Середа, 01 Грудня 2021 р.
17 Листопада 2017

«СКОРПИ» ПОДАРУВАЛИ БАРАБАННУ ПАЛИЧКУ

Як отримати на день народження найбажаніший подарунок? Зробити його самостійно! Саме так вчинив студент К-ПНУ ім.Івана Огієнка Євген Чепенко. Щойно хлопець дізнався, що до столиці з виступом їде його улюблений німецький гурт «Scorpions», то одразу ж придбав квиток.

– Вирішив зробити собі подарунок на 20-річчя. Ціна квитка захмарна – 1500 гривень, але вона того варта. Я отримав величезне задоволення: шаленів і відривався під кожну композицію. До речі, «Скорпи» це теж помітили, – ділиться враженнями студент ІІ курсу факультету фізичної культури Євген. – Коли наприкінці виступу вони за доброю старою традицією кидали зі сцени свої речі, мені пощастило. Я зловив барабанну паличку, яку спеціально у мій бік спрямував соліст гурту Клаус Майне. Можливо, це завдяки тому, що займаюся волейболом, граю за команду «Аматори» і добре ловлю м’ячі. А можливо, просто через те, що я ну дуже вже хотів щось від кумирів.

Варто зазначити, що «Скорпи» вже неодноразово відвідували Україну з концертами, тому почуваються тут, як кажуть, у своїй тарілці. Лідер гурту навіть вивчив декілька українських слів, які без акценту демонстрував публіці під час виступу.

Дмитро БОЙКО.