Понеділок, 04 Липня 2022 р.
31 Травня 2019

КАМ’ЯНЕЦЬ НА ОБКЛАДИНЦІ «UKRAЇNER»

У «Видавництві Старого Лева» з’явилося масштабне видання «Ukraїner. Країна зсередини», обкла­динку якого прикрасило фото з Кам’янцем-Подільським. Місту тут присвячений і окремий розділ.

Книга-альбом стала результатом однойменного мультимедійного проекту, ініційованого письменником, журналістом Богданом Логвиненком. У ній розповідаються най­яскравіші моменти з трирічної експедиції куточками України – від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Це історії людей і місць, що надихають, зворушують і дивують. А вражаючі фото, які доповнюють видання, відкриють читачам Україну справжню, несподівану, цікаву та автентичну.
У розділі про Поділля йдеться, зокрема, і про Ка­м’янець-Подільський – фортецю, мотобол, повітряні кулі. Текст гарно ілюстрований.
Для іноземців «Ukraїner» є відповіддю на запитання: «Що таке Україна?». Для українського ж читача цей проект і ця книга – хороший спосіб дізнатися більше про власну землю, розширити внутрішні кордони, що роками формувалися під впливом стереотипів, страхів і медійних образів.

Прес-служба міськради.