Вівторок, 09 Серпня 2022 р.
22 Січня 2021

ХОЧУ МИРУ НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ

«Часом янголи проходять безвість пекла,
Аби стати тими, хто справді творить добро…
І вилікувати може справжня розмова відверта,
Коли простий перехожий бачить твоє нутро…
Часом янголам буває надто важко –
Доки проріжуться крила, аби у небо злетіти…»

Це рядки з поезії кам’янець­-кої поетеси, волонтерки Тетяни Дембіцької. Напередодні свят дівчина повідомила гарну но­вину про вихід її шостої книги «P.S. Повертайся живим».

– Це друга книга з серії поетичних збірок про воєнні події в Україні. До цієї серії також входить поетична збірка «Я вірю в тебе, брате…» 2016, 2019 рр., що вмістила в себе живі історії з передової про теплих, хоробрих і справжніх. Тираж книги – 50 примірників, містить 32 сторінки. Чергова плідна робота команди мого улюбленого видавництва «Аксіома». Вартість книги – 40 грн. Усі кошти з продажу буде передано на благодійність, – про це написала Тетяна на своїй сторінці у фейс­буку. Вона з 2018 року долучається до збирання коштів нашим військовим, допомагає ділом, щирою молитвою і словом.
Поезії, опубліковані в її новій книзі, мають декілька присвят, найщемливіша – дітям воїнів АТО, ООС та постраждалим у зоні бойових дій.

«Занадто рано стали дорослими –
Зробила свою справу війна…
Маленькі діти з сивими скронями…
Вже скуштували солі життя…
Занадто рано стали дорослими –
Вони вже знають, що таке біль…»

І все ж, дівчина переконана, що мир таки настане, це вона просто пророкує сторінками книги, в яку не можна не закохатися.

«Не пиши про війну! Не хочу!
Хочу миру на рідній землі!
Хочу бачить щасливі очі,
Як всміхаються діти малі».