Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
16 Березня 2018

«ВОЛОДЬКА, НЕ ПОЗОР МЕНЕ!»

Справжній вибух стався 10 березня в актовому залі коледжу ПДАТУ. 

Гумористичну бомбу підірвали на сцені коміки з команди «V.I.P» (Тернопіль). Незмінні учасники та віце-чемпіони «Ліги Сміху», автори і актори «Країни У», «Одного разу під Полтавою», «Казки У», «Ігри приколів», «Готель Галіція», переможці шоу «Бійцівський Клуб» та «Розсміши коміка» презентували кам’янчанам нову програму під назвою «Comedy шоу».

Улюбленці публіки Танька і ВолодькаПро недобудований готель «Україна», понівечені дороги та сусідні міста – гумористи у жартах намагалися зачепити найбільш близькі містянам теми. Охоплювали «V.I.P» й усі вікові категорії, адже різноманіття скетчів змусило сміятися глядачів від наймолодших до найстарших: про сімейні стосунки, секс, політику, комунальні послуги, дитячі ігри, маршрутки, бізнес, тварин… Жартували про все на світі. Крім звичного формату коротких сценок, команда презентувала відеожарти, музично-гумористичні кліпи, а також імпровізувала в розминці з залом. Запитання від глядачів були різного характеру, проте «V.I.P» віртуозно знаходили відповіді. Наприклад, на запитання «Як пояснити дружині, що таке «офсайд»?» Тарас Стадницький (Володька) порадив: «Скажи дружині, що «офсайд» – це коли вона 8 Березня прийшла додому, а ти там із сусідкою». Про підготовку до виступів, джерела натхнення та кам’янецьких гумористів – знайшлося що сказати гумористам і в інтерв’ю з «Подолянином».

Віктор Гевко (капітан команди):

– Ми дуже любимо ваше місто. Коли готувалися до виступу, то аналізували тутешні переваги й недоліки. І зробили висновок, що тут купа позитивного, цікавого, красивого та неординарного.

Усі свої жарти ми намагаємося наближувати до того міста, куди приїхали. Якось після номера про дружину, яка втопила автомобіль в озері, до нас взагалі підходили глядачі зі словами: «Боже, в мене точно таке було!».

Сценарій пишемо так, щоб із кожного жарту витиснути максимум, відточити його на 100%. Але проблема в тому, що на сцені багато експромту. І це круто! Бо що то за гуморист, який не вміє жартувати без папірця і купи реквізиту?

Тарас Стадницький (Володька):

– Ми завжди писали жарти самі собі. Ідеї бралися з життя українців. От, наприклад, образ селюка – ми ж його не вигадали, а побачили. Комусь він подобається, комусь – не дуже. Гумор – річ узагалі досить суб’єктивна, тому від конфліктів не вберегтися. Наприклад, мій кліп-пародія на Дзідзьо викликав цілу купу як позитивних, так і негативних відгуків. Мені цікаво читати і ті, і інші, бо повинна бути робота над помилками.

Микола Борсук:

Зліва направо: Денис Фаріончук, Сергій Лещук, Тарас Стадницький, Тетяна Песик, Віктор Гевко, Микола Борсук– У нас є свої ритуали, є звичаї, є правила, є обов’язки. От, наприклад, я відповідаю за реквізит, бо найбільше з усіх його використовую. Вічно граю то жінку, то дівчину, то дитину, то ще когось. Є у нас номер, де я виходжу напівоголений в еротичному костюмі, так от частину цього костюма я одягаю (приклеюю на тіло) перед виступом. Команда вже звикла орієнтуватися не за годинником, а за мною – якщо голий Коля клеїть костюм, значить – до виступу декілька хвилин. А командний дух підбадьорюємо за кулісами: складаємо руки докупи і голоcно кричимо: «Як настрій?». Відповідь на це запитання найчастіше з обмеженням 18+ (сміється).

Денис Фаріончук:

– Цензури як такої або якихось явно заборонених тем у нас немає. Ніхто не вказує, мовляв, про того жартуйте, а про того – не жартуйте. Але, звичайно, стараємося, щоб усе було в межах розумного, не можна переходити якоїсь межі культурності та толерантності щодо своїх глядачів. Вікові обмеження на гумор? Та теперішні діти вам про те все більше розкажуть, ніж ми, бо на сучасні кліпи із вмістом порнографії, еротики чи навіть нецензурних слів обмежень немає.

Тетяна Песик:

– Торік познайомилася з кам’янецьким колоритом завдяки команді «Наш Формат», тренером якої я була на «Лізі Сміху» в Тернополі. Загалом участь взяли 12 команд, але до фіналу дійшли лише чотири. У важкому протистоянні титанів у фіналі ми таки здобули перемогу. Чому я обрала «форматівців»? Бо обидві наші команди жартують переважно на теми, близькі кожному. Ми сміємося з тих ситуацій, у яких кожен може впізнати себе. Хто ж іще б так розумів їхні жарти, як не я? Гадаю, що в майбутньому це потенційні гідні конкуренти для «V.I.P».

Ольга БАНАХ.