Неділя, 16 Травня 2021 р.
19 Серпня 2016

ФЕСТИВАЛЬ «РЕСПУБЛІКА»

Фестиваль «Республіка»







1 вересня

Головна сцена:

16.00 – «Остров добрых надежд»

17.00 – «ТОІА»

18.00 – «Somali Yacht Club»

19.00 – «Біла Вежа»

20.20 – «Kadavar»

22.00 – «Скрябін»

Сцена у фортеці:

15.00 – «B&B project»

16.20 – «Drum&Tuba Band»

17.50 – «Люм’єр»

19.20 – «Один в каное»

21.10 – «Molotov Jukebox» (гурт Наталі Тени з «Гри Престолів»)

Aрт-двір (фортеця):

16.50 – Marina Krut

18.20 – Mari Cheba

20.00 – «Akute»

21.20 – «Semmar»

Сцена біля Ратуші:

18.30 – DJ FTBT

19.10 – Женя Толочний

20.20 – «Bugs Bunny»

21.00 – «ReMIX»

Сцена «Тунель»:

18.30 – Reggae party

Арт-кафе «Щасливий кіт»:

23.00 – DJ Sets і перегляд кіно



2 вересня

Головна сцена:

16.00 – «Sale only»

17.00 – «Space of Variations»

18.00 – «Epolets»

19.10 – «Scream Your Name»

20.30 – «Вагоновожатые»

21.50 – «Trubetskoy»

 Сцена у фортеці:

15.00 – «АССА»

16.15 – «Без Обмежень»

17.45 – «MamaRika»

18.55 – «Тінь Сонця»

20.00 – Арсен Мірзоян

21.20 – «Мотор’ролла»

Арт-двір:

16.00 – «Натоліч»

17.20 – «НААДЯ»

18.45 – «Vosmoy»

20.00 – «Курган & Агрегат»

21.30 – «Zero People»

Сцена біля Ратуші:

19.10 – Dj FTBT

20.20 – «НЕБЕс01»

20.00 – «Музичний Стандарт»

Сцена «Тунель»:

19.00 – «The paints of past memories»

20.00 – «The heavy crawls»

20.45 – «Пирятин»

21.30 – «Пан Пупець»

22.50 – «Сашко Піпа @Traktor»

00.30 – «On the wane»

Арт-кафе «Щасливий кіт»:

23.00 – DJ Sets, DJ Jeremi Star, Ліза Готфрік. Перегляд кіно.



3 вересня

Головна сцена:

15.40 – «Aghiazma»

16.30 – «Detach»

17.40 – «Дай Дарогу!»

19.00 – «Morphine Suffering»

20.20 – «Animal Jаzz»

21.50 – «The Hardkiss»

Сцена у фортеці:

15.00 – «Franko»

16.10 – «The Cancel»

17.30 – «Кассиопея»

19.00 – «ПНД»

20.20 – «Пропала грамота»

21.40 – «Bahroma»

Арт-двір:

15.30 – «OwamO»

16.35 – «Mamanet»

17.50 – «Stepan і Meduza»

18.50 – «ShortParis»

20.20 – «ЕЁ»

21.30 – «Петля Пристрастия»

Сцена біля Ратуші:

18.20 – «Rock&Troll»

19.10 – «Апгрейд Мрій»

20.20 – «Vagabond Spectre»

21.40 – Віктор Павлік

Сцена «Тунель»:

17.45 – «Dreadnought»

19.00 – «Maut»

20.00 – «Octopus craft»

21.30 – «Ethereal riffian»

22.30 – «Sunnata»

00.00 – Hard/prog/heavy/disco

Арт-кафе «Щасливий кіт»:

23.00 – «Dakh daughters», DJ Sets, DJ Jeremi Star, Dj FTBT, Ліза Готфрік. Перегляд кіно.



4 вересня

Головна сцена:

15.10 – «Сенс»

16.00 – «Dash»

17.10 – «Walking with Strangers»

18.10 – «Порнофильмы»

19.10 – «Кожаный Олень»

20.30 – «Louna»

21.50 – «Chemia»

Сцена у фортеці:

15.00 – «Ті, Що Падають Вгору»

16.20 – «Shanti People»

18.00 – «Dakooka»

19.30 – «Vivienne Mort»

21.00 – «Dakh daughters»

Арт-двір:

16.00 – «Женя і Катя»

17.30 «Хамерман Знищує Віруси»

19.30 – «Latexfauna»

21.00 – DJ Jeremi Star

Сцена біля Ратуші:

17.20 – «SV-Project»

18.20 – «Me-Nots»

19.10 – «Be My Guest»

20.20 – «Бекінгем»

Сцена «Тунель»:

18.00 – «La belle verte»

19.00 – «Street Fames»

20.00 – «Лоскіт»

21.00 – «O’Hamsters»

22.40 – «Esquizet»

00.00 – «Sickstape»

Арт-кафе «Щасливий кіт»:

23.00 – DJ Антон Слєпаков («Вагоновожатые»). Перегляд кіно.