Четвер, 07 Липня 2022 р.
16 Грудня 2016

САВІНА ПРИЙНЯЛИ ДО СПІЛКИ

Кам’янецький фотограф, голова фотоклубу «Погляд» Юрій САВІН став членом Національної спілки фотохудожників України. За його роботи (15 фото) 6 грудня, під час чергового пленуму спілки у Києві, одноголосно проголосували голови обласних відділень з усієї України.

Юрій САВІН

Юрій Олексійович захоплюється фотосправою ще з 80-х рр. ХХ ст., коли, працюючи на кабельному заводі, займався в народній кінофотостудії «Кадр», організовував фотовиставки, знімав любительські кінострічки, брав участь в обласних і республіканських конкурсах. 1991 р. закінчив Заочний народний університет мистецтв, факультет «Кінофотомистецтво». Друкувався в журналах «Рідна природа», «Образотворче мистецтво», «Народна творчість та етнографія», «Писанка», «Пам’ятки України» тощо. Також працював фотографом в американськоукраїнській археологічній фундації, керівником гуртка «Фотожурналістики» в міській Станції юних техніків.

З 2008 р. – голова ГО «Кам’янець-Подільський фотоклуб «Погляд»». Провів 13 персональних фотовиставок. Організатор і учасник міських та міжнародних фотовиставок, майстер-класів, творчих зустрічей, фотопленерів, зокрема, «Європейські фотозустрічі. Схід-Захід» в Україні, Чехії, Словаччині, Польщі.

Вл. інф.