019
ІСТОРІЯ ПРОЯСНЮЄТЬСЯ
Професор Краківської політехніки Лешек Опирхал передав до фондів НІАЗу «Кам’янець» каталог із 53 фотокопіями історичних планів, медалей, малюнків і гравюр нашого міста XVII-XVIII ст.

«КОЗАКИ ПОДІЛЛЯ» ВЖЕ НЕ ТІ. «КОЗАКИ ПОДІЛЛЯ» ЗНАЧНО КРАЩІ	01.03.2019
«КОЗАКИ ПОДІЛЛЯ» ВЖЕ НЕ ТІ. «КОЗАКИ ПОДІЛЛЯ» ЗНАЧНО КРАЩІ
27 лютого в МБК відбувся концерт Академічного ансамблю пісні й танцю Хмельницької філармонії «Козаки Поділля». До Кам’янця заслужений колектив привіз нову програму «Ми тебе заквітчаєм, Україно!». І вона вийшла яскравою та динамічною: народні пісні змінювалися танцями зі списами та шаблями, ліричні виступи гурту «Родина» - шаленою енергією популярної скрипачки, заслуженого артиста України Майї Онищук. У концерті прозвучали зразки подільського, буковинського та козачого фольклору.

ТЕАТРАЛИ ЗИМУ ЗАКІНЧИЛИ ГОГОЛЕМ 01.03.2019
ТЕАТРАЛИ ЗИМУ ЗАКІНЧИЛИ ГОГОЛЕМ
Кінець зими зафік­сували на мажорній ноті, залишивши лише приємні спогади про справжнє українське Різдво із колядками, гарними танцями, українським гумором і тандемівськими жартами. 

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

«КАМ’ЯНЧАНКА»  ПІДКОРИЛА «ГОПАКФЕСТ» 22.02.2019
«КАМ’ЯНЧАНКА» ПІДКОРИЛА «ГОПАКФЕСТ»
16-17 лютого у центрі культури і мистецтв Національного авіаційного університету відбувся II Фестиваль українського народного танцю «ГопакФест-2019».


Культура: 1 — 10 з 1041
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі